April 6, 2019
|
Windermere - Windermere, FL
|
Timing: Elite Timing

Boys' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC WIND
1 Jeremiah Fails SR Ocoee 12.93 10.34 9.59 13.04 10.77 11.42 10 0.4
2 Christian Leary SO Edgewater 10.39 10.61 11.58 10.93 10.82 7.58 8 0.4
3 Taelson Jean SR Olympia 13.90 13.25 9.34 8.15 10.86 9.13 6 0.4
4 Matthew McDoom FR West Orange 9.32 9.32 9.76 13.81 10.96 9.76 5 0.4
5 Emmanuel Pierre FR Dr. Phillips 12.46 8.27 10.80 12.46 11.02 12.35 4 0.4
6 Alec Duhaney JR West Orange 10.28 11.16 13.04 14.37 11.05 8.40 3 0.4
7 Terrence Moore SR Wekiva 12.67 12.22 10.77 14.02 11.21 10.99 2 0.1
8 Andrew Campos SR Dr. Phillips 11.67 14.48 13.47 13.58 11.22 9.43 1 0.1
9 Nivon Holland JR Dr. Phillips 13.52 11.38 13.07 8.67 11.26 10.59 - 0.4
10 Jadan Robinson JR Jones 12.96 13.64 14.66 9.70 11.27 12.63 - 0.4
10 Tommi Hill SO Edgewater 9.13 9.58 14.54 11.72 11.27 10.26 - 0.1
12 Isaiah Sutton SR Apopka 12.99 8.25 10.28 12.31 11.29 12.65 - -0.7
13 Isaiah Exil JR Olympia 13.56 9.72 13.68 13.34 11.30 8.14 - 0.1
14 Jaylon Carlies JR West Orange 11.99 9.50 9.28 11.20 11.31 11.77 - 0.1
15 Renardo Green SR Wekiva 8.47 14.65 11.90 9.61 11.44 8.58 - 0.1
16 Raequan Ousley JR Evans 8.37 13.30 8.83 14.67 11.46 13.53 - 0.1
17 Tamon Lynum JR Evans 11.60 14.35 12.17 13.09 11.48 11.94 - -0.7
18 Jaquae Williams JR Jones 11.79 10.51 14.67 10.05 11.55 13.86 - -0.7
19 Quran Joseph SO Ocoee 11.19 14.33 9.44 10.72 11.65 12.24 - -0.7
20 Austin Hatcher SR Windermere 10.85 11.31 14.00 14.58 11.66 10.15 - 0.1
21 Markeith Williams FR Evans 12.86 10.88 13.21 12.51 11.69 8.19 - -0.7
22 William Disalvo JR Windermere 13.95 10.20 9.73 9.38 11.72 14.30 - 0.1
23 Nasir White SO Windermere 13.86 11.96 14.80 13.86 11.84 15.04 - -0.7
24 Victor Jones FR Olympia 14.28 10.92 10.68 11.28 12.00 8.40 - 0.1
25 Javion Cobb FR Jones 15.19 10.25 12.48 10.01 12.35 11.86 - -0.7
  Dexter Coleman SO Ocoee DNF DNF DNF DNF DNF DNF    -
  Brandon Hill SR Wekiva DNF DNF DNF DNF DNF DNF    -
  Jaden Martin SR Apopka DNF DNF DNF DNF DNF DNF    -
  Robert Harvey SR Edgewater DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Fredderick Young JR Apopka DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
Boys' 100 Meters Section 1
W: 0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Jeremiah Fails SR Ocoee 10.34 10.77 10.88 7.97 13.79 10
2 Christian Leary SO Edgewater 10.07 10.82 12.12 12.34 12.56 8
3 Taelson Jean SR Olympia 11.62 10.86 8.91 8.91 8.04 6
4 Matthew McDoom FR West Orange 8.00 10.96 11.95 11.84 12.72 5
5 Emmanuel Pierre FR Dr. Phillips 9.70 11.02 13.34 8.49 10.69 4
6 Alec Duhaney JR West Orange 10.50 11.05 9.40 12.38 11.61 3
9 Nivon Holland JR Dr. Phillips 13.07 11.26 8.00 10.93 10.25 -
10 Jadan Robinson JR Jones 13.08 11.27 8.79 13.53 9.13 -
Boys' 100 Meters Section 2
W: 0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Terrence Moore SR Wekiva 11.21 2
8 Andrew Campos SR Dr. Phillips 11.22 1
14 Jaylon Carlies JR West Orange 11.31 -
24 Victor Jones FR Olympia 12.00 -
  Jaden Martin SR Apopka DNF   
  Brandon Hill SR Wekiva DNF   
  Dexter Coleman SO Ocoee DNF   
  Robert Harvey SR Edgewater DNS   
Boys' 100 Meters Section 3
W: 0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
10 Tommi Hill SO Edgewater 12.29 11.27 10.03 -
13 Isaiah Exil JR Olympia 10.85 11.30 9.61 -
15 Renardo Green SR Wekiva 14.65 11.44 10.30 -
16 Raequan Ousley JR Evans 8.60 11.46 8.60 -
20 Austin Hatcher SR Windermere 12.13 11.66 11.90 -
22 William Disalvo JR Windermere 13.13 11.72 10.67 -
  Fredderick Young JR Apopka DNS DNS DNS   
Boys' 100 Meters Section 4
W: -0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
12 Isaiah Sutton SR Apopka 12.08 11.29 12.31 12.42 12.54 11.41 14.57 -
17 Tamon Lynum JR Evans 14.24 11.48 10.80 12.63 11.83 14.35 10.22 -
18 Jaquae Williams JR Jones 12.02 11.55 13.52 14.56 11.21 10.05 11.55 -
19 Quran Joseph SO Ocoee 13.28 11.65 10.26 14.92 13.05 10.14 11.19 -
21 Markeith Williams FR Evans 10.64 11.69 14.15 10.29 9.01 12.28 13.33 -
23 Nasir White SO Windermere 12.32 11.84 13.03 9.00 14.80 9.59 13.38 -
25 Javion Cobb FR Jones 11.74 12.35 8.65 15.07 12.85 10.62 10.38 -

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC WIND
1 Jeremiah Fails SR Ocoee 22.37 21.71 22.58 26.27 10 1.0
2 Taelson Jean SR Olympia 19.90 21.86 16.40 25.58 8 1.0
3 Matthew McDoom FR West Orange 28.79 22.14 22.37 15.94 6 1.0
4 Terrence Jones SR Wekiva 16.45 22.23 27.57 27.12 5 1.0
5 Alec Duhaney JR West Orange 28.59 22.51 22.06 26.79 4 0.1
6 Kyrease Desseau SR Apopka 18.16 22.70 20.66 18.62 3 1.1
7 Tamon Lynum JR Evans 25.00 22.72 23.86 18.18 2 1.1
8 Jaden Martin SR Apopka 29.34 22.74 25.25 27.97 1 0.1
9 Jalin McCallum JR West Orange 29.84 23.13 20.13 26.60 - 0.1
10 Joshua Marshall SR Olympia 21.06 23.14 18.75 18.98 - 0.1
11 Andrew Campos SR Dr. Phillips 24.31 23.15 29.17 24.08 - 1.0
12 Charles Fletcher SO Wekiva 22.47 23.16 17.14 27.80 - 0.1
13 Renardo Green SR Wekiva 19.61 23.34 24.51 23.81 - 1.1
14 Nasir White SO Windermere 19.10 23.58 24.76 21.93 - 1.1
15 Victor Jones FR Olympia 23.84 23.60 29.03 22.90 - 0.1
16 Dexter Coleman SO Ocoee 23.26 23.73 21.12 23.73 - 0.1
17 Dontravious Rodgers SO Ocoee 30.98 23.83 26.22 22.88 - 1.1
18 Sage Limon FR Windermere 20.02 23.83 23.83 18.59 - 1.1
19 Jeremiah Tetteh JR Evans 26.35 24.62 21.42 32.01 - 0.7
20 Jeremiah Simms FR Evans 19.08 25.44 20.61 32.31 - 0.7
  Christian Leary SO Edgewater FS FS FS FS    -
  Jonathan Young SO Edgewater DNS DNS DNS DNS    -
  Donovan Horne FR Edgewater DNS DNS DNS DNS    -
  Jacquez Jones JR Dr. Phillips DNS DNS DNS DNS    -
  Nivon Holland JR Dr. Phillips DNS DNS DNS DNS    -
  Isaiah Sutton SR Apopka DNS DNS DNS DNS    -
  Jovani Alvelo-Davidiuk SO Windermere DNS DNS DNS DNS    -
Boys' 200 Meters Section 1
W: 1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
1 Jeremiah Fails SR Ocoee 20.85 19.11 23.89 21.71 10
2 Taelson Jean SR Olympia 17.49 19.24 22.08 21.86 8
3 Matthew McDoom FR West Orange 27.68 18.16 25.02 22.14 6
4 Terrence Jones SR Wekiva 26.01 17.79 27.12 22.23 5
11 Andrew Campos SR Dr. Phillips 24.54 29.40 22.23 23.15 -
  Christian Leary SO Edgewater FS FS FS FS   
  Jacquez Jones JR Dr. Phillips DNS DNS DNS DNS   
  Nivon Holland JR Dr. Phillips DNS DNS DNS DNS   
Boys' 200 Meters Section 2
W: 0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
5 Alec Duhaney JR West Orange 16.21 17.79 22.29 22.51 22.51 19.14 4
8 Jaden Martin SR Apopka 22.97 17.97 15.92 22.74 27.29 17.29 1
9 Jalin McCallum JR West Orange 29.84 30.07 18.51 23.13 22.21 21.05 -
10 Joshua Marshall SR Olympia 29.39 26.61 23.14 23.14 22.68 22.22 -
12 Charles Fletcher SO Wekiva 22.47 26.41 23.16 23.16 24.79 25.02 -
15 Victor Jones FR Olympia 20.06 29.74 19.59 23.60 26.20 27.62 -
16 Dexter Coleman SO Ocoee 20.41 21.12 25.16 23.73 19.23 16.85 -
  Isaiah Sutton SR Apopka DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 200 Meters Section 3
W: 1.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
6 Kyrease Desseau SR Apopka 25.88 22.70 27.02 18.62 3
7 Tamon Lynum JR Evans 20.45 22.72 24.09 17.04 2
13 Renardo Green SR Wekiva 28.01 23.34 16.34 17.28 -
14 Nasir White SO Windermere 25.94 23.58 20.99 26.41 -
17 Dontravious Rodgers SO Ocoee 25.03 23.83 20.74 29.31 -
18 Sage Limon FR Windermere 30.98 23.83 25.26 29.31 -
  Jonathan Young SO Edgewater DNS DNS DNS DNS   
  Donovan Horne FR Edgewater DNS DNS DNS DNS   
Boys' 200 Meters Section 4
W: 0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
19 Jeremiah Tetteh JR Evans 24.62 -
20 Jeremiah Simms FR Evans 25.44 -
  Jovani Alvelo-Davidiuk SO Windermere DNS   

Boys' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Jesaiah Jones SO Wekiva 38.51 50.01 10
2 Myles Wiley SO Dr. Phillips 1:04.87 50.28 8
3 Jaden Floyd SO West Orange 1:00.99 50.40 6
4 Djim Rene SR Olympia 48.81 50.84 5
5 Kyrease Desseau SR Apopka 47.90 51.50 4
6 Rosario Noto FR Windermere 45.90 51.57 3
7 Caleb Vitalus JR Evans 38.28 51.72 2
8 Elijah Jackson SR Wekiva 1:05.79 51.80 1
9 Jaylen Noble SO West Orange 55.17 52.04 -
10 Eddie Foster SR Edgewater 48.96 52.08 -
11 Christian Maduro SO Apopka 37.04 52.17 -
12 Aaron Pringle JR Apopka 1:00.67 52.30 -
13 Sage Limon FR Windermere 1:07.51 52.33 -
14 Branden Young SR West Orange 42.97 52.40 -
15 Jovani Alvelo-Davidiuk SO Windermere 47.34 52.59 -
16 Maurice Booker JR Olympia 51.26 52.84 -
17 Kemani Tannis-Harris FR Dr. Phillips 1:03.70 53.08 -
18 Javarious Johnson SR Dr. Phillips 50.48 53.13 -
19 Elijah Nelson SR Evans 41.53 53.24 -
20 Eric Sherwood SO Ocoee 50.40 53.61 -
21 Jeremiah Bodiford JR Olympia 1:02.88 53.74 -
22 Charles Fletcher SO Wekiva 59.53 58.94 -
23 Quran Joseph SO Ocoee 47.46 59.32 -
  Dexter Coleman SO Ocoee DNF DNF   
  Eric Doctor JR Edgewater DNS DNS   
  Zechariah Ware SR Edgewater DNS DNS   
  Anthony Barrett SR Evans DNS DNS   
Boys' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Jesaiah Jones SO Wekiva 47.51 45.51 1:01.52 50.01 1:00.02 45.51 10
3 Jaden Floyd SO West Orange 52.92 54.94 58.47 50.40 39.32 46.37 6
4 Djim Rene SR Olympia 41.69 1:04.06 43.73 50.84 41.18 37.63 5
5 Kyrease Desseau SR Apopka 47.38 46.35 43.78 51.50 1:06.44 41.20 4
9 Jaylen Noble SO West Orange 41.12 47.36 46.84 52.04 48.40 1:06.62 -
11 Christian Maduro SO Apopka 57.91 43.83 53.74 52.17 51.65 1:06.78 -
12 Aaron Pringle JR Apopka 1:04.33 59.63 49.17 52.30 42.89 1:07.47 -
  Dexter Coleman SO Ocoee DNF DNF DNF DNF DNF DNF   
Boys' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
2 Myles Wiley SO Dr. Phillips 59.33 39.22 52.30 54.81 50.28 41.74 57.32 8
6 Rosario Noto FR Windermere 46.93 58.28 1:04.47 1:03.44 51.57 38.68 40.74 3
8 Elijah Jackson SR Wekiva 1:01.13 44.03 52.32 43.00 51.80 51.29 49.21 1
10 Eddie Foster SR Edgewater 54.17 41.67 1:00.94 55.21 52.08 50.52 1:02.50 -
13 Sage Limon FR Windermere 49.19 59.66 50.24 1:01.75 52.33 1:07.51 42.39 -
15 Jovani Alvelo-Davidiuk SO Windermere 51.54 41.02 59.96 1:01.53 52.59 1:05.74 59.96 -
18 Javarious Johnson SR Dr. Phillips 1:09.07 1:01.63 1:08.54 49.95 53.13 40.38 37.73 -
22 Charles Fletcher SO Wekiva 43.62 49.51 1:10.14 1:11.32 58.94 1:05.43 57.77 -
Boys' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
14 Branden Young SR West Orange 49.78 1:05.50 38.26 52.40 37.21 1:04.46 -
16 Maurice Booker JR Olympia 48.09 1:03.94 51.79 52.84 57.60 38.05 -
17 Kemani Tannis-Harris FR Dr. Phillips 1:01.05 39.28 47.78 53.08 54.68 40.88 -
19 Elijah Nelson SR Evans 53.78 49.52 48.45 53.24 1:04.96 1:08.15 -
20 Eric Sherwood SO Ocoee 55.76 57.90 42.89 53.61 1:00.05 56.83 -
21 Jeremiah Bodiford JR Olympia 40.31 42.46 45.68 53.74 55.89 47.30 -
  Eric Doctor JR Edgewater DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Anthony Barrett SR Evans DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Caleb Vitalus JR Evans 55.34 48.62 51.72 45.00 39.31 39.83 38.28 2
23 Quran Joseph SO Ocoee 1:00.51 53.99 59.32 1:05.26 1:07.04 54.58 56.36 -
  Zechariah Ware SR Edgewater DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   

Boys' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Carter Rowe JR Windermere 1:37.17 1:31.17 1:59.96 2:13.16 2:13.16 1:58.76 10
2 Rudy Gatling JR Apopka 2:07.46 2:34.17 2:01.39 2:36.60 2:20.82 2:18.39 8
3 Shmael Jacques SR Olympia 2:17.86 1:35.16 2:02.00 2:03.22 1:57.12 1:33.94 6
4 Aaron Bracy JR Apopka 1:43.93 2:21.83 2:02.26 2:03.49 2:38.94 1:53.71 5
5 Jamal Slaven JR Olympia 2:00.33 1:40.68 2:02.78 2:05.24 2:16.29 2:31.02 4
6 Artise Lewis SR West Orange 1:56.52 2:15.11 2:03.95 2:06.43 1:49.08 2:11.39 3
7 Jhaniel Navarro Ortiz JR West Orange 2:28.69 2:13.31 2:08.18 1:42.55 2:26.13 1:43.83 2
8 Rajay Preddie JR West Orange 1:40.00 1:34.80 2:09.86 2:29.34 2:11.16 2:08.57 1
9 Noah Ellenback JR Windermere 1:36.10 2:33.24 2:09.86 2:15.06 1:49.09 2:34.54 -
10 Carl McKenzie SR Evans 2:18.27 1:38.76 2:11.68 2:40.65 2:06.42 1:49.30 -
11 Jesse Watson SO Ocoee 2:11.51 2:10.18 2:12.83 2:02.21 2:11.51 1:59.55 -
12 Dametrius Henry SO Evans 2:09.17 2:27.81 2:13.16 2:41.13 1:37.21 1:49.20 -
13 Jashar Carson JR Jones 1:59.66 2:27.90 2:14.45 2:18.49 2:05.04 2:41.34 -
14 Jacob Freeman JR Windermere 2:17.41 2:44.35 2:14.71 2:02.59 2:06.63 2:37.61 -
15 Jacquel Dean JR Dr. Phillips 2:21.99 2:44.97 2:15.22 2:43.62 1:42.77 2:05.76 -
16 Alexis Toledo SO Wekiva 2:04.98 2:07.69 2:15.84 1:40.53 2:30.79 2:55.24 -
17 Christian Vazquez SO Wekiva 2:48.69 2:29.65 2:16.04 2:29.65 2:44.61 2:22.85 -
18 Jehu Clarke JR Edgewater 2:25.42 2:53.12 2:18.49 2:26.80 1:38.33 1:57.72 -
19 Omarion Sherwood SO Ocoee 2:45.72 2:37.30 2:20.44 2:38.70 1:57.97 2:14.83 -
20 Daniel Manzella FR Dr. Phillips 1:58.51 1:47.22 2:21.08 1:52.87 2:11.21 1:55.69 -
21 Keon Williams SO Ocoee 1:48.51 1:55.74 2:24.67 2:56.50 2:18.89 1:47.06 -
22 John Carlo Lee SO Dr. Phillips 2:49.26 2:07.32 2:29.78 1:52.34 2:41.77 2:37.27 -
  Keshan Swain SO Edgewater DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Isaiah Hands JR Evans DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Deshawn Primes SR Jones DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Leron Sheppard SO Olympia DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Anton Watson SR Edgewater DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Matthew Bush JR Wekiva DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jevon Clarke JR Apopka DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Carter Rowe JR Windermere 1:33.57 2:04.76 2:10.76 1:59.96 2:08.36 1:28.77 2:08.36 10
2 Rudy Gatling JR Apopka 1:29.83 1:38.33 2:01.39 2:01.39 2:05.04 2:22.03 1:35.90 8
3 Shmael Jacques SR Olympia 1:27.84 2:34.94 2:11.76 2:02.00 1:43.70 2:33.72 2:21.52 6
4 Aaron Bracy JR Apopka 2:16.94 1:34.14 1:35.37 2:02.26 2:25.49 2:20.60 2:04.71 5
5 Jamal Slaven JR Olympia 2:16.29 1:33.32 1:49.28 2:02.78 2:04.01 2:11.38 1:50.51 4
6 Artise Lewis SR West Orange 1:59.00 1:35.45 2:18.83 2:03.95 2:17.59 1:37.92 1:51.56 3
7 Jhaniel Navarro Ortiz JR West Orange 2:27.41 2:14.59 1:32.29 2:08.18 2:00.49 1:31.01 2:33.82 2
8 Rajay Preddie JR West Orange 2:35.84 1:34.80 1:55.58 2:09.86 2:04.67 1:36.10 2:15.06 1
9 Noah Ellenback JR Windermere 2:18.95 1:56.88 2:20.25 2:09.86 2:18.95 2:44.93 1:43.89 -
14 Jacob Freeman JR Windermere 2:28.19 2:22.80 2:47.04 2:14.71 2:06.63 2:07.98 1:45.08 -
16 Alexis Toledo SO Wekiva 1:41.88 2:43.01 2:48.45 2:15.84 2:45.73 2:51.16 2:22.64 -
17 Christian Vazquez SO Wekiva 2:33.73 2:56.86 2:29.65 2:16.04 2:26.93 2:56.86 2:25.57 -
  Leron Sheppard SO Olympia DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jevon Clarke JR Apopka DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Matthew Bush JR Wekiva DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Deshawn Primes SR Jones DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
10 Carl McKenzie SR Evans 2:43.29 2:11.68 2:31.44 2:02.47 2:02.47 1:59.83 2:28.80 -
11 Jesse Watson SO Ocoee 1:56.89 2:12.83 1:44.94 1:59.55 2:42.06 2:47.37 2:50.03 -
12 Dametrius Henry SO Evans 1:57.18 2:13.16 2:29.14 1:37.21 1:46.53 2:26.48 1:39.87 -
13 Jashar Carson JR Jones 1:40.84 2:14.45 1:36.81 1:52.94 2:03.70 1:46.22 1:43.53 -
15 Jacquel Dean JR Dr. Phillips 2:38.21 2:15.22 1:42.77 2:05.76 2:27.39 1:48.18 2:36.86 -
18 Jehu Clarke JR Edgewater 2:07.41 2:18.49 2:57.27 2:01.88 2:36.50 1:38.33 2:53.12 -
19 Omarion Sherwood SO Ocoee 2:49.94 2:20.44 2:02.19 2:23.25 3:02.58 2:41.51 2:28.87 -
20 Daniel Manzella FR Dr. Phillips 2:47.89 2:21.08 2:23.91 2:35.19 2:36.60 1:48.64 1:40.17 -
21 Keon Williams SO Ocoee 2:18.89 2:24.67 2:18.89 2:10.21 2:37.69 2:20.33 2:42.03 -
22 John Carlo Lee SO Dr. Phillips 1:46.35 2:29.78 2:08.81 2:23.79 2:11.81 2:47.76 2:47.76 -
  Anton Watson SR Edgewater DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Keshan Swain SO Edgewater DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Isaiah Hands JR Evans DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   

Boys' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Nicholas Miller SR West Orange 4:27.01 4:13.66 10
2 Carter Rowe JR Windermere 4:33.22 3:24.92 8
3 Colton Berquist SO West Orange 4:40.22 3:38.58 6
4 Christian Pierre-Paul SR West Orange 4:42.01 3:59.71 5
5 Noah Ellenback JR Windermere 4:44.74 5:10.37 4
6 Jackson Davis JR Apopka 4:45.97 5:51.75 3
7 Alexis Toledo SO Wekiva 4:46.27 3:26.12 2
8 Troy O'Toole JR Olympia 4:46.31 5:40.71 1
9 Matthew Bergschneider SR Wekiva 4:46.36 3:46.23 -
10 Shu Komatsu SO Olympia 4:46.51 5:26.63 -
11 Dayoun Jones SO Evans 4:48.64 4:02.46 -
12 Mason Tayor SO Windermere 4:51.86 4:51.86 -
13 Adam Yche SO Dr. Phillips 4:58.17 4:22.39 -
14 Walter Nolasco FR Apopka 5:01.67 5:07.71 -
15 Kai Komatsu SO Olympia 5:06.88 4:33.13 -
16 Miguel Castillo JR Apopka 5:07.80 6:15.52 -
17 Damon Perez JR Dr. Phillips 5:10.82 5:54.34 -
18 Ethan LangSelius FR Edgewater 5:21.29 5:50.21 -
19 Anthony Camacho JR Ocoee 5:28.82 3:56.75 -
20 Spenser Pham SO Dr. Phillips 5:28.99 6:08.47 -
21 Matthew Wallace SO Edgewater 5:31.13 4:01.73 -
22 Jalen Jackson FR Ocoee 5:57.05 6:39.90 -
23 Samual Kindred FR Ocoee 6:20.70 4:37.92 -
  Kyan Graham JR Edgewater DNF DNF   
  Michael May SR Wekiva DNS DNS   

Boys' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Onix Ortiz JR Windermere 7:39.45 8:45.08 8:27.18 9:26.85 9:02.98 11:14.25 9:56.68 10
2 Liam Pirie JR Windermere 11:38.86 9:11.73 11:26.60 9:30.12 8:16.56 8:59.47 10:13.03 8
3 Adam Berriz SO Dr. Phillips 13:49.35 12:07.28 12:00.90 8:11.23 12:00.90 11:35.38 10:37.96 6
4 Colton Berquist SO West Orange 9:02.95 10:57.93 10:32.38 12:14.58 12:46.52 12:08.19 10:38.76 5
5 Joshua Matzner JR Dr. Phillips 13:15.80 7:43.13 12:56.23 11:57.52 8:09.22 8:48.36 10:52.29 4
6 Ilyas Semlali SO Dr. Phillips 8:51.12 9:50.13 13:00.29 14:12.41 12:40.62 13:26.52 10:55.70 3
7 Shu Komatsu SO Olympia 10:07.08 14:17.84 10:20.28 14:04.64 8:34.70 10:33.48 10:59.87 2
8 Matthew Bergschneider SR Wekiva 8:34.80 7:48.00 11:55.37 11:48.69 10:15.09 7:48.00 11:08.57 1
9 Christian Pierre-Paul SR West Orange 13:29.59 12:42.76 13:42.97 12:02.61 9:08.65 13:49.66 11:09.08 -
10 Andrew Miller SO Olympia 12:32.60 9:41.56 11:03.66 14:28.91 11:10.50 13:54.70 11:24.18 -
11 Walter Nolasco FR Apopka 13:05.12 14:29.24 11:12.96 8:45.75 13:47.18 8:52.76 11:41.00 -
12 Omari Carter JR Wekiva 12:11.58 13:24.01 14:07.47 14:58.17 8:56.01 15:19.90 12:04.33 -
13 Anthony Rojas SO West Orange 8:49.72 10:31.31 9:33.26 14:45.28 13:18.21 11:22.11 12:05.64 -
14 James Campbell FR Apopka 15:47.04 8:37.23 11:10.21 9:28.23 15:10.62 9:13.66 12:08.49 -
15 Kai Komatsu SO Olympia 8:58.42 13:09.18 10:04.79 12:39.68 10:12.17 11:55.43 12:17.55 -
16 Anthony Camacho JR Ocoee 10:22.21 13:21.10 10:14.43 10:06.66 11:16.66 13:36.65 12:57.76 -
17 Jalen Jackson FR Ocoee 14:03.46 13:55.19 15:26.15 16:32.31 10:53.27 11:01.54 13:46.92 -
18 Samual Kindred FR Ocoee 12:17.16 12:17.16 19:37.54 20:44.56 12:45.88 11:58.02 15:57.35 -
  Michael May SR Wekiva DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Miguel Castillo JR Apopka DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Mason Tayor SO Windermere DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   

Boys' 110 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC WIND
1 Russell Robinson SR West Orange 16.87 19.13 15.06 15.67 14.76 15.97 10 -1.6
2 Joseph Stravato JR West Orange 13.25 19.50 15.23 13.10 13.86 13.25 8 -1.6
3 Micah Hurst SR Olympia 13.24 12.75 16.14 18.57 16.47 12.75 6 -1.6
4 Omarion Jones SO Evans 16.05 11.79 16.37 15.06 19.32 13.26 5 -1.6
5 Noah McKell SR Wekiva 17.83 12.33 16.66 12.17 18.33 15.66 4 -1.6
6 Jacob Akinwotu JR Olympia 21.25 11.81 16.86 19.56 20.24 20.74 3 -1.6
7 Anthony Joseph FR Apopka 12.49 16.48 17.34 14.92 18.38 14.40 2 -1.4
8 Caden Lyons JR Wekiva 16.84 15.59 17.91 14.33 14.51 13.79 1 -1.4
9 Lorenzo Mejia JR Windermere 22.03 22.03 18.05 14.62 21.30 18.23 - -1.6
10 Jack Pierrot JR Apopka 15.66 21.00 18.42 21.92 23.40 16.03 - -1.4
11 Buford Ross lV JR Ocoee 13.92 18.43 18.80 15.61 22.56 24.44 - 0.5
12 Sam Nyarady SR Olympia 24.18 23.43 18.89 20.97 17.38 17.19 - -1.4
13 Alan Harrison SO Ocoee 16.44 23.60 19.34 25.15 22.25 15.48 - -1.4
14 Amadeus Aligwekwe SO Dr. Phillips 24.46 25.08 20.55 16.86 21.38 19.53 - 0.5
15 Tyler Nelson SO Ocoee 22.60 23.22 20.73 20.32 15.55 24.26 - 0.5
  Samir Fouissi JR West Orange DNF DNF DNF DNF DNF DNF    -
  Jaquan Lowman SO Apopka DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Joanes Fortilien FR Dr. Phillips DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Jalen Thompson SO Dr. Phillips DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Jacob Fleming FR Windermere DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Tyler Chisholm JR Windermere DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
Boys' 110 Hurdles Section 1
W: -1.6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Russell Robinson SR West Orange 19.43 15.06 13.41 10
2 Joseph Stravato JR West Orange 17.06 15.23 18.58 8
3 Micah Hurst SR Olympia 11.46 16.14 19.37 6
4 Omarion Jones SO Evans 21.29 16.37 11.95 5
5 Noah McKell SR Wekiva 20.16 16.66 13.33 4
6 Jacob Akinwotu JR Olympia 16.19 16.86 20.74 3
9 Lorenzo Mejia JR Windermere 16.07 18.05 15.53 -
  Samir Fouissi JR West Orange DNF DNF DNF   
Boys' 110 Hurdles Section 2
W: -1.4
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Anthony Joseph FR Apopka 17.34 2
8 Caden Lyons JR Wekiva 17.91 1
10 Jack Pierrot JR Apopka 18.42 -
12 Sam Nyarady SR Olympia 18.89 -
13 Alan Harrison SO Ocoee 19.34 -
  Tyler Chisholm JR Windermere DNS   
  Jacob Fleming FR Windermere DNS   
  Jaquan Lowman SO Apopka DNS   
Boys' 110 Hurdles Section 3
W: 0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
11 Buford Ross lV JR Ocoee 24.07 15.23 17.30 19.56 18.80 -
14 Amadeus Aligwekwe SO Dr. Phillips 25.69 26.72 17.27 16.03 20.55 -
15 Tyler Nelson SO Ocoee 19.08 15.14 18.45 25.09 20.73 -
  Joanes Fortilien FR Dr. Phillips DNS DNS DNS DNS DNS   
  Jalen Thompson SO Dr. Phillips DNS DNS DNS DNS DNS   

Boys' 300 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Russell Robinson SR West Orange 28.82 38.94 10
2 . Yirmyah SR Apopka 41.53 39.18 8
3 Joseph Stravato JR West Orange 32.64 39.32 6
4 Joshwa Jerelds JR Windermere 49.38 40.47 5
5 Omarion Jones SO Evans 49.83 40.51 4
6 Arron Edwards SR Dr. Phillips 41.08 40.67 3
7 Micah Hurst SR Olympia 37.54 41.71 2
8 Jalen Thompson SO Dr. Phillips 34.21 42.76 1
9 Anthony Joseph FR Apopka 36.53 43.48 -
10 Austin Chilton SR West Orange 50.48 43.51 -
11 Jacob Akinwotu JR Olympia 50.82 43.81 -
12 Caden Lyons JR Wekiva 45.49 44.16 -
13 Sam Nyarady SR Olympia 46.52 44.30 -
14 Nacari Heron JR Windermere 46.61 44.81 -
15 Buford Ross lV JR Ocoee 31.41 44.87 -
16 Jessie Drain JR Windermere 40.14 47.22 -
17 Noah McKell SR Wekiva 57.98 47.52 -
18 Seth Haskell-Justice SR Edgewater 42.33 47.56 -
19 Tyler Nelson SO Ocoee 39.11 47.69 -
20 Alan Harrison SO Ocoee 51.30 48.85 -
21 Charles Jackson SR Edgewater 1:06.16 57.03 -
  Morris Williams FR Edgewater DNS DNS   
  Joanes Fortilien FR Dr. Phillips DNS DNS   
  Jaquan Lowman SO Apopka DNS DNS   
Boys' 300 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Russell Robinson SR West Orange 38.94 28.82 38.94 42.84 41.67 50.24 10
2 . Yirmyah SR Apopka 35.27 36.05 39.18 48.59 41.93 43.89 8
3 Joseph Stravato JR West Orange 45.22 38.54 39.32 30.67 50.33 45.62 6
4 Joshwa Jerelds JR Windermere 39.26 49.38 40.47 42.09 30.76 31.98 5
5 Omarion Jones SO Evans 52.26 40.51 40.51 38.89 42.54 47.81 4
6 Arron Edwards SR Dr. Phillips 35.79 35.79 40.67 40.67 32.95 38.23 3
7 Micah Hurst SR Olympia 43.38 45.47 41.71 34.62 49.22 38.79 2
11 Jacob Akinwotu JR Olympia 50.82 31.55 43.81 51.70 50.82 42.94 -
Boys' 300 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
8 Jalen Thompson SO Dr. Phillips 42.76 47.47 54.74 50.46 1
9 Anthony Joseph FR Apopka 43.48 40.01 45.66 45.66 -
10 Austin Chilton SR West Orange 43.51 33.51 32.20 47.43 -
13 Sam Nyarady SR Olympia 44.30 48.73 44.30 37.22 -
14 Nacari Heron JR Windermere 44.81 34.51 38.99 39.44 -
16 Jessie Drain JR Windermere 47.22 52.42 47.22 52.89 -
17 Noah McKell SR Wekiva 47.52 38.02 34.69 34.22 -
  Jaquan Lowman SO Apopka DNS DNS DNS DNS   
Boys' 300 Hurdles Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
12 Caden Lyons JR Wekiva 53.00 44.16 -
15 Buford Ross lV JR Ocoee 56.54 44.87 -
18 Seth Haskell-Justice SR Edgewater 34.25 47.56 -
19 Tyler Nelson SO Ocoee 46.26 47.69 -
20 Alan Harrison SO Ocoee 40.55 48.85 -
21 Charles Jackson SR Edgewater 46.77 57.03 -
  Morris Williams FR Edgewater DNS DNS   
  Joanes Fortilien FR Dr. Phillips DNS DNS   

Boys' High Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK CONV SC
1 James Gilbert SR Edgewater 2.32m 1.97m 1.83m 2.21m 1.54m 6' 5.5" 10
  • 1.57
    P
  • 1.62
    P
  • 1.67
    O
  • 1.72
    O
  • 1.77
    O
  • 1.82
    O
  • 1.87
    XO
  • 1.92
    O
  • 1.97
    O
  • 2.02
    XXX
2 Daniel Demontagnac FR Dr. Phillips 1.29m 1.77m 1.45m 1.65m 1.91m 5' 9.75" 8
  • 1.57
    P
  • 1.62
    P
  • 1.67
    XO
  • 1.72
    O
  • 1.77
    O
  • 1.82
    XXX
3 Samir Fouissi JR West Orange 1.52m 1.77m 1.63m 2.00m 1.95m 5' 9.75" 6
  • 1.57
    O
  • 1.62
    XO
  • 1.67
    O
  • 1.72
    O
  • 1.77
    XO
4 Walkens Cazeau SR Olympia 1.77m 1.77m 1.35m 1.24m 2.19m 5' 9.75" 4.5
  • 1.57
    P
  • 1.62
    P
  • 1.67
    XP
  • 1.72
    O
  • 1.77
    XXO
  • 1.82
    XXX
4 Seth Haskell-Justice SR Edgewater 1.63m 1.77m 1.56m 1.43m 1.95m 5' 9.75" 4.5
  • 1.57
    P
  • 1.62
    P
  • 1.67
    O
  • 1.72
    XO
  • 1.77
    XXO
  • 1.82
    XXX
6 Javarious Johnson SR Dr. Phillips 1.91m 1.72m 1.24m 1.24m 2.20m 5' 7.75" 3
  • 1.57
    P
  • 1.62
    O
  • 1.67
    O
  • 1.72
    O
  • 1.77
    XXX
7 Eddie Foster SR Edgewater 2.09m 1.67m 1.35m 1.40m 1.27m 5' 5.75" 2
  • 1.57
    P
  • 1.62
    P
  • 1.67
    O
  • 1.72
    XXX
8 Thompson Dieudonne SO Jones 1.94m 1.67m 1.75m 1.54m 1.99m 5' 5.75" 1
  • 1.57
    O
  • 1.62
    O
  • 1.67
    XO
  • 1.72
    XXX
9 Jalin McCallum JR West Orange 1.89m 1.67m 2.05m 1.99m 1.85m 5' 5.75" -
  • 1.57
    O
  • 1.62
    XO
  • 1.67
    XO
  • 1.72
    XXX
9 Jessie Drain JR Windermere 1.65m 1.67m 1.67m 1.80m 2.02m 5' 5.75" -
  • 1.57
    O
  • 1.62
    XO
  • 1.67
    XO
  • 1.72
    XXX
11 Edward Mitchell SO West Orange 2.04m 1.62m 1.38m 1.83m 1.23m 5' 3.75" -
  • 1.57
    P
  • 1.62
    O
  • 1.67
    XXX
12 Macyn Jacques SO Apopka 1.49m 1.57m 1.81m 1.21m 1.98m 5' 1.75" -
  • 1.57
    O
  • 1.62
    XX
12 Jeremiah Tetteh JR Evans 1.21m 1.57m 2.04m 1.76m 1.93m 5' 1.75" -
  • 1.57
    O
  • 1.62
    XXX
14 Dametrius Henry SO Evans 1.68m 1.57m 1.32m 1.32m 1.77m 5' 1.75" -
  • 1.57
    XXO
  • 1.62
    XXX
  Tyler Nelson SO Ocoee NH NH NH NH NH NH   
  • 1.57
    XXX
  Buford Ross lV JR Ocoee NH NH NH NH NH NH   
  • 1.57
    XXX
  Andrew Smith SR Wekiva NH NH NH NH NH NH   
  Jaquan Lowman SO Apopka NH NH NH NH NH NH   
  Austin Miller SO Apopka NH NH NH NH NH NH   
  • 1.57
    XXX
  PJ Jules SR Jones NH NH NH NH NH NH   
  Jeremy Clyne SR Olympia NH NH NH NH NH NH   
  • 1.57
    P
  • 1.62
    XXX
  Amadeus Aligwekwe SO Dr. Phillips NH NH NH NH NH NH   
  • 1.57
    XXX
  Judah Rodgers SO Olympia NH NH NH NH NH NH   
  Jacob Goldbergh JR Windermere NH NH NH NH NH NH   
  • 1.57
    XXX

Boys' Pole Vault

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK CONV SC
1 Jordan Loch SR Olympia 4.53m 3.47m 3.65m 3.14m 11' 11.75" 10
  • 2.15
    P
  • 2.30
    P
  • 2.45
    P
  • 2.60
    P
  • 2.75
    P
  • 2.90
    P
  • 3.05
    P
  • 3.20
    P
  • 3.35
    O
  • 3.50
    O
  • 3.65
    XXO
  • 3.80
    XXX
2 Oshny Leger JR Dr. Phillips 2.73m 3.22m 3.50m 2.77m 11' 5.75" 8
  • 2.15
    P
  • 2.30
    P
  • 2.45
    P
  • 2.60
    P
  • 2.75
    P
  • 2.90
    P
  • 3.05
    XXO
  • 3.20
    O
  • 3.35
    XO
  • 3.50
    XO
  • 3.65
    XXX
3 Loran Gaines SR Edgewater 3.22m 2.38m 3.35m 4.22m 10' 11.75" 6
  • 2.15
    P
  • 2.30
    P
  • 2.45
    P
  • 2.60
    P
  • 2.75
    P
  • 2.90
    P
  • 3.05
    P
  • 3.20
    O
  • 3.35
    O
  • 3.50
    XXX
4 Jacob Collins SO Dr. Phillips 3.89m 2.45m 3.35m 2.85m 10' 11.75" 5
  • 2.15
    P
  • 2.30
    P
  • 2.45
    P
  • 2.60
    P
  • 2.75
    O
  • 2.90
    O
  • 3.05
    O
  • 3.20
    O
  • 3.35
    XO
  • 3.50
    XXX
5 Justin Kelleher JR Olympia 4.13m 4.16m 3.20m 2.40m 10' 6" 4
  • 2.15
    P
  • 2.30
    P
  • 2.45
    P
  • 2.60
    P
  • 2.75
    P
  • 2.90
    P
  • 3.05
    O
  • 3.20
    O
  • 3.35
    XXX
6 Davy Bancey FR Dr. Phillips 3.10m 2.20m 2.90m 2.73m 9' 6.25" 3
  • 2.15
    P
  • 2.30
    P
  • 2.45
    P
  • 2.60
    XO
  • 2.75
    O
  • 2.90
    O
  • 3.05
    XXX
7 William Disalvo JR Windermere 3.30m 1.92m 2.75m 3.41m 9' 0.25" 2
  • 2.15
    P
  • 2.30
    O
  • 2.45
    O
  • 2.60
    O
  • 2.75
    O
  • 2.90
    XXX
8 Michael Deyo SR Windermere 2.55m 2.35m 2.45m 1.72m 8' 0.5" 1
  • 2.15
    P
  • 2.30
    O
  • 2.45
    O
  • 2.60
    XXX
9 Connor McKinley JR Windermere 1.68m 1.93m 2.30m 2.00m 7' 6.5" -
  • 2.15
    O
  • 2.30
    XO
  • 2.45
    XXX
  Myles Bradford SO Olympia NH NH NH NH NH   
  Cooper Wallace FR Edgewater NH NH NH NH NH   
  Kristopher Truesdell SR Edgewater NH NH NH NH NH   

Boys' Long Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK CONV SC
1 Russell Robinson SR West Orange 6.99m 6.01m 22' 11.25" 10
  • 6.99  
  • PASS  
  • 6.83  
  • 6.65  
2 Matthew McDoom FR West Orange 6.62m 6.49m 21' 8.75" 8
  • 6.62  
  • 6.27  
  • FOUL  
  • 6.50  
3 Jaylon Carlies JR West Orange 6.57m 4.86m 21' 6.75" 6
  • 6.56  
  • 6.57  
  • FOUL  
  • 6.42  
4 Renardo Green SR Wekiva 6.45m 7.16m 21' 2" 5
  • 6.39  
  • 6.45  
  • 6.41  
  • FOUL  
5 Glenroy Campbell Jr JR Edgewater 6.37m 7.77m 20' 10.75" 4
  • FOUL  
  • 6.29  
  • 6.06  
  • 6.37  
6 James Gilbert SR Edgewater 6.29m 6.16m 20' 7.75" 3
  • FOUL  
  • 6.29  
  • 6.26  
  • 6.17  
7 Lorenzo Jones SR Edgewater 6.27m 6.14m 20' 7" 2
  • 6.06  
  • 6.27  
  • FOUL  
  • 5.81  
8 Austin Hatcher SR Windermere 6.16m 6.04m 20' 2.5" 1
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 6.16  
9 Markeith Williams FR Evans 6.15m 6.64m 20' 2.25" -
  • 5.64  
  • 5.98  
  • 6.07  
  • 6.15  
10 Terrence Moore SR Wekiva 6.15m 7.44m 20' 2.25" -
  • 5.91  
  • 5.98  
  • 6.15  
  • 6.01  
11 Joshwa Jerelds JR Windermere 6.05m 6.59m 19' 10.25" -
  • FOUL  
  • 5.68  
  • 5.65  
  • 6.05  
12 Jadan Robinson JR Jones 5.94m 5.29m 19' 6" -
  • 5.73  
  • FOUL  
  • 5.88  
  • 5.94  
13 Daniel Demontagnac FR Dr. Phillips 5.93m 7.41m 19' 5.5" -
  • 5.93  
  • FOUL  
  • 5.69  
  • 5.25  
14 Isaiah Exil JR Olympia 5.89m 7.60m 19' 4" -
  • 5.68  
  • 5.88  
  • 5.89  
  • FOUL  
15 Jaden Harrington JR Apopka 5.87m 7.63m 19' 3.25" -
  • 5.87  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
16 Omarion Jones SO Evans 5.81m 5.46m 19' 0.75" -
  • 5.65  
  • 5.62  
  • 5.81  
  • 5.39  
17 Omarion Sherwood SO Ocoee 5.80m 6.26m 19' 0.5" -
  • 5.80  
  • 5.76  
  • 3.46  
  • 5.71  
18 Buford Ross lV JR Ocoee 5.79m 7.30m 19' 0" -
  • FOUL  
  • 5.52  
  • FOUL  
  • 5.79  
19 Brandon Hill SR Wekiva 5.77m 5.25m 18' 11.25" -
  • FOUL  
  • 5.77  
  • 5.59  
  • 5.47  
20 Jeremy Clyne SR Olympia 5.67m 4.93m 18' 7.25" -
  • PASS  
  • 5.64  
  • 5.67  
  • 4.70  
21 Oshny Leger JR Dr. Phillips 5.59m 4.53m 18' 4.25" -
  • 5.59  
  • 5.41  
  • 5.37  
  • PASS  
22 Raequan Ousley JR Evans 5.58m 6.58m 18' 3.75" -
  • 5.32  
  • 5.58  
  • 5.24  
  • 4.78  
23 Michael Poole JR Windermere 5.57m 5.18m 18' 3.25" -
  • 5.57  
  • FOUL  
  • 4.88  
  • 4.81  
24 Walkens Cazeau SR Olympia 5.50m 5.34m 18' 0.5" -
  • 5.49  
  • PASS  
  • 5.38  
  • 5.50  
25 Amadeus Aligwekwe SO Dr. Phillips 5.45m 4.80m 17' 10.75" -
  • 5.45  
  • 5.06  
  • 4.98  
  • FOUL  
26 Keandre Brown FR Apopka 5.24m 5.61m 17' 2.25" -
  • 5.03  
  • 5.19  
  • 5.24  
  • 5.00  
27 Antonio Wheeler FR Jones 5.22m 5.48m 17' 1.5" -
  • 4.43  
  • 5.22  
  • 4.77  
  • 5.09  
28 Duane Goode JR Ocoee 5.02m 5.97m 16' 5.75" -
  • 5.02  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
29 Anthony Joseph FR Apopka 4.97m 4.27m 16' 3.75" -
  • 4.97  
  • 4.82  
  • 4.91  
  • 4.92  
Boys' Long Jump Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK ENGLISH SC
1 Russell Robinson SR West Orange 4.96m 6.99m 22' 11.25" 10
2 Matthew McDoom FR West Orange 5.03m 6.62m 21' 8.75" 8
3 Jaylon Carlies JR West Orange 8.41m 6.57m 21' 6.75" 6
4 Renardo Green SR Wekiva 7.48m 6.45m 21' 2" 5
5 Glenroy Campbell Jr JR Edgewater 5.35m 6.37m 20' 10.75" 4
6 James Gilbert SR Edgewater 7.93m 6.29m 20' 7.75" 3
7 Lorenzo Jones SR Edgewater 5.71m 6.27m 20' 7" 2
8 Austin Hatcher SR Windermere 4.44m 6.16m 20' 2.5" 1
10 Terrence Moore SR Wekiva 6.09m 6.15m 20' 2.25" -
12 Jadan Robinson JR Jones 5.11m 5.94m 19' 6" -
13 Daniel Demontagnac FR Dr. Phillips 6.17m 5.93m 19' 5.5" -
14 Isaiah Exil JR Olympia 7.36m 5.89m 19' 4" -
16 Omarion Jones SO Evans 5.98m 5.81m 19' 0.75" -
19 Brandon Hill SR Wekiva 6.35m 5.77m 18' 11.25" -
22 Raequan Ousley JR Evans 7.09m 5.58m 18' 3.75" -
Boys' Long Jump Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK ENGLISH SC
9 Markeith Williams FR Evans 6.15m 4.86m 20' 2.25" -
11 Joshwa Jerelds JR Windermere 6.05m 7.44m 19' 10.25" -
15 Jaden Harrington JR Apopka 5.87m 4.23m 19' 3.25" -
17 Omarion Sherwood SO Ocoee 5.80m 6.96m 19' 0.5" -
18 Buford Ross lV JR Ocoee 5.79m 5.21m 19' 0" -
20 Jeremy Clyne SR Olympia 5.67m 6.80m 18' 7.25" -
21 Oshny Leger JR Dr. Phillips 5.59m 4.30m 18' 4.25" -
23 Michael Poole JR Windermere 5.57m 5.46m 18' 3.25" -
24 Walkens Cazeau SR Olympia 5.50m 5.01m 18' 0.5" -
25 Amadeus Aligwekwe SO Dr. Phillips 5.45m 6.98m 17' 10.75" -
26 Keandre Brown FR Apopka 5.24m 5.97m 17' 2.25" -
27 Antonio Wheeler FR Jones 5.22m 6.16m 17' 1.5" -
28 Duane Goode JR Ocoee 5.02m 5.42m 16' 5.75" -
29 Anthony Joseph FR Apopka 4.97m 4.47m 16' 3.75" -

Boys' Triple Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK CONV SC
1 Daniel Demontagnac FR Dr. Phillips 11.70m 11.97m 13.60m 44' 7.5" 10
  • 13.11  
  • 13.12  
  • 13.60  
  • FOUL  
2 . Yirmyah SR Apopka 15.14m 15.41m 13.52m 44' 4.25" 8
  • FOUL  
  • 13.17  
  • 13.13  
  • 13.52  
3 Austin Hatcher SR Windermere 15.53m 10.62m 13.27m 43' 6.5" 6
  • FOUL  
  • 13.07  
  • 13.27  
  • 12.56  
4 Anthony Barrett SR Evans 11.50m 15.20m 13.22m 43' 4.5" 5
  • FOUL  
  • 13.22  
  • FOUL  
  • FOUL  
5 Jaden Harrington JR Apopka 15.29m 12.42m 13.07m 42' 10.75" 4
  • FOUL  
  • 13.07  
  • FOUL  
  • FOUL  
6 Samir Fouissi JR West Orange 14.77m 16.07m 12.96m 42' 6.25" 3
  • 12.73  
  • 12.80  
  • 12.96  
  • 12.57  
7 Lorenzo Jones SR Edgewater 12.00m 8.94m 12.77m 41' 10.75" 2
  • FOUL  
  • 12.77  
  • FOUL  
  • 12.33  
8 Mendez Jean Baptiste JR Jones 13.30m 14.70m 12.67m 41' 7" 1
  • 12.67  
  • FOUL  
  • 12.35  
  • PASS  
9 Nacari Heron JR Windermere 11.58m 13.70m 12.45m 40' 10.25" -
  • 12.45  
  • 12.33  
  • 11.79  
  • 12.30  
10 Nasir White SO Windermere 9.08m 13.31m 12.44m 40' 9.75" -
  • FOUL  
  • 12.05  
  • FOUL  
  • 12.44  
11 Terrence Slaughter SR Edgewater 12.46m 9.13m 12.34m 40' 6" -
  • 12.32  
  • 11.92  
  • 12.34  
  • 12.03  
12 Isaiah Exil JR Olympia 14.37m 12.91m 12.18m 39' 11.5" -
  • 12.09  
  • 12.18  
  • 12.07  
  • 11.83  
13 Austin Chilton SR West Orange 15.46m 11.93m 12.17m 39' 11.25" -
  • FOUL  
  • 12.17  
  • 12.06  
  • FOUL  
14 Jaden Floyd SO West Orange 14.18m 11.92m 11.92m 39' 1.25" -
  • 11.92  
  • 11.77  
  • 11.26  
  • 11.51  
15 Daylen Johnson SO Dr. Phillips 11.59m 14.37m 11.59m 38' 0.25" -
  • FOUL  
  • 11.15  
  • 11.59  
  • 10.65  
16 Keandre Brown FR Apopka 7.90m 11.18m 11.29m 37' 0.5" -
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 11.29  
17 Troy Holst SR Wekiva 9.60m 7.81m 11.16m 36' 7.5" -
  • FOUL  
  • 11.16  
  • 11.00  
  • PASS  
18 Walkens Cazeau SR Olympia 13.13m 13.79m 11.03m 36' 2.25" -
  • 10.86  
  • 10.85  
  • FOUL  
  • 11.03  
19 Amadeus Aligwekwe SO Dr. Phillips 11.02m 13.31m 10.91m 35' 9.5" -
  • 10.72  
  • FOUL  
  • PASS  
  • 10.91  
  John Adrien FR Ocoee NM NM NM NM   
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
  Duane Goode JR Ocoee NM NM NM NM   
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • FOUL  
  Zechariah Ware SR Edgewater NM NM NM NM   
  Albert Howard SR Wekiva NM NM NM NM   
  Makhi Davis SO Wekiva NM NM NM NM   
  • FOUL  
  • FOUL  
  • PASS  
  • PASS  
  Judah Rodgers SO Olympia NM NM NM NM   
Boys' Triple Jump Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK ENGLISH SC
2 . Yirmyah SR Apopka 16.22m 15.01m 13.52m 12.71m 44' 4.25" 8
3 Austin Hatcher SR Windermere 13.80m 12.21m 13.27m 15.00m 43' 6.5" 6
4 Anthony Barrett SR Evans 13.22m 9.65m 13.22m 16.66m 43' 4.5" 5
5 Jaden Harrington JR Apopka 13.98m 10.72m 13.07m 12.16m 42' 10.75" 4
6 Samir Fouissi JR West Orange 15.42m 11.92m 12.96m 10.37m 42' 6.25" 3
7 Lorenzo Jones SR Edgewater 13.03m 16.22m 12.77m 9.71m 41' 10.75" 2
8 Mendez Jean Baptiste JR Jones 11.78m 9.63m 12.67m 9.50m 41' 7" 1
9 Nacari Heron JR Windermere 10.46m 10.83m 12.45m 11.83m 40' 10.25" -
11 Terrence Slaughter SR Edgewater 10.49m 14.93m 12.34m 15.43m 40' 6" -
12 Isaiah Exil JR Olympia 12.42m 12.06m 12.18m 13.28m 39' 11.5" -
13 Austin Chilton SR West Orange 14.60m 15.21m 12.17m 13.02m 39' 11.25" -
16 Keandre Brown FR Apopka 10.73m 8.92m 11.29m 14.34m 37' 0.5" -
17 Troy Holst SR Wekiva 12.61m 9.82m 11.16m 9.93m 36' 7.5" -
  Judah Rodgers SO Olympia NM NM NM NM NM   
  Albert Howard SR Wekiva NM NM NM NM NM   
Boys' Triple Jump Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK MARK ENGLISH SC
1 Daniel Demontagnac FR Dr. Phillips 14.69m 16.05m 11.70m 12.38m 13.60m 14.96m 9.79m 44' 7.5" 10
10 Nasir White SO Windermere 8.83m 14.18m 12.07m 8.96m 12.44m 16.05m 13.31m 40' 9.75" -
14 Jaden Floyd SO West Orange 10.01m 11.56m 14.18m 11.44m 11.92m 12.04m 12.99m 39' 1.25" -
15 Daylen Johnson SO Dr. Phillips 9.97m 10.66m 14.37m 14.60m 11.59m 10.43m 13.79m 38' 0.25" -
18 Walkens Cazeau SR Olympia 10.37m 8.27m 12.57m 12.02m 11.03m 12.57m 9.04m 36' 2.25" -
19 Amadeus Aligwekwe SO Dr. Phillips 10.15m 11.02m 8.18m 14.18m 10.91m 7.96m 10.91m 35' 9.5" -
  Makhi Davis SO Wekiva NM NM NM NM NM NM NM NM   
  Duane Goode JR Ocoee NM NM NM NM NM NM NM NM   
  John Adrien FR Ocoee NM NM NM NM NM NM NM NM   
  Zechariah Ware SR Edgewater NM NM NM NM NM NM NM NM   

Boys' Shot Put

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK CONV SC
1 Kenneth Brown SO Edgewater 11.37m 13.00m 13.54m 13.27m 44' 5.25" 10
  • 12.92  
  • 13.48  
  • 13.54  
  • 13.38  
2 Zyire Willett SR Wekiva 12.04m 11.91m 13.38m 11.51m 43' 10.75" 8
  • 12.39  
  • 13.38  
  • 13.33  
  • 12.96  
3 De'Andre Robinson SO Olympia 13.08m 16.48m 13.08m 9.29m 42' 11" 6
  • 12.99  
  • 12.73  
  • FOUL  
  • 13.08  
4 Amer Amer SO Windermere 9.49m 9.75m 13.00m 15.60m 42' 8" 5
  • 11.69  
  • 12.91  
  • 13.00  
  • 11.73  
5 Daniel Green JR Edgewater 16.45m 15.15m 12.95m 10.49m 42' 6" 4
  • 12.25  
  • 12.95  
  • 12.76  
  • 12.84  
6 Luther Johnson SO Wekiva 14.20m 9.89m 12.68m 12.05m 41' 7.25" 3
  • 12.16  
  • 12.68  
  • 12.40  
  • 12.22  
7 Jason Williams JR Ocoee 13.83m 15.70m 12.46m 8.72m 40' 10.5" 2
  • 12.46  
  • 11.59  
  • FOUL  
  • FOUL  
8 Connor Osborne SR Olympia 12.07m 15.09m 12.07m 12.91m 39' 7.25" 1
  • 11.61  
  • 11.95  
  • 11.75  
  • 12.07  
9 Denzell Williams SO Evans 12.93m 9.46m 11.97m 11.13m 39' 3.25" -
  • FOUL  
  • 9.98  
  • 10.29  
  • 11.97  
10 David Richardson SR Windermere 13.33m 9.44m 11.80m 12.15m 38' 8.75" -
  • 11.03  
  • 11.75  
  • 11.80  
  • 11.47  
11 Shemar Williams JR Dr. Phillips 10.88m 9.83m 11.70m 8.19m 38' 4.75" -
  • 11.44  
  • 11.31  
  • 11.70  
  • 11.68  
12 Aldwin Ware JR Ocoee 14.82m 9.46m 11.40m 13.11m 37' 5" -
  • 11.39  
  • 11.40  
  • FOUL  
  • 10.70  
13 Reginald Hicks SR Ocoee 10.21m 9.07m 11.34m 12.47m 37' 2.5" -
  • 10.23  
  • 11.34  
  • 10.67  
  • 10.36  
14 Micheal Maisonet FR Dr. Phillips 13.48m 8.98m 11.23m 13.81m 36' 10.25" -
  • 10.60  
  • 11.23  
  • 10.84  
  • 10.40  
15 Charles Fletcher SO Wekiva 8.77m 13.76m 11.10m 13.65m 36' 5" -
  • 10.25  
  • 10.12  
  • 11.10  
  • 10.63  
16 Grant Nguyen JR West Orange 9.97m 10.84m 10.84m 13.33m 35' 6.75" -
  • FOUL  
  • 10.84  
  • FOUL  
  • 10.64  
17 Jadie Caesar SR Edgewater 8.30m 10.85m 10.64m 8.62m 34' 11" -
  • 10.64  
  • FOUL  
  • 10.15  
  • 10.05  
18 Antuan Wells SO Jones 8.60m 11.47m 10.62m 10.94m 34' 10.25" -
  • 10.62  
  • 10.20  
  • 9.50  
  • 8.17  
19 Anqwaun Pringle SO Apopka 7.41m 10.79m 10.58m 10.47m 34' 8.5" -
  • 10.55  
  • FOUL  
  • 10.35  
  • 10.58  
20 Jasen Diaz SO Apopka 13.08m 7.39m 10.55m 9.81m 34' 7.5" -
  • 10.30  
  • 10.32  
  • 10.55  
  • 9.77  
21 Antonio Kalosdian JR Windermere 12.67m 10.40m 10.30m 13.29m 33' 9.5" -
  • 10.30  
  • 10.00  
  • FOUL  
  • 8.55  
22 Benjamin Nguyen SR West Orange 11.37m 8.65m 10.06m 11.07m 33' 0.25" -
  • 8.54  
  • 10.06  
  • 9.45  
  • 9.59  
23 Jefferson Garcon SO Dr. Phillips 8.13m 7.84m 9.92m 8.13m 32' 6.5" -
  • 9.44  
  • 8.75  
  • 9.28  
  • 9.92  
24 Rickenson Jeantihomme SR Olympia 9.58m 10.73m 9.58m 10.63m 31' 5.25" -
  • 8.47  
  • 9.58  
  • 9.45  
  • 9.10  
25 Jhavori Davis JR Evans 8.42m 7.35m 8.96m 9.23m 29' 4.75" -
  • 8.96  
  • 8.20  
  • 8.44  
  • 7.97  
  Jaquez Young SO Jones NM NM NM NM NM   
Boys' Shot Put Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
1 Kenneth Brown SO Edgewater 13.54m 44' 5.25" 10
2 Zyire Willett SR Wekiva 13.38m 43' 10.75" 8
3 De'Andre Robinson SO Olympia 13.08m 42' 11" 6
4 Amer Amer SO Windermere 13.00m 42' 8" 5
5 Daniel Green JR Edgewater 12.95m 42' 6" 4
6 Luther Johnson SO Wekiva 12.68m 41' 7.25" 3
7 Jason Williams JR Ocoee 12.46m 40' 10.5" 2
8 Connor Osborne SR Olympia 12.07m 39' 7.25" 1
9 Denzell Williams SO Evans 11.97m 39' 3.25" -
11 Shemar Williams JR Dr. Phillips 11.70m 38' 4.75" -
13 Reginald Hicks SR Ocoee 11.34m 37' 2.5" -
14 Micheal Maisonet FR Dr. Phillips 11.23m 36' 10.25" -
16 Grant Nguyen JR West Orange 10.84m 35' 6.75" -
17 Jadie Caesar SR Edgewater 10.64m 34' 11" -
22 Benjamin Nguyen SR West Orange 10.06m 33' 0.25" -
  Jaquez Young SO Jones NM NM   
Boys' Shot Put Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK MARK MARK ENGLISH SC
10 David Richardson SR Windermere 9.68m 10.86m 12.63m 13.69m 11.33m 12.63m 11.80m 38' 8.75" -
12 Aldwin Ware JR Ocoee 12.65m 10.03m 13.11m 13.00m 11.40m 10.83m 11.40m 37' 5" -
15 Charles Fletcher SO Wekiva 9.10m 9.32m 13.54m 11.66m 9.55m 9.77m 11.10m 36' 5" -
18 Antuan Wells SO Jones 10.51m 8.18m 8.39m 10.73m 12.64m 13.38m 10.62m 34' 10.25" -
19 Anqwaun Pringle SO Apopka 13.44m 8.57m 9.31m 11.64m 11.32m 10.47m 10.58m 34' 8.5" -
20 Jasen Diaz SO Apopka 10.34m 12.13m 11.71m 7.70m 11.50m 10.87m 10.55m 34' 7.5" -
21 Antonio Kalosdian JR Windermere 8.03m 8.55m 9.37m 11.74m 10.30m 9.68m 10.30m 33' 9.5" -
23 Jefferson Garcon SO Dr. Phillips 8.43m 7.04m 12.80m 9.82m 11.61m 8.23m 9.92m 32' 6.5" -
24 Rickenson Jeantihomme SR Olympia 12.17m 7.66m 12.36m 9.96m 9.48m 8.62m 9.58m 31' 5.25" -
25 Jhavori Davis JR Evans 8.24m 10.93m 8.15m 9.59m 6.45m 11.02m 8.96m 29' 4.75" -

Boys' Discus

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK MARK MARK MARK MARK CONV SC
1 De'Andre Robinson SO Olympia 28.62m 49.29m 39.75m 37.36m 33.79m 130' 5" 10
  • 39.75  
  • 37.66  
  • FOUL  
  • 38.96  
2 Reginald Hicks SR Ocoee 38.37m 41.99m 36.20m 27.87m 44.16m 118' 9" 8
  • 34.10  
  • 35.05  
  • 36.20  
  • FOUL  
3 Kenneth Brown SO Edgewater 35.60m 35.25m 34.90m 25.83m 35.95m 114' 6" 6
  • 27.14  
  • 31.05  
  • 34.90  
  • 31.72  
4 Patrick Lightbody JR West Orange 33.03m 37.61m 32.70m 39.24m 38.59m 107' 3" 5
  • 24.40  
  • FOUL  
  • 32.70  
  • 30.95  
5 Jadie Caesar SR Edgewater 26.03m 25.39m 32.14m 24.75m 35.68m 105' 5" 4
  • 25.34  
  • 29.30  
  • 32.14  
  • FOUL  
6 Rickenson Jeantihomme SR Olympia 37.05m 39.61m 31.94m 32.90m 25.23m 104' 9" 3
  • 26.70  
  • 29.71  
  • 31.94  
  • 30.10  
7 Luther Johnson SO Wekiva 23.04m 22.72m 31.13m 33.93m 33.62m 102' 1" 2
  • 26.50  
  • 24.10  
  • 31.13  
  • 24.80  
8 Denzell Williams SO Evans 31.21m 34.92m 30.90m 31.21m 31.83m 101' 4" 1
  • 30.90  
  • PASS  
  • 29.95  
  • FOUL  
9 Joshua Curry SR Windermere 33.05m 27.80m 30.89m 40.16m 35.83m 101' 4" -
  • 30.56  
  • 30.89  
  • 24.95  
  • 30.06  
10 Jason Williams JR Ocoee 29.09m 38.78m 30.30m 33.03m 39.39m 99' 5" -
  • 23.50  
  • 30.30  
  • 27.55  
  • 23.41  
11 Jake Prieto JR Windermere 22.07m 25.70m 30.23m 31.74m 37.79m 99' 2" -
  • 28.40  
  • 30.23  
  • 24.05  
  • 27.87  
12 Anqwaun Pringle SO Apopka 37.47m 28.24m 28.82m 21.04m 23.63m 94' 7" -
  • 28.82  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 26.60  
13 Lamar Williams SO Apopka 28.21m 26.02m 27.39m 23.28m 24.10m 89' 10" -
  • 27.39  
  • 24.36  
  • 25.77  
  • 24.94  
14 Aldwin Ware JR Ocoee 27.85m 28.39m 27.04m 22.17m 33.80m 88' 8" -
  • 26.20  
  • 27.04  
  • 26.25  
  • 24.29  
15 Vincent Pagliuca SO West Orange 29.17m 23.77m 27.01m 28.63m 30.79m 88' 7" -
  • 27.01  
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 20.09  
16 Grant Nguyen JR West Orange 30.43m 22.57m 25.36m 29.16m 28.40m 83' 2" -
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 25.36  
  • FOUL  
17 Garrett Schueler JR Windermere 20.85m 30.14m 25.12m 23.61m 32.15m 82' 5" -
  • 21.83  
  • FOUL  
  • 24.90  
  • 25.12  
18 Antuan Wells SO Jones 17.64m 22.61m 24.85m 25.84m 31.06m 81' 6" -
  • 24.25  
  • 24.85  
  • 21.94  
19 Micheal Maisonet FR Dr. Phillips 29.23m 29.48m 24.36m 18.76m 25.58m 79' 11" -
  • 20.98  
  • FOUL  
  • 19.86  
  • 24.36  
20 Shemar Williams JR Dr. Phillips 24.42m 27.38m 22.82m 24.87m 23.50m 74' 10" -
  • FOUL  
  • FOUL  
  • 22.82  
  • 21.02  
21 Kolby Hollis JR Olympia 16.02m 26.99m 21.94m 19.53m 18.21m 72' 0" -
  • 14.08  
  • 19.68  
  • 21.94  
  • 20.72  
22 Jefferson Garcon SO Dr. Phillips 15.44m 23.36m 20.86m 24.20m 16.48m 68' 5" -
  • 17.94  
  • 20.86  
  • 19.84  
  • 19.58  
23 Jhavori Davis JR Evans 18.70m 15.15m 18.70m 18.33m 13.09m 61' 4" -
  • 18.70  
  • 14.30  
  • 14.31  
  • 15.23  
  Zyire Willett SR Wekiva DQ DQ DQ DQ DQ NM   
  Jaquez Young SO Jones DNS DNS DNS DNS DNS NM   
  Ordeus Aneas SR Edgewater DNS DNS DNS DNS DNS NM   
Boys' Discus Flight 1
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
1 De'Andre Robinson SO Olympia 39.75m 130' 5" 10
2 Reginald Hicks SR Ocoee 36.20m 118' 9" 8
3 Kenneth Brown SO Edgewater 34.90m 114' 6" 6
4 Patrick Lightbody JR West Orange 32.70m 107' 3" 5
5 Jadie Caesar SR Edgewater 32.14m 105' 5" 4
6 Rickenson Jeantihomme SR Olympia 31.94m 104' 9" 3
7 Luther Johnson SO Wekiva 31.13m 102' 1" 2
8 Denzell Williams SO Evans 30.90m 101' 4" 1
10 Jason Williams JR Ocoee 30.30m 99' 5" -
11 Jake Prieto JR Windermere 30.23m 99' 2" -
14 Aldwin Ware JR Ocoee 27.04m 88' 8" -
16 Grant Nguyen JR West Orange 25.36m 83' 2" -
18 Antuan Wells SO Jones 24.85m 81' 6" -
  Zyire Willett SR Wekiva DQ NM   
  Ordeus Aneas SR Edgewater DNS NM   
  Jaquez Young SO Jones DNS NM   
Boys' Discus Flight 2
PL NAME YEAR TEAM MARK ENGLISH SC
9 Joshua Curry SR Windermere 30.89m 101' 4" -
12 Anqwaun Pringle SO Apopka 28.82m 94' 7" -
13 Lamar Williams SO Apopka 27.39m 89' 10" -
15 Vincent Pagliuca SO West Orange 27.01m 88' 7" -
17 Garrett Schueler JR Windermere 25.12m 82' 5" -
19 Micheal Maisonet FR Dr. Phillips 24.36m 79' 11" -
20 Shemar Williams JR Dr. Phillips 22.82m 74' 10" -
21 Kolby Hollis JR Olympia 21.94m 72' 0" -
22 Jefferson Garcon SO Dr. Phillips 20.86m 68' 5" -
23 Jhavori Davis JR Evans 18.70m 61' 4" -