February 22, 2019
|
Flagler Palm Coast - Bunnell, FL

Girls' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM SQUAD ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Columbia A Trinity Steele, Asherah Collins, Takeya Pope, Talisha Pope 3:47.51 4:51.42 4:23.30 4:28.42 4:15.63 4:18.19 10
2 Bolles A Rebecca Duffy, Kate Hastings, Catherine Kunz, Shekinah Sanders 4:14.03 3:48.37 4:24.29 4:42.25 4:16.59 3:50.93 8
3 Mandarin A Veronica Ulysse, Ajmone Myers, Mikaela Brown, Terren Peterson 5:09.92 5:12.50 3:05.95 4:05.35 4:18.26 4:23.43 6
4 Fleming Island A Audrey Millican, Marisa Kortright, Grayson Iller, Aubrey Burke 4:54.93 4:26.48 4:47.17 4:42.00 4:18.71 5:10.46 5
5 Flagler Palm Coast A Jahlia McCaskell, Taneria Bass, Oriyah Clayton, Otyana Clayton 5:28.74 3:04.10 4:22.99 4:38.77 4:22.99 4:17.73 4
6 Buchholz A Gabriella Figureroa, Xaniah Williams, Lanecia Wallace, Taylor Veatch 4:35.12 4:00.39 4:21.76 3:09.65 4:27.10 5:09.84 3
7 Bolles
(B>)
B Anna Csikai, Elizabeth Csikai, Alexis Metzger, Maxine Montoya 5:34.44 3:20.67 4:40.93 3:23.34 4:27.55 4:30.23 2
8 DeLand A Cheyenne Dunn, Jordan Singletary, Rayna Gamache, Vanessa Torres 5:24.37 4:36.12 3:26.42 4:52.20 4:28.07 4:14.67 1
9 Keystone Heights A Danielle Garvey, Camryn Williams, Haley Phillips, Jessica Yeldell 4:21.94 5:31.60 5:31.60 4:16.36 4:38.65 3:42.92 -
10 Forest A Lauren Sacauskas, Keala McKinley, Nichole Harris, Elizabeth Stua 5:28.78 4:46.27 3:18.40 5:06.11 4:43.43 5:25.95 -
11 Fleming Island
(B>)
B Emily Sutton, Emma Gambill, Isabelle Flores, Adriana Neilen 4:07.65 4:16.19 4:47.50 4:50.35 4:44.65 4:24.73 -
12 St. Augustine A Victoria Hurst, Tawnee Madden, Kendall Miller, Vylette Surita 5:37.57 6:24.95 4:02.81 5:16.84 4:56.11 5:22.76 -
13 New Smyrna Beach A Josie Corso, Haylee Gamble, Gracie Warren , Ruth Rieber 5:11.94 4:33.32 4:21.43 3:54.70 4:57.08 5:23.82 -
14 P. K. Yonge A Yasmin Newman, Zuriel Reed, Haley Romrell, Chloe MacLaren 3:50.40 6:28.98 5:44.10 5:41.10 4:59.21 4:53.23 -
15 University (OC) A Alyssa Bell, Abigail Thompson, Briahna Martin, Kiley Stahlman 3:56.84 5:06.67 5:21.85 4:48.45 5:03.63 5:27.92 -
  Mainland
(B>)
B Grace Hawryluk, Lawren Berry, Lauren Troutman, Jyneria Darby DNF DNF DNF DNF DNF DNF   
  Seabreeze A Kimberly Collins, Mia Striegel, Marisa Gonzales, Rilee Thompson DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Mainland A Cydney Wright, Acura Graves, Shaniya Wilder, Jordan Elder DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Mandarin
(B>)
B Lindsay Gonzalez, Alyssa Wyatt, Katherine Harland, Paris Brown DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Nease A Joanne Lee, Kayla Ehrlich, Kennedy Yelvington, Alexus Wilson DNS DNS DNS DNS DNS DNS