April 6, 2019
|
Windermere - Windermere, FL
|
Timing: Elite Timing

Boys' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC WIND
1 Jeremiah Fails SR Ocoee 21.71 10 1.0
2 Taelson Jean SR Olympia 21.86 8 1.0
3 Matthew McDoom FR West Orange 22.14 6 1.0
4 Terrence Jones SR Wekiva 22.23 5 1.0
5 Alec Duhaney JR West Orange 22.51 4 0.1
6 Kyrease Desseau SR Apopka 22.70 3 1.1
7 Tamon Lynum JR Evans 22.72 2 1.1
8 Jaden Martin SR Apopka 22.74 1 0.1
9 Jalin McCallum JR West Orange 23.13 - 0.1
10 Joshua Marshall SR Olympia 23.14 - 0.1
11 Andrew Campos SR Dr. Phillips 23.15 - 1.0
12 Charles Fletcher SO Wekiva 23.16 - 0.1
13 Renardo Green SR Wekiva 23.34 - 1.1
14 Nasir White SO Windermere 23.58 - 1.1
15 Victor Jones FR Olympia 23.60 - 0.1
16 Dexter Coleman SO Ocoee 23.73 - 0.1
17 Dontravious Rodgers SO Ocoee 23.83 - 1.1
18 Sage Limon FR Windermere 23.83 - 1.1
19 Jeremiah Tetteh JR Evans 24.62 - 0.7
20 Jeremiah Simms FR Evans 25.44 - 0.7
  Christian Leary SO Edgewater FS    -
  Jonathan Young SO Edgewater DNS    -
  Donovan Horne FR Edgewater DNS    -
  Jacquez Jones JR Dr. Phillips DNS    -
  Nivon Holland JR Dr. Phillips DNS    -
  Isaiah Sutton SR Apopka DNS    -
  Jovani Alvelo-Davidiuk SO Windermere DNS    -
Boys' 200 Meters Section 1
W: 1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Jeremiah Fails SR Ocoee 21.71 10
2 Taelson Jean SR Olympia 21.86 8
3 Matthew McDoom FR West Orange 22.14 6
4 Terrence Jones SR Wekiva 22.23 5
11 Andrew Campos SR Dr. Phillips 23.15 -
  Christian Leary SO Edgewater FS   
  Jacquez Jones JR Dr. Phillips DNS   
  Nivon Holland JR Dr. Phillips DNS   
Boys' 200 Meters Section 2
W: 0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
5 Alec Duhaney JR West Orange 22.51 29.27 4
8 Jaden Martin SR Apopka 22.74 27.06 1
9 Jalin McCallum JR West Orange 23.13 27.76 -
10 Joshua Marshall SR Olympia 23.14 17.82 -
12 Charles Fletcher SO Wekiva 23.16 19.23 -
15 Victor Jones FR Olympia 23.60 25.49 -
16 Dexter Coleman SO Ocoee 23.73 27.53 -
  Isaiah Sutton SR Apopka DNS DNS   
Boys' 200 Meters Section 3
W: 1.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
6 Kyrease Desseau SR Apopka 22.70 20.21 17.48 16.35 24.52 25.88 26.56 3
7 Tamon Lynum JR Evans 22.72 19.09 26.81 16.82 26.81 20.91 27.72 2
13 Renardo Green SR Wekiva 23.34 19.61 24.74 21.71 19.38 29.88 22.64 -
14 Nasir White SO Windermere 23.58 17.22 27.36 16.75 27.59 29.24 29.48 -
17 Dontravious Rodgers SO Ocoee 23.83 23.12 26.93 24.07 28.60 30.03 17.16 -
18 Sage Limon FR Windermere 23.83 27.41 21.45 26.93 25.50 24.31 16.92 -
  Jonathan Young SO Edgewater DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Donovan Horne FR Edgewater DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Boys' 200 Meters Section 4
W: 0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
19 Jeremiah Tetteh JR Evans 29.79 27.82 18.96 23.64 24.62 24.62 -
20 Jeremiah Simms FR Evans 30.28 30.53 20.36 23.15 31.55 25.44 -
  Jovani Alvelo-Davidiuk SO Windermere DNS DNS DNS DNS DNS DNS