April 5, 2019
|
South Fork - Stuart, FL
|
Timing: Mogo Timing

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Hannah Martin JR South Fork 6:08.73 6:51.15 5:26.31 6:12.00 4:08.00 4:56.95 8
2 Taylor Sesta SO South Fork 6:18.16 5:23.65 5:40.68 4:42.77 6:21.57 6:24.97 6
3 Madeline Weiler FR South Fork 5:15.65 6:41.42 5:43.09 4:07.03 6:03.68 4:58.49 4
4 Anna Sophia Ward JR South Fork 6:19.74 7:14.97 5:45.21 4:46.53 4:01.65 5:00.34 2
5 Sarah Phillips SO Spanish River 4:13.53 6:20.29 5:52.12 5:52.12 5:20.43 6:16.77 1
6 Samantha Sadorf FR Spanish River 5:18.08 5:36.15 6:01.45 4:20.25 7:13.74 5:03.62 -
7 Ella Goldfarb FR Spanish River 7:45.28 6:47.12 6:03.50 7:12.57 4:50.80 4:21.72 -
8 Kailee Hemann FR South Fork 5:20.96 4:55.43 6:04.72 6:52.14 4:33.54 7:35.90   
9 Sari Kramer FR Spanish River 5:10.78 7:31.37 6:09.97 5:14.48 7:05.47 5:32.98 -
10 Leah Zeledon SO Spanish River 4:56.61 6:18.18 6:10.76 6:47.84 6:55.26 5:15.15 -
11 Ellen Densmore FR South Fork 5:13.48 5:17.30 6:22.29 5:40.24 5:36.42 7:04.35   
  Katherine Radcliff SR Martin County NT NT NT NT NT NT   
  Mackenzie Gorton FR South Fork NT NT NT NT NT NT   
  Gina Fuca FR Martin County NT NT NT NT NT NT   
  Ellen Diez SR Martin County NT NT NT NT NT NT   
  Lahela Cornett 7 Lincoln Park NT NT NT NT NT NT   
  Morgan Drawdy 7 Lincoln Park NT NT NT NT NT NT   
  Eva Zelaya FR Trinity Christian (LW) NT NT NT NT NT NT   
  Mia Taylor 8 Jupiter Christian NT NT NT NT NT NT   
  Malary Diaz 6 Jupiter Christian NT NT NT NT NT NT   
  Alyssa Benson 8 Jupiter Christian NT NT NT NT NT NT   
  Ashley Nugent JR Jensen Beach NT NT NT NT NT NT   
  Olivia Zayas JR Jensen Beach NT NT NT NT NT NT   
  Gabriella Engle SR Jensen Beach NT NT NT NT NT NT   
  Sophia Engle SO Jensen Beach NT NT NT NT NT NT   
  Izzabella Parkinson SO Port St. Lucie NT NT NT NT NT NT   
  Haylynn Tate FR Port St. Lucie NT NT NT NT NT NT   
  Kaitlyn Conklin SR Sebastian River NT NT NT NT NT NT   
  Janel Zeman SO Sebastian River NT NT NT NT NT NT   
  Tindra Jofors SO Centennial NT NT NT NT NT NT   
  Hannah Rutstein JR Spanish River NT NT NT NT NT NT   
  Samantha Kopf FR Spanish River NT NT NT NT NT NT   
  Madison Hancock SR Okeechobee NT NT NT NT NT NT   
  Ariana Merchant FR Okeechobee NT NT NT NT NT NT   
  Brook Julian JR Okeechobee NT NT NT NT NT NT   
  Maddison Stegall FR Berean Christian NT NT NT NT NT NT   
  Kayla Squitieri SR New Smyrna Beach NT NT NT NT NT NT   
  Julia Hinkle SR New Smyrna Beach NT NT NT NT NT NT   
  Zoe Barroso SR SLAM Academy NT NT NT NT NT NT   
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
  Tindra Jofors SO Centennial NT NT NT NT NT NT   
  Zoe Barroso SR SLAM Academy NT NT NT NT NT NT   
  Julia Hinkle SR New Smyrna Beach NT NT NT NT NT NT   
  Maddison Stegall FR Berean Christian NT NT NT NT NT NT   
  Brook Julian JR Okeechobee NT NT NT NT NT NT   
  Ariana Merchant FR Okeechobee NT NT NT NT NT NT   
  Madison Hancock SR Okeechobee NT NT NT NT NT NT   
  Janel Zeman SO Sebastian River NT NT NT NT NT NT   
  Kaitlyn Conklin SR Sebastian River NT NT NT NT NT NT   
  Haylynn Tate FR Port St. Lucie NT NT NT NT NT NT   
  Izzabella Parkinson SO Port St. Lucie NT NT NT NT NT NT   
  Eva Zelaya FR Trinity Christian (LW) NT NT NT NT NT NT   
  Ashley Nugent JR Jensen Beach NT NT NT NT NT NT   
  Olivia Zayas JR Jensen Beach NT NT NT NT NT NT   
  Gabriella Engle SR Jensen Beach NT NT NT NT NT NT   
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
  Kayla Squitieri SR New Smyrna Beach NT   
  Katherine Radcliff SR Martin County NT   
  Gina Fuca FR Martin County NT   
  Ellen Diez SR Martin County NT   
  Lahela Cornett 7 Lincoln Park NT   
  Morgan Drawdy 7 Lincoln Park NT   
  Mia Taylor 8 Jupiter Christian NT   
  Malary Diaz 6 Jupiter Christian NT   
  Alyssa Benson 8 Jupiter Christian NT   
  Sophia Engle SO Jensen Beach NT   
Girls' 1600 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Hannah Martin JR South Fork 5:26.31 5:26.31 5:19.79 6:38.10 5:26.31 8
2 Taylor Sesta SO South Fork 6:52.23 4:25.73 6:07.94 7:22.89 5:40.68 6
3 Madeline Weiler FR South Fork 5:19.08 4:24.18 7:19.16 4:13.89 5:43.09 4
4 Anna Sophia Ward JR South Fork 7:11.52 6:05.93 4:49.98 4:01.65 5:45.21 2
5 Sarah Phillips SO Spanish River 6:59.03 4:27.62 4:24.09 6:51.98 5:52.12 1
6 Samantha Sadorf FR Spanish River 7:39.05 7:10.13 6:26.76 4:31.09 6:01.45 -
7 Ella Goldfarb FR Spanish River 7:41.65 7:16.20 5:52.60 6:39.85 6:03.50 -
8 Kailee Hemann FR South Fork 5:20.96 5:31.90 4:33.54 7:43.20 6:04.72   
9 Sari Kramer FR Spanish River 7:35.07 5:10.78 4:33.78 7:42.47 6:09.97 -
10 Leah Zeledon SO Spanish River 6:10.76 4:52.90 5:11.44 5:44.81 6:10.76 -
11 Ellen Densmore FR South Fork 6:37.59 7:46.40 5:05.84 4:27.61 6:22.29   
  Samantha Kopf FR Spanish River NT NT NT NT NT   
  Hannah Rutstein JR Spanish River NT NT NT NT NT   
  Mackenzie Gorton FR South Fork NT NT NT NT NT