March 1, 2019
|
The First Academy - Orlando, FL
|
Timing: Elite TIming

Girls' Mile

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Cadi Rowe SR Lake Minneola 5:16.48 4:54.33 6:13.45 2.67
2 Mya Bodrato SO Lake Mary 5:20.38 4:00.29 6:53.29 2
3 Emma Noel SO Winter Park 5:21.81 6:32.61 4:07.80 3.33
4 Jazlin Dailey FR Winter Park 5:23.06 6:37.37 4:08.76 3.33
5 Daria Cuellar Hernandez SO Timber Creek 5:45.89 4:09.04 5:52.81 1.67
6 Gabrielle Johnson SO Winter Park 5:48.72 6:48.01 7:08.93 3.33
7 Ellie Kunze JR Lake Minneola 5:51.87 7:02.25 6:30.58 2.67
8 Keegan Brace SO Lake Howell 5:59.93 5:05.94 5:41.94 1
9 Holly Gates SR Lake Mary 6:11.43 4:27.43 7:22.01 2
10 Brenda Grez FR Timber Creek 6:19.06 4:29.14 6:07.69 1.67
11 Hannah Schneeberger SR Boone 6:19.47 7:27.78 4:25.63 0.67
12 Madison Skelton SR DeLand 6:21.94 6:56.32 5:47.57 1.33
13 Gabriela Diaz Escobar JR Timber Creek 6:27.18 7:36.88 8:23.34 1.67
14 Karina Vega SO East River 6:29.03 4:32.32 6:44.60 0.33
15 Katie Gomez SO Lake Howell 6:41.12 8:33.44 5:12.88 1
16 Allison Whalen JR Lake Mary 6:43.48 8:36.46 5:42.96 2
17 Ylannis Negron SO Boone 6:45.40 7:30.00 5:44.59 0.67
18 Abigail Koshiol JR DeLand 6:45.65 5:52.92 6:53.77 1.33
19 Shauna Mignella JR DeLand 6:51.33 7:07.79 6:38.99 1.33
20 Christie Fenelon SO Evans 6:59.23 6:59.23 8:18.89   
21 Snejana Faryga JR Lake Minneola 7:04.93 7:38.93 9:08.16 2.67
22 Gianna Celeste FR East River 7:05.35 8:09.16 7:05.35 0.33
23 Maryha Andino SO East River 7:22.16 8:46.17 7:31.01 0.33
24 Tatiana Hernandez JR Lake Howell 7:28.56 7:50.99 6:57.16 1
25 Gracie Ortilaz FR Orlando Christian Prep 7:48.01 6:47.17 7:33.97   
26 Jessica Cannella SO Boone 7:48.16 7:34.12 8:44.34 0.67
27 Sophia Delong SR Orlando Christian Prep 8:45.16 8:34.66 9:42.93   
  Maya Ingraham FR Wekiva DNS DNS DNS   
  Hannah Gilbert FR Mainland DNS DNS DNS   
Girls' Mile Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
2 Mya Bodrato SO Lake Mary 5:33.20 5:20.38 5:26.79 2
3 Emma Noel SO Winter Park 3:54.93 5:21.81 6:39.05 3.33
4 Jazlin Dailey FR Winter Park 3:59.07 5:23.06 4:15.22 3.33
5 Daria Cuellar Hernandez SO Timber Creek 5:42.44 5:45.89 4:40.17 1.67
6 Gabrielle Johnson SO Winter Park 4:59.90 5:48.72 5:31.29 3.33
8 Keegan Brace SO Lake Howell 6:17.93 5:59.93 7:08.32 1
9 Holly Gates SR Lake Mary 6:44.86 6:11.43 6:30.01 2
10 Brenda Grez FR Timber Creek 7:31.09 6:19.06 4:59.46 1.67
11 Hannah Schneeberger SR Boone 5:52.91 6:19.47 6:46.04 0.67
12 Madison Skelton SR DeLand 4:57.92 6:21.94 5:51.39 1.33
13 Gabriela Diaz Escobar JR Timber Creek 7:05.90 6:27.18 8:07.85 1.67
16 Allison Whalen JR Lake Mary 4:58.58 6:43.48 4:58.58 2
17 Ylannis Negron SO Boone 7:09.73 6:45.40 6:33.24 0.67
18 Abigail Koshiol JR DeLand 4:48.02 6:45.65 6:17.26 1.33
19 Shauna Mignella JR DeLand 8:01.26 6:51.33 6:30.77 1.33
26 Jessica Cannella SO Boone 6:56.67 7:48.16 6:09.85 0.67
Girls' Mile Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Cadi Rowe SR Lake Minneola 5:16.48 2.67
7 Ellie Kunze JR Lake Minneola 5:51.87 2.67
14 Karina Vega SO East River 6:29.03 0.33
15 Katie Gomez SO Lake Howell 6:41.12 1
20 Christie Fenelon SO Evans 6:59.23   
21 Snejana Faryga JR Lake Minneola 7:04.93 2.67
22 Gianna Celeste FR East River 7:05.35 0.33
23 Maryha Andino SO East River 7:22.16 0.33
24 Tatiana Hernandez JR Lake Howell 7:28.56 1
25 Gracie Ortilaz FR Orlando Christian Prep 7:48.01   
27 Sophia Delong SR Orlando Christian Prep 8:45.16   
  Maya Ingraham FR Wekiva DNS   
  Hannah Gilbert FR Mainland DNS