February 22, 2019
|
The First Academy - Orlando, FL

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Janiyah Townsend JR Jones 21.70 19.92 30.90 19.41 28.60 25.53 10
2 Azaria White SO Jones 33.93 31.59 24.28 23.76 26.63 26.10 8
3 Ranecia Brown SO Jones 26.74 19.33 24.62 30.97 27.80 26.47 6
4 Kaylee Van Rij SO Spruce Creek 25.89 28.92 25.62 21.21 25.34 27.54 5
5 Delicia Lawrence FR Evans 28.89 29.45 26.64 35.05 28.60 28.04 4
6 Courtney Cole JR Lake Mary 20.26 34.32 35.17 25.60 27.85 28.13 3
7 Jocelyn Townsend FR Wekiva 26.47 23.10 20.84 36.61 22.25 28.16 2
8 Raina Scott FR Dr. Phillips 34.10 24.80 23.11 30.44 34.67 28.18 1
9 Sarah Rosenberg SO Oak Hall 33.87 26.81 28.79 36.13 34.43 28.22 -
10 Rachel St Angelo SR Lake Howell 33.09 29.42 36.49 35.92 21.50 28.28 -
11 Chardae Greene SO Lake Howell 29.68 22.83 28.82 27.39 28.82 28.53 -
12 Zanea Formey FR Dr. Phillips 20.72 23.31 27.62 35.10 33.38 28.77 -
13 Jazmin Marshall SO Lake Mary Prep 35.59 23.73 27.49 24.02 23.44 28.93 -
14 Kaylee Rowe FR Oak Hall 33.05 22.33 35.08 36.24 24.07 28.99 -
15 Charné Williams SR Lake Howell 36.30 22.07 21.49 27.01 20.33 29.04 -
16 Aasha Alexander JR Dr. Phillips 22.51 30.70 29.53 30.99 21.34 29.23 -
17 Jessiah Powell JR Lake Mary 25.22 22.87 22.87 37.83 32.55 29.32 -
18 Ashari Beauford SO Wekiva 22.05 29.70 25.58 35.87 33.52 29.40 -
19 Sarah Leonard JR Seffner Christian 28.92 28.33 22.14 37.19 22.14 29.51 -
20 Bella Riechers SO Master's Academy (Oviedo) 32.79 30.73 36.34 27.77 21.27 29.54 -
21 Elise Butler FR Spruce Creek 25.56 23.19 27.94 37.15 38.34 29.72 -
22 Danae Blacketer 7 Oak Hall 28.93 37.58 37.28 27.14 36.38 29.82 -
23 Knielle Petty SO Lake Mary 36.72 28.96 36.42 35.53 26.57 29.85 -
24 Brianna Cooper FR Orlando Christian Prep 24.60 25.20 29.10 26.10 30.60 30.00 -
25 Trinity Bell SR Wekiva 23.20 24.11 37.97 28.93 23.51 30.13 -
26 Darnesha Dean JR Evans 31.42 22.36 32.63 35.65 37.77 30.21 -
27 Kristianne Perdue FR Lake Mary Prep 39.75 25.15 28.57 33.23 26.71 31.05 -
28 Aalliya Gray FR Olympia 25.40 30.73 29.47 26.34 31.67 31.35 -
29 Andreya Lasala SO Master's Academy (Oviedo) 39.77 32.13 26.09 24.18 37.22 31.81 -
30 Amanda Martinez SR Master's Academy (Oviedo) 34.73 23.47 29.58 26.37 22.51 32.15 -
31 Faith Ford 7 Foundation Academy 23.16 26.38 23.48 29.59 28.95 32.16 -
32 Thalia Cortes JR Seffner Christian 33.03 23.64 22.67 37.24 25.26 32.38 -
33 Kayla Brown SO Foundation Academy 34.07 33.09 27.52 30.80 31.45 32.76 -
34 Lourdline Dezinord FR Evans 34.58 28.98 35.90 23.71 36.56 32.93 -
35 Jessica Williams 8 Foundation Academy 42.31 25.12 37.35 41.98 36.69 33.05 -
36 Nubia Rodgers FR Olympia 32.93 41.91 41.25 24.62 40.25 33.26 -
37 Selena Acevedo FR Seffner Christian 40.02 26.35 36.02 25.35 28.02 33.35 -
38 Jessa Fechtenburg SR Mount Dora Christian 42.14 34.87 29.06 38.87 26.15 36.32 -
39 Gina Papa FR Lake Mary Prep 30.79 30.79 32.35 45.99 31.18 38.97 -
40 Julia Torres FR Mount Dora Christian 38.95 49.11 39.37 42.76 41.06 42.33 -
  Rhianohn Kelly Senior Goleman DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  ALYSSA MOORE SR Goleman DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Skylar Morris SO Mount Dora Christian DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  ARELYS AGUIAR Sophomore Goleman DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Zedike Watson SR Olympia DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Kelcy Foote FR Orlando Christian Prep DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Anaya Wills SO Spruce Creek DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jasmyne Wright FR Orlando Christian Prep DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 1
W: -0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Janiyah Townsend JR Jones 25.53 19.92 10
2 Azaria White SO Jones 26.10 26.10 8
3 Ranecia Brown SO Jones 26.47 27.27 6
4 Kaylee Van Rij SO Spruce Creek 27.54 22.86 5
5 Delicia Lawrence FR Evans 28.04 31.97 4
26 Darnesha Dean JR Evans 30.21 29.91 -
  Zedike Watson SR Olympia DNS DNS   
  Anaya Wills SO Spruce Creek DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 2
W: -1.7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
6 Courtney Cole JR Lake Mary 27.57 28.13 33.20 28.13 33.76 3
9 Sarah Rosenberg SO Oak Hall 21.73 28.22 30.20 28.51 22.30 -
15 Charné Williams SR Lake Howell 31.08 29.04 27.30 27.59 31.66 -
16 Aasha Alexander JR Dr. Phillips 29.23 29.23 29.82 31.28 35.96 -
17 Jessiah Powell JR Lake Mary 30.79 29.32 28.44 31.67 31.96 -
20 Bella Riechers SO Master's Academy (Oviedo) 32.20 29.54 30.13 36.04 27.77 -
21 Elise Butler FR Spruce Creek 22.89 29.72 24.37 33.29 35.67 -
34 Lourdline Dezinord FR Evans 25.03 32.93 37.87 42.81 35.57 -
Girls' 200 Meters Section 3
W: -1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
10 Rachel St Angelo SR Lake Howell 22.91 28.28 -
12 Zanea Formey FR Dr. Phillips 27.05 28.77 -
13 Jazmin Marshall SO Lake Mary Prep 31.83 28.93 -
19 Sarah Leonard JR Seffner Christian 34.83 29.51 -
23 Knielle Petty SO Lake Mary 29.85 29.85 -
27 Kristianne Perdue FR Lake Mary Prep 28.88 31.05 -
31 Faith Ford 7 Foundation Academy 27.98 32.16 -
33 Kayla Brown SO Foundation Academy 27.19 32.76 -
Girls' 200 Meters Section 4
W: +0.0
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
30 Amanda Martinez SR Master's Academy (Oviedo) 40.51 27.01 32.15 24.12 38.26 37.94 -
32 Thalia Cortes JR Seffner Christian 30.77 36.59 32.38 38.54 41.13 38.86 -
35 Jessica Williams 8 Foundation Academy 35.04 37.35 33.05 30.08 31.07 33.05 -
37 Selena Acevedo FR Seffner Christian 39.69 30.69 33.35 37.36 29.02 34.35 -
38 Jessa Fechtenburg SR Mount Dora Christian 41.41 29.06 36.32 40.68 32.69 25.79 -
39 Gina Papa FR Lake Mary Prep 39.36 45.99 38.97 30.01 47.16 31.18 -
  Rhianohn Kelly Senior Goleman DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jasmyne Wright FR Orlando Christian Prep DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 5
W: -0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
14 Kaylee Rowe FR Oak Hall 32.76 35.66 32.18 25.52 28.99 21.17 -
22 Danae Blacketer 7 Oak Hall 25.95 25.35 25.65 30.72 29.82 23.86 -
25 Trinity Bell SR Wekiva 21.40 25.92 23.81 25.92 30.13 25.61 -
28 Aalliya Gray FR Olympia 23.52 40.13 38.88 26.97 31.35 38.25 -
40 Julia Torres FR Mount Dora Christian 52.92 55.03 43.18 34.71 42.33 50.80 -
  ARELYS AGUIAR Sophomore Goleman DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Skylar Morris SO Mount Dora Christian DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Kelcy Foote FR Orlando Christian Prep DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 6
W: -0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
7 Jocelyn Townsend FR Wekiva 28.16 35.20 26.47 22.81 2
8 Raina Scott FR Dr. Phillips 28.18 32.69 20.86 29.87 1
11 Chardae Greene SO Lake Howell 28.53 27.11 21.12 21.69 -
18 Ashari Beauford SO Wekiva 29.40 24.11 32.64 32.05 -
24 Brianna Cooper FR Orlando Christian Prep 30.00 29.70 24.90 21.00 -
29 Andreya Lasala SO Master's Academy (Oviedo) 31.81 31.81 37.22 38.49 -
36 Nubia Rodgers FR Olympia 33.26 33.93 33.93 42.58 -
  ALYSSA MOORE SR Goleman DNS DNS DNS DNS