February 16, 2019
|
George Jenkins - Lakeland, FL

Girls' 100 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Faith Bostick SR Rockledge 12.77 15.29 14.69 15.17 12.04 14.45 10
2 Anquinterriana Smith SR Rockledge 10.65 8.90 13.66 13.41 12.53 10.15 8
3 Alaina Hall JR East Bay 9.13 14.78 10.03 13.50 12.85 11.06 6
4 Tykira Glasco FR Rockledge 10.03 12.89 15.63 10.03 13.02 12.63 5
5 Vernetta Hogan SR Plant City 14.22 13.04 16.17 14.74 13.04 10.57 4
6 Idalys Acosta SR Alonso 10.68 13.05 11.08 12.79 13.18 12.79 3
7 Amia Helms SR Plant City 13.69 11.83 12.63 13.03 13.29 12.76 2
8 Daira Saucedo Franco JR IMG Academy 13.83 9.84 11.43 13.69 13.29 9.71 1
9 Jaedyn Smith SO Auburndale 12.52 14.79 11.19 10.93 13.32 11.86 -
10 Ashanti King FR Winter Haven 10.53 16.00 14.40 13.60 13.33 12.93 -
11 Julie Hicks SO Harmony 10.27 13.07 11.87 16.93 13.33 11.33 -
12 Samya Feagin JR Lake Wales 9.67 14.23 12.89 15.17 13.42 11.14 -
13 Uquasha Pride SR Lake Wales 17.05 15.17 16.24 16.91 13.42 16.38 -
14 Kya Chen SO Alonso 14.27 14.00 17.23 15.35 13.46 12.39 -
15 Ayeniah Wilson JR Plant City 13.60 13.60 12.93 11.71 13.46 10.37 -
16 Jayla John JR Riverview 13.34 15.63 12.26 13.88 13.47 15.76 -
17 Alyssa Bartolo FR Alonso 11.77 17.31 13.93 16.90 13.52 16.63 -
18 Ajaida Groomes FR Lake Region 10.45 14.93 11.27 16.70 13.57 10.72 -
19 Amber Huffman SO Lake Wales 14.28 15.64 12.38 15.24 13.60 17.28 -
20 Jakira Leatherwood SO Ridge Community 9.94 17.42 11.57 14.98 13.61 10.35 -
21 Taniya Williams SO Haines City 9.97 16.52 16.38 17.34 13.65 10.11 -
22 Erin Holloway FR Seffner Christian 12.44 16.13 12.99 16.13 13.67 15.04 -
23 Dianna Gainers SR Auburndale 13.00 10.67 13.55 11.77 13.68 15.60 -
24 Destiny Hamilton FR Winter Haven 15.06 11.37 10.68 17.80 13.69 17.12 -
25 Ca 'Miele Handford JR Winter Haven 15.21 17.40 11.51 14.80 13.70 10.83 -
26 Olivia Albee FR IMG Academy 16.44 10.69 14.66 10.96 13.70 12.75 -
27 Maren Schwied SO Sarasota 15.36 12.48 15.63 12.21 13.71 12.89 -
28 Ganessa Bennet SO Riverview 12.10 11.14 17.47 12.38 13.75 11.28 -
29 Rosemanie Mertune JR St. Cloud 14.60 13.09 14.74 14.05 13.77 10.61 -
30 Jaleen Council JR Vanguard (Ocala) 9.92 12.12 15.43 16.39 13.77 13.91 -
31 Reigan Pellegrino SO Harmony 11.30 16.95 17.64 10.89 13.78 15.44 -
32 Amilyah Robinson SO Lake Brantley 11.66 13.61 11.11 14.44 13.88 13.88 -
33 Suzan Wilson Cole FR George Jenkins 16.41 14.60 12.79 15.29 13.90 15.57 -
34 Grace Goins FR IMG Academy 11.27 15.03 16.14 16.70 13.91 12.94 -
35 Taylor Patten SO Seffner Christian 17.14 17.42 10.31 17.97 13.93 11.15 -
36 Tatiyana Taylor FR Lake Region 17.72 13.95 10.05 10.19 13.95 16.60 -
37 Jaricellis Martinez JR Lake Brantley 10.91 16.64 16.64 17.62 13.98 10.07 -
38 Summer Haura 8 Tampa Prep 12.04 13.85 11.06 16.37 13.99 13.29 -
39 Olivia Oliver SO Sarasota 16.54 11.21 14.43 13.45 14.01 14.43 -
40 Zhane Alexander SO George Jenkins 10.81 16.85 12.22 10.81 14.04 15.31 -
41 Demari Andrade SO Newsome 15.62 12.53 16.47 10.13 14.07 11.68 -
42 Jalayla Wright SO George Jenkins 13.65 17.17 14.50 14.50 14.07 14.07 -
43 Brianna Allen FR Harmony 15.12 11.31 14.84 16.25 14.13 17.10 -
43 Fallon Gehrke SO Lakewood Ranch 10.60 11.45 16.39 12.72 14.13 12.16 -
45 Zaniah Head JR Mulberry 18.09 13.43 17.24 14.98 14.13 14.28 -
46 Aurimar Soto JR St. Cloud 13.01 12.16 9.90 17.40 14.14 11.88 -
47 Samantha Rutskin FR Tampa Prep 14.00 18.28 16.71 14.00 14.28 17.00 -
48 Rosalene Jean SO Newsome 12.49 13.78 11.77 17.51 14.35 18.09 -
49 Alexandria Austin FR McKeel 14.25 18.28 14.68 10.94 14.39 11.23 -
50 Vanquisha Preston SO Kathleen 10.28 12.88 10.28 14.33 14.47 11.87 -
51 Alisha Vanterpool JR Lake Brantley 16.32 17.35 16.17 19.11 14.70 11.76 -
52 Angelina Wallin 7 McKeel 15.74 16.04 13.10 14.86 14.71 17.51 -
53 Delilah Swift FR Ridge Community 17.83 15.18 15.77 12.67 14.73 10.90 -
54 Diamonte Henry JR Kathleen 11.86 12.60 14.68 17.49 14.82 16.31 -
55 Keia Strother JR Ridge Community 11.88 12.17 14.25 11.43 14.84 16.03 -
56 Kayla Blackwood SR St. Cloud 19.44 13.11 17.94 14.77 15.07 16.73 -
57 Solana Walters 7 McKeel 17.90 13.27 12.35 17.13 15.43 17.13 -
58 Desiree Scott JR Seffner Christian 19.34 19.51 16.20 21.33 16.53 19.18 -
59 Siena Capitano SR Tampa Prep 19.34 17.58 15.43 17.00 19.53 19.73 -
  Jaden Haley SR Newsome DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Arian Donaldson JR Vanguard (Ocala) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Keona Bernard JR Vanguard (Ocala) DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Janel Mitchell FR Sarasota DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Amaria Dowdell FR Haines City DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  na leigha Hall FR Lake Region DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 100 Meters Section 1
W: -2.2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Faith Bostick SR Rockledge 12.04 14.45 10
2 Anquinterriana Smith SR Rockledge 12.53 15.92 8
3 Alaina Hall JR East Bay 12.85 13.63 6
4 Tykira Glasco FR Rockledge 13.02 16.15 5
5 Vernetta Hogan SR Plant City 13.04 10.70 4
8 Daira Saucedo Franco JR IMG Academy 13.29 11.70 1
9 Jaedyn Smith SO Auburndale 13.32 17.05 -
26 Olivia Albee FR IMG Academy 13.70 14.94 -
Girls' 100 Meters Section 2
W: -1.5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
11 Julie Hicks SO Harmony 14.53 16.67 11.47 13.33 -
20 Jakira Leatherwood SO Ridge Community 10.48 11.44 16.34 13.61 -
23 Dianna Gainers SR Auburndale 15.05 17.79 13.82 13.68 -
33 Suzan Wilson Cole FR George Jenkins 17.10 13.49 10.01 13.90 -
34 Grace Goins FR IMG Academy 15.17 11.41 16.28 13.91 -
40 Zhane Alexander SO George Jenkins 13.90 14.47 13.62 14.04 -
42 Jalayla Wright SO George Jenkins 16.75 10.56 15.20 14.07 -
  Jaden Haley SR Newsome DNS DNS DNS DNS   
Girls' 100 Meters Section 3
W: -1.1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
7 Amia Helms SR Plant City 13.29 2
12 Samya Feagin JR Lake Wales 13.42 -
15 Ayeniah Wilson JR Plant City 13.46 -
27 Maren Schwied SO Sarasota 13.71 -
30 Jaleen Council JR Vanguard (Ocala) 13.77 -
45 Zaniah Head JR Mulberry 14.13 -
55 Keia Strother JR Ridge Community 14.84 -
  Janel Mitchell FR Sarasota DNS   
Girls' 100 Meters Section 4
W: -0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
6 Idalys Acosta SR Alonso 13.18 14.37 3
13 Uquasha Pride SR Lake Wales 13.42 12.75 -
14 Kya Chen SO Alonso 13.46 12.79 -
19 Amber Huffman SO Lake Wales 13.60 12.79 -
22 Erin Holloway FR Seffner Christian 13.67 11.21 -
31 Reigan Pellegrino SO Harmony 13.78 16.54 -
32 Amilyah Robinson SO Lake Brantley 13.88 18.05 -
  Arian Donaldson JR Vanguard (Ocala) DNS DNS   
Girls' 100 Meters Section 5
W: -0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
17 Alyssa Bartolo FR Alonso 9.60 13.66 17.17 11.36 13.52 -
29 Rosemanie Mertune JR St. Cloud 12.53 10.06 14.05 11.16 13.77 -
35 Taylor Patten SO Seffner Christian 16.30 13.24 10.17 16.44 13.93 -
37 Jaricellis Martinez JR Lake Brantley 15.52 14.26 12.03 12.31 13.98 -
39 Olivia Oliver SO Sarasota 12.61 14.01 17.80 11.91 14.01 -
43 Brianna Allen FR Harmony 9.90 15.41 13.00 15.26 14.13 -
51 Alisha Vanterpool JR Lake Brantley 15.59 12.20 11.32 10.74 14.70 -
53 Delilah Swift FR Ridge Community 13.85 16.35 12.97 11.79 14.73 -
Girls' 100 Meters Section 6
W: -1.9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
25 Ca 'Miele Handford JR Winter Haven 10.69 10.14 14.80 13.70 15.07 -
36 Tatiyana Taylor FR Lake Region 18.00 11.72 16.88 13.95 9.91 -
41 Demari Andrade SO Newsome 16.04 14.36 18.30 14.07 14.21 -
48 Rosalene Jean SO Newsome 18.52 13.78 18.09 14.35 11.05 -
49 Alexandria Austin FR McKeel 16.84 11.95 16.12 14.39 17.27 -
56 Kayla Blackwood SR St. Cloud 13.87 12.21 15.98 15.07 18.69 -
58 Desiree Scott JR Seffner Christian 16.20 17.69 19.18 16.53 13.56 -
59 Siena Capitano SR Tampa Prep 19.53 19.92 17.39 19.53 19.14 -
Girls' 100 Meters Section 7
W: -0.4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
21 Taniya Williams SO Haines City 13.24 13.65 11.88 -
24 Destiny Hamilton FR Winter Haven 14.38 13.69 15.88 -
38 Summer Haura 8 Tampa Prep 11.62 13.99 14.41 -
50 Vanquisha Preston SO Kathleen 14.18 14.47 15.63 -
52 Angelina Wallin 7 McKeel 12.36 14.71 15.60 -
57 Solana Walters 7 McKeel 11.11 15.43 14.66 -
  na leigha Hall FR Lake Region DNS DNS DNS   
  Amaria Dowdell FR Haines City DNS DNS DNS   
Girls' 100 Meters Section 8
W: -1.3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
10 Ashanti King FR Winter Haven 15.20 14.40 13.33 -
16 Jayla John JR Riverview 17.52 13.74 13.47 -
18 Ajaida Groomes FR Lake Region 15.47 15.88 13.57 -
43 Fallon Gehrke SO Lakewood Ranch 14.98 12.58 14.13 -
47 Samantha Rutskin FR Tampa Prep 13.71 12.00 14.28 -
  Keona Bernard JR Vanguard (Ocala) DNS DNS DNS   
Girls' 100 Meters Section 9
W: -0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
28 Ganessa Bennet SO Riverview 15.27 17.74 13.75 11.00 -
46 Aurimar Soto JR St. Cloud 12.73 17.68 14.14 9.90 -
54 Diamonte Henry JR Kathleen 15.42 18.08 14.82 13.34 -

Girls' 200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC WIND
1 Shaniyah Benjamin JR Alonso 27.39 31.48 32.50 29.18 23.04 25.59 10 0.5
2 Yuriah Bigos SR East Bay 21.13 24.26 33.65 29.21 19.82 26.08 8 0.5
3 Anquinterriana Smith SR Rockledge 30.26 22.83 24.95 21.24 20.97 26.54 6 0.5
4 Alaina Hall JR East Bay 27.80 26.18 19.17 29.69 30.50 26.99 5 0.5
5 Tykira Glasco FR Rockledge 23.80 24.89 30.64 29.54 28.45 27.35 4 0.5
6 Yu Jie Qin FR IMG Academy 28.52 21.67 35.65 34.83 27.97 27.42 3 -1.7
7 Uquasha Pride SR Lake Wales 26.79 30.65 22.64 27.34 27.61 27.61 2 -1.2
8 Jarlenys Cordoba JR Alonso 34.06 29.08 31.02 26.59 19.39 27.69 1 -1.2
9 Tiarianne Ifill SR Haines City 34.46 22.79 33.91 22.51 27.79 27.79 - -1.7
10 Sydney Spaulding FR George Jenkins 26.14 34.20 29.75 28.36 27.80 27.80 - 0.5
11 Samya Feagin JR Lake Wales 21.71 35.90 34.23 31.73 28.67 27.83 - -1.2
12 Jaedyn Smith SO Auburndale 20.91 34.02 27.05 25.93 25.37 27.88 - -1.7
13 Jayla Greene FR Lake Wales 29.13 26.61 19.89 22.41 20.17 28.01 - -1.7
14 Dezarae Wright JR Kathleen 29.21 33.14 21.06 33.42 27.24 28.08 - -1.7
15 Alyssa Mallari SO Rockledge 27.55 31.77 20.81 23.90 32.33 28.11 - 0.5
16 Stephanie Sandborn JR Alonso 28.49 35.25 20.03 23.97 24.54 28.20 - -0.9
17 Ayeniah Wilson JR Plant City 25.15 36.16 32.21 33.62 34.75 28.25 - -1.2
18 Brianna Rawlings SO IMG Academy 20.08 22.62 29.12 27.14 26.01 28.27 - 0.5
19 Amia Helms SR Plant City 20.75 24.73 28.99 27.57 23.31 28.42 - -1.7
20 Brianni Grundy SR Newsome 21.94 24.79 29.35 26.50 21.09 28.49 - -1.7
21 Alycesa Rose SR Plant City 20.26 31.10 31.67 21.69 32.53 28.53 - -1.7
22 JoaQuilya Jackson FR Winter Haven 29.98 23.99 32.27 32.84 29.98 28.55 - -1.0
23 Ifeoma Ajufo FR Vanguard (Ocala) 31.15 25.15 28.00 36.00 26.57 28.57 - -0.9
24 Ajaida Groomes FR Lake Region 32.63 36.92 23.47 29.77 29.20 28.62 - 0.9
25 Jakira Leatherwood SO Ridge Community 36.66 35.80 27.21 20.62 36.95 28.64 - -1.2
26 Jin-ah Horger SO Lakewood Ranch 30.24 29.09 23.91 27.94 31.11 28.80 - -0.6
27 Sydney Lockner FR Newsome 22.55 29.49 23.42 34.12 20.24 28.91 - -0.6
28 Alanie Rivera FR Harmony 26.08 36.51 20.86 37.38 28.68 28.97 - -2.0
29 Dianna Gainers SR Auburndale 28.50 28.79 27.34 28.79 24.43 29.08 - -1.2
30 Aurimar Soto JR St. Cloud 36.08 34.04 29.38 21.53 32.00 29.09 - -0.9
31 Reigan Pellegrino SO Harmony 24.32 30.18 37.22 31.94 35.46 29.30 - -1.2
32 Rosemanie Mertune JR St. Cloud 30.79 27.56 32.26 30.79 34.02 29.32 - 0.3
33 Madison Jones JR Riverview 29.33 33.15 34.03 31.68 36.37 29.33 - -2.0
34 Grace Goins FR IMG Academy 34.33 28.76 31.10 36.68 26.70 29.34 - -0.6
35 Sarah Leonard JR Seffner Christian 21.64 22.83 24.01 36.16 38.24 29.64 - 0.9
36 Ralia Wester SR Winter Haven 33.21 33.80 21.95 31.73 26.39 29.65 - -1.0
37 Arian Donaldson JR Vanguard (Ocala) 36.45 31.96 36.45 24.20 27.19 29.87 - -0.9
38 Vanessa Duclos FR Winter Haven 27.28 35.37 25.48 26.98 34.77 29.97 - 0.9
39 Nakiana Pena SR Lake Brantley 36.98 38.78 30.67 24.05 26.76 30.06 - -0.9
40 Shontel Dove JR George Jenkins 21.66 29.18 24.07 38.21 23.47 30.08 - 0.3
41 Ashlynn Hogg SR Kathleen 31.37 32.28 30.47 31.97 28.96 30.16 - -0.9
42 Keona Bernard JR Vanguard (Ocala) 25.98 30.82 28.10 34.75 38.67 30.21 - 0.9
43 Rosalene Jean SO Newsome 34.21 29.37 37.84 31.48 33.00 30.27 - -0.6
44 Olivia Alexander SO McKeel 29.97 29.06 21.19 33.91 29.67 30.27 - -1.0
45 Tatiyana Taylor FR Lake Region 25.24 32.84 38.61 37.40 37.70 30.40 - -2.0
45 Jaylynn Hogg SR Kathleen 29.80 38.31 26.76 34.36 22.50 30.40 - 0.9
47 Alisha Vanterpool JR Lake Brantley 28.28 34.05 32.53 39.52 29.19 30.40 - 0.3
48 Alexandria Austin FR McKeel 21.69 37.57 30.54 37.57 38.48 30.54 - -0.6
49 Halie Jenkins JR Lake Brantley 34.19 30.50 29.57 35.42 25.57 30.80 - -0.6
50 Abigail Bernard FR Riverview 23.43 37.62 31.76 28.06 28.06 30.83 - -0.6
51 Keia Strother JR Ridge Community 34.88 33.02 29.01 28.09 25.62 30.86 - 0.3
52 Alyssa Gallow SO Lakewood Ranch 32.90 31.96 33.83 38.79 37.55 31.03 - -2.0
53 Brianna Allen FR Harmony 30.35 38.17 23.46 33.47 32.85 31.28 - 0.3
54 Savanna Newland 8 McKeel 22.07 39.73 26.49 32.16 23.65 31.53 - -0.6
55 Regina Rohm JR Riverview 33.83 28.14 25.61 25.29 25.29 31.61 - -2.0
56 Morgan Blanton SO Tampa Prep 35.44 28.16 33.86 37.66 40.19 31.64 - -2.0
57 Leila Ellison FR Tampa Prep 40.54 36.42 32.31 23.76 31.04 31.67 - -1.0
58 Michala Haggins JR Mulberry 38.49 42.43 34.54 25.00 34.21 32.89 - -1.0
59 Thalia Cortes JR Seffner Christian 36.82 32.18 28.86 32.51 26.21 33.17 - -1.0
60 Antonia Jean Baptiste FR Ridge Community 36.26 36.26 40.25 27.94 40.25 33.26 - 0.3
61 Allie Earl FR Tampa Bay HEAT 27.70 38.92 25.95 35.06 43.83 35.06 - -1.0
62 Selena Acevedo FR Seffner Christian 27.45 35.55 26.04 43.29 27.80 35.19 - 0.9
63 Annabelle John SR Tampa Prep 42.00 36.31 41.29 25.27 28.83 35.59 - 0.9
64 Delena Cook SR Tampa Bay HEAT 44.37 48.40 43.56 44.77 31.86 40.33 - -1.0
  Alicia Agosto SO Haines City DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Ahnyira Cruzado JR Haines City DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Jessica Lake JR George Jenkins DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  na leigha Hall FR Lake Region DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Maren Schwied SO Sarasota DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Artika White JR Sarasota DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Zaniah Head JR Mulberry DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
  Ashley Bess SO Sarasota DNS DNS DNS DNS DNS DNS    -
Girls' 200 Meters Section 1
W: 0.5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Shaniyah Benjamin JR Alonso 28.15 25.59 22.27 25.08 19.20 19.71 10
2 Yuriah Bigos SR East Bay 19.82 26.08 28.69 30.52 28.95 22.69 8
3 Anquinterriana Smith SR Rockledge 24.42 26.54 28.67 21.24 24.95 23.36 6
4 Alaina Hall JR East Bay 26.18 26.99 30.50 34.55 32.66 26.18 5
5 Tykira Glasco FR Rockledge 34.47 27.35 33.37 21.06 34.19 30.91 4
10 Sydney Spaulding FR George Jenkins 31.97 27.80 35.03 23.08 27.25 26.69 -
15 Alyssa Mallari SO Rockledge 32.89 28.11 28.40 22.77 31.49 29.80 -
18 Brianna Rawlings SO IMG Academy 29.40 28.27 35.91 30.82 32.23 33.36 -
Girls' 200 Meters Section 2
W: -1.7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
6 Yu Jie Qin FR IMG Academy 24.96 27.42 35.38 20.02 3
9 Tiarianne Ifill SR Haines City 23.07 27.79 35.02 21.68 -
12 Jaedyn Smith SO Auburndale 34.30 27.88 26.21 20.08 -
13 Jayla Greene FR Lake Wales 30.82 28.01 22.97 28.01 -
14 Dezarae Wright JR Kathleen 30.05 28.08 20.22 36.51 -
19 Amia Helms SR Plant City 29.56 28.42 26.15 27.29 -
20 Brianni Grundy SR Newsome 35.90 28.49 30.49 32.77 -
21 Alycesa Rose SR Plant City 19.98 28.53 30.53 33.38 -
Girls' 200 Meters Section 3
W: -1.2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
7 Uquasha Pride SR Lake Wales 20.71 25.96 24.02 27.61 2
8 Jarlenys Cordoba JR Alonso 35.45 20.22 35.17 27.69 1
11 Samya Feagin JR Lake Wales 32.57 25.61 32.29 27.83 -
17 Ayeniah Wilson JR Plant City 35.88 23.73 28.54 28.25 -
25 Jakira Leatherwood SO Ridge Community 25.49 32.08 34.09 28.64 -
29 Dianna Gainers SR Auburndale 28.79 36.35 23.56 29.08 -
31 Reigan Pellegrino SO Harmony 24.62 32.82 32.23 29.30 -
  Maren Schwied SO Sarasota DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 4
W: -0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
16 Stephanie Sandborn JR Alonso 22.28 27.92 20.59 25.95 24.82 28.20 22.85 -
23 Ifeoma Ajufo FR Vanguard (Ocala) 20.00 36.00 33.72 23.15 23.72 28.57 34.57 -
30 Aurimar Soto JR St. Cloud 27.35 31.42 24.44 32.58 21.53 29.09 22.40 -
37 Arian Donaldson JR Vanguard (Ocala) 33.76 36.45 35.25 21.21 28.98 29.87 26.89 -
39 Nakiana Pena SR Lake Brantley 23.75 32.47 21.95 29.46 33.07 30.06 33.67 -
41 Ashlynn Hogg SR Kathleen 24.43 29.86 38.91 22.32 30.47 30.16 25.04 -
  Zaniah Head JR Mulberry DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Artika White JR Sarasota DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 5
W: 0.3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
32 Rosemanie Mertune JR St. Cloud 32.26 29.32 29.91 21.99 -
40 Shontel Dove JR George Jenkins 35.20 30.08 39.11 22.56 -
47 Alisha Vanterpool JR Lake Brantley 32.53 30.40 37.09 22.50 -
51 Keia Strother JR Ridge Community 39.81 30.86 30.86 37.34 -
53 Brianna Allen FR Harmony 27.53 31.28 36.60 39.42 -
60 Antonia Jean Baptiste FR Ridge Community 35.59 33.26 27.94 36.59 -
  Ashley Bess SO Sarasota DNS DNS DNS DNS   
  Jessica Lake JR George Jenkins DNS DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 6
W: -0.6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
26 Jin-ah Horger SO Lakewood Ranch 24.20 28.80 35.14 25.64 28.23 21.89 -
27 Sydney Lockner FR Newsome 27.47 28.91 29.78 37.30 28.05 34.41 -
34 Grace Goins FR IMG Academy 36.09 29.34 33.75 28.46 23.48 29.34 -
43 Rosalene Jean SO Newsome 39.36 30.27 27.55 33.00 21.80 30.27 -
48 Alexandria Austin FR McKeel 36.04 30.54 34.21 37.26 22.60 29.32 -
49 Halie Jenkins JR Lake Brantley 39.74 30.80 33.88 30.50 36.96 30.50 -
50 Abigail Bernard FR Riverview 27.13 30.83 34.84 31.14 26.21 38.85 -
54 Savanna Newland 8 McKeel 26.80 31.53 30.90 27.75 32.16 30.59 -
Girls' 200 Meters Section 7
W: 0.9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
24 Ajaida Groomes FR Lake Region 28.62 31.49 34.06 -
35 Sarah Leonard JR Seffner Christian 29.64 24.90 26.38 -
38 Vanessa Duclos FR Winter Haven 29.97 25.48 30.87 -
42 Keona Bernard JR Vanguard (Ocala) 30.21 22.96 33.24 -
45 Jaylynn Hogg SR Kathleen 30.40 21.59 25.84 -
62 Selena Acevedo FR Seffner Christian 35.19 30.62 29.92 -
63 Annabelle John SR Tampa Prep 35.59 41.64 30.61 -
  Alicia Agosto SO Haines City DNS DNS DNS   
Girls' 200 Meters Section 8
W: -1.0
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
22 JoaQuilya Jackson FR Winter Haven 28.55 26.27 25.41 -
36 Ralia Wester SR Winter Haven 29.65 27.28 28.76 -
44 Olivia Alexander SO McKeel 30.27 30.27 35.42 -
57 Leila Ellison FR Tampa Prep 31.67 31.99 30.72 -
58 Michala Haggins JR Mulberry 32.89 30.59 38.81 -
59 Thalia Cortes JR Seffner Christian 33.17 41.47 35.83 -
61 Allie Earl FR Tampa Bay HEAT 35.06 27.00 37.17 -
64 Delena Cook SR Tampa Bay HEAT 40.33 37.51 36.30 -
Girls' 200 Meters Section 9
W: -2.0
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
28 Alanie Rivera FR Harmony 29.84 23.76 32.74 28.97 37.38 32.45 29.26 -
33 Madison Jones JR Riverview 34.61 36.96 37.25 29.33 35.20 32.85 35.20 -
45 Tatiyana Taylor FR Lake Region 36.79 38.92 26.76 30.40 26.45 27.06 23.41 -
52 Alyssa Gallow SO Lakewood Ranch 27.93 36.31 29.17 31.03 40.03 24.83 29.48 -
55 Regina Rohm JR Riverview 28.45 24.98 32.88 31.61 40.46 27.50 30.03 -
56 Morgan Blanton SO Tampa Prep 30.06 31.01 33.23 31.64 39.87 32.28 29.11 -
  na leigha Hall FR Lake Region DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Ahnyira Cruzado JR Haines City DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   

Girls' 400 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Shaniyah Benjamin JR Alonso 56.26 10
2 Faith Bostick SR Rockledge 58.45 8
3 Yuriah Bigos SR East Bay 58.95 6
4 Mikayla Bolles SR IMG Academy 1:00.63 5
5 Tamara Buckmaster SO Rockledge 1:01.33 4
6 Emma Solis JR Newsome 1:01.95 3
7 Kendall Hughes FR Newsome 1:02.55 2
8 Wislande Pierre-Louis SR Lake Region 1:02.71 1
9 Brianni Grundy SR Newsome 1:03.38 -
10 Anya Spragg SO Lake Brantley 1:03.40 -
11 Riniya Johnson JR Auburndale 1:03.56 -
12 Victoria Joyce FR Rockledge 1:03.97 -
13 Sydney Spaulding FR George Jenkins 1:04.09 -
14 Leilani We FR St. Cloud 1:04.19 -
15 Jayla Greene FR Lake Wales 1:04.59 -
16 Aurimar Soto JR St. Cloud 1:04.89 -
17 Janessa Thomas JR Alonso 1:05.14 -
18 Dezarae Wright JR Kathleen 1:05.20 -
19 Emma Donato SR Lakewood Ranch 1:05.66 -
20 Dalyah Vilsaint SO George Jenkins 1:06.12 -
21 Ralia Wester SR Winter Haven 1:06.24 -
22 Savanna Newland 8 McKeel 1:06.67 -
23 Regina Younassoghiou FR Harmony 1:06.85 -
24 Juliette Crispin SO Plant City 1:07.12 -
25 Victoria Morris SO Auburndale 1:07.75 -
26 Cadeeja Pennant SR Lake Brantley 1:07.88 -
27 Vanielis Ramos FR Harmony 1:08.85 -
28 Mysha Graham JR Lake Wales 1:08.95 -
29 Nicole Prichard SO Lakewood Ranch 1:09.40 -
30 Sarah Leonard JR Seffner Christian 1:09.47 -
31 Ashley Burzotta SO Harmony 1:09.78 -
32 Olivia Young JR St. Cloud 1:09.79 -
33 Mariah Brown-Tullis FR Winter Haven 1:10.48 -
34 Gracie Dyer FR Plant City 1:11.53 -
35 Mackenzie Capella FR Tampa Prep 1:11.53 -
36 Jessica Lake JR George Jenkins 1:11.64 -
37 Halie Jenkins JR Lake Brantley 1:11.65 -
38 Sierra Wilkerson JR Vanguard (Ocala) 1:12.08 -
39 Kenya Jamerson SO Winter Haven 1:12.49 -
40 Lakeisha Conliffe FR Auburndale 1:12.52 -
41 Asia Alomia 8 McKeel 1:13.13 -
42 Alicia Agosto SO Haines City 1:13.22 -
43 Keia Strother JR Ridge Community 1:14.14 -
44 Jayden Capella JR Tampa Prep 1:14.50 -
45 Berkley Holmes SO McKeel 1:14.89 -
46 Jaliyah Buchanan FR Vanguard (Ocala) 1:15.38 -
47 Maria Davila FR Seffner Christian 1:15.91 -
48 Tre'Keirria Link FR Kathleen 1:16.82 -
49 Olivia Oliver SO Sarasota 1:18.30 -
50 Lauren Ippolito FR Sarasota 1:19.04 -
51 Allie Earl FR Tampa Bay HEAT 1:19.38 -
52 Mackenzie Weiner SO Tampa Prep 1:19.59 -
53 Ebone Drummond JR Ridge Community 1:21.48 -
54 Berlinda Laurent JR Haines City 1:21.75 -
55 Delena Cook SR Tampa Bay HEAT 1:30.48 -
  Vanquisha Preston SO Kathleen DNS   
  Zaniyah Williams FR Vanguard (Ocala) DNS   
  Artika White JR Sarasota DNS   
  Amaria Dowdell FR Haines City DNS   
  Esabella Alba SR Seffner Christian DNS   
  Delilah Swift FR Ridge Community DNS   
  Marleah Perkins SO Riverview DNS   
  Alina Gianino JR Plant City DNS   
  Mariana Valencia SO IMG Academy DNS   
  Sarai Caruso SO Alonso DNS   
Girls' 400 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Shaniyah Benjamin JR Alonso 55.14 56.26 46.14 1:09.20 1:03.58 1:01.89 40.51 10
2 Faith Bostick SR Rockledge 1:00.79 58.45 1:13.07 1:13.07 52.02 46.18 57.29 8
3 Yuriah Bigos SR East Bay 56.01 58.95 1:10.74 1:08.39 1:15.46 1:08.98 1:11.33 6
4 Mikayla Bolles SR IMG Academy 58.21 1:00.63 1:01.24 58.21 1:16.40 1:18.22 43.66 5
6 Emma Solis JR Newsome 1:18.68 1:01.95 48.94 1:10.63 1:03.81 1:13.11 1:10.01 3
8 Wislande Pierre-Louis SR Lake Region 1:10.87 1:02.71 53.93 58.95 1:07.73 1:00.83 1:19.02 1
11 Riniya Johnson JR Auburndale 1:03.56 1:03.56 1:14.37 45.77 48.95 52.12 44.50 -
  Mariana Valencia SO IMG Academy DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Tamara Buckmaster SO Rockledge 1:01.33 4
9 Brianni Grundy SR Newsome 1:03.38 -
12 Victoria Joyce FR Rockledge 1:03.97 -
13 Sydney Spaulding FR George Jenkins 1:04.09 -
20 Dalyah Vilsaint SO George Jenkins 1:06.12 -
21 Ralia Wester SR Winter Haven 1:06.24 -
25 Victoria Morris SO Auburndale 1:07.75 -
43 Keia Strother JR Ridge Community 1:14.14 -
Girls' 400 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Kendall Hughes FR Newsome 58.80 46.29 1:02.55 53.17 58.18 1:09.43 53.80 2
10 Anya Spragg SO Lake Brantley 48.19 1:00.23 1:03.40 1:10.38 1:21.79 1:04.67 1:16.08 -
17 Janessa Thomas JR Alonso 52.77 1:02.54 1:05.14 49.51 1:13.61 48.21 1:07.10 -
18 Dezarae Wright JR Kathleen 1:24.11 1:11.07 1:05.20 1:14.33 1:11.72 1:18.24 1:22.81 -
19 Emma Donato SR Lakewood Ranch 1:05.66 46.62 1:05.66 1:04.35 57.13 56.47 1:01.07 -
22 Savanna Newland 8 McKeel 1:11.34 47.34 1:06.67 1:22.01 56.67 1:02.67 1:07.34 -
28 Mysha Graham JR Lake Wales 1:19.30 1:26.19 1:08.95 53.10 1:17.23 56.54 1:15.16 -
  Vanquisha Preston SO Kathleen DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
15 Jayla Greene FR Lake Wales 1:09.76 1:04.59 -
16 Aurimar Soto JR St. Cloud 1:19.82 1:04.89 -
24 Juliette Crispin SO Plant City 1:26.59 1:07.12 -
27 Vanielis Ramos FR Harmony 1:07.48 1:08.85 -
32 Olivia Young JR St. Cloud 51.65 1:09.79 -
36 Jessica Lake JR George Jenkins 55.17 1:11.64 -
37 Halie Jenkins JR Lake Brantley 1:24.55 1:11.65 -
  Sarai Caruso SO Alonso DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
23 Regina Younassoghiou FR Harmony 1:12.20 1:06.85 48.80 58.83 1:01.51 1:08.86 -
26 Cadeeja Pennant SR Lake Brantley 1:09.92 1:07.88 1:03.81 1:24.85 1:03.13 47.52 -
29 Nicole Prichard SO Lakewood Ranch 1:19.81 1:09.40 1:26.06 1:03.85 1:28.14 58.99 -
31 Ashley Burzotta SO Harmony 57.92 1:09.78 50.94 1:30.72 1:13.27 1:18.16 -
49 Olivia Oliver SO Sarasota 1:24.57 1:18.30 1:10.47 1:37.88 59.51 59.51 -
53 Ebone Drummond JR Ridge Community 1:17.41 1:21.48 59.48 1:16.60 1:38.59 1:30.45 -
  Delilah Swift FR Ridge Community DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Artika White JR Sarasota DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
30 Sarah Leonard JR Seffner Christian 49.33 1:22.67 1:07.39 1:19.89 1:09.47 1:21.98 1:02.53 -
44 Jayden Capella JR Tampa Prep 57.37 1:21.21 55.88 1:01.84 1:14.50 1:35.36 55.13 -
45 Berkley Holmes SO McKeel 1:17.14 1:02.91 1:23.13 1:06.66 1:14.89 1:37.36 1:10.40 -
52 Mackenzie Weiner SO Tampa Prep 1:16.41 1:05.27 1:02.08 1:25.17 1:19.59 1:03.68 1:43.47 -
  Alina Gianino JR Plant City DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Esabella Alba SR Seffner Christian DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Zaniyah Williams FR Vanguard (Ocala) DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Amaria Dowdell FR Haines City DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
14 Leilani We FR St. Cloud 1:12.54 1:13.82 59.06 1:04.19 -
33 Mariah Brown-Tullis FR Winter Haven 1:06.96 55.68 1:02.03 1:10.48 -
35 Mackenzie Capella FR Tampa Prep 1:22.26 57.94 1:02.24 1:11.53 -
40 Lakeisha Conliffe FR Auburndale 50.77 1:06.00 55.84 1:12.52 -
41 Asia Alomia 8 McKeel 1:23.37 1:24.10 1:18.25 1:13.13 -
42 Alicia Agosto SO Haines City 1:33.73 1:23.47 1:12.49 1:13.22 -
46 Jaliyah Buchanan FR Vanguard (Ocala) 58.05 1:12.37 54.28 1:15.38 -
55 Delena Cook SR Tampa Bay HEAT 1:20.53 1:07.86 1:37.72 1:30.48 -
Girls' 400 Meters Section 8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
38 Sierra Wilkerson JR Vanguard (Ocala) 1:01.99 1:12.08 1:30.10 1:25.78 1:12.80 -
48 Tre'Keirria Link FR Kathleen 1:08.37 1:16.82 1:25.27 1:09.14 58.39 -
50 Lauren Ippolito FR Sarasota 1:03.24 1:19.04 1:09.56 1:13.51 1:23.00 -
51 Allie Earl FR Tampa Bay HEAT 1:23.35 1:19.38 55.57 1:01.13 1:26.53 -
54 Berlinda Laurent JR Haines City 1:21.75 1:21.75 1:29.93 1:26.66 1:08.67 -
  Marleah Perkins SO Riverview DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 400 Meters Section 9
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
34 Gracie Dyer FR Plant City 1:29.42 1:11.53 -
39 Kenya Jamerson SO Winter Haven 50.75 1:12.49 -
47 Maria Davila FR Seffner Christian 53.14 1:15.91 -

Girls' 800 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Alicia Ruiz SO George Jenkins 1:47.02 2:18.98 2:03.70 10
2 Ashley Klingenberg JR Lake Brantley 1:52.40 2:22.27 2:45.04 8
3 Jordan Stevens SR Lake Brantley 3:04.08 2:23.81 2:56.89 6
4 Margaret Ward SR Rockledge 2:03.18 2:28.40 2:04.66 5
5 Jillian Kay SO Vanguard (Ocala) 2:54.15 2:28.84 3:04.57 4
6 Loreine Marrero Aquino SR Mulberry 2:27.63 2:30.64 2:23.11 3
7 Carolina Titus JR Sarasota 2:32.68 2:31.16 2:05.47 2
8 Alexa Newbold JR Newsome 3:15.35 2:31.43 2:57.18 1
9 Julia Charske SO Vanguard (Ocala) 2:09.71 2:32.60 2:47.86 -
10 Mykenzee Marshall SR Vanguard (Ocala) 1:48.71 2:33.10 2:02.48 -
11 Krista Huss FR Newsome 3:15.16 2:33.67 3:12.09 -
12 Lillian Cowley JR Newsome 1:51.39 2:34.70 2:30.06 -
13 Marissa Kempf SO Sarasota 2:52.19 2:35.12 3:18.56 -
14 Brooke Mullins SO Harmony 3:11.59 2:35.76 2:24.86 -
15 Kaitlin Braswell SR Rockledge 1:52.72 2:36.55 3:06.30 -
16 Riley Bradshaw SO Lakewood Ranch 2:33.62 2:36.75 2:14.81 -
17 Kasumi Wade SO Sarasota 3:15.43 2:37.60 2:48.64 -
18 Vanessa Bolen SR Harmony 1:50.99 2:38.55 2:00.50 -
19 April James SR Lake Region 2:28.26 2:39.42 3:24.06 -
20 Jasmine Valle FR Alonso 3:15.35 2:40.12 3:15.35 -
21 Tabitha Suggs SO Alonso 2:16.50 2:42.50 3:08.50 -
22 Camryn Wigglesworth JR Sarasota 2:15.22 2:42.91 3:18.75 -
23 Isabell Miller FR George Jenkins 3:02.16 2:44.10 2:39.18 -
24 Kathryn McLellan JR Newsome 3:19.67 2:45.01 3:13.07 -
25 Hannah Hoffman SR Newsome 2:55.05 2:45.14 2:17.07 -
26 Rachel Knazavich JR Tampa Bay HEAT 2:33.66 2:45.22 2:10.53 -
27 Kathryn Forsyth JR Newsome 3:01.77 2:45.24 2:12.20 -
28 Lauren Musselman SR George Jenkins 2:47.13 2:45.47 3:08.64 -
29 Brynn Jacobson SO Newsome 3:35.58 2:47.11 3:18.86 -
30 Kathy Macedo Pineda SR Auburndale 3:11.95 2:48.37 3:25.42 -
31 Adrian Carter SO Vanguard (Ocala) 2:30.02 2:48.56 2:51.94 -
32 Megan Miller FR McKeel 2:35.09 2:48.57 2:46.89 -
33 Rebekah Haddad FR Tampa Bay HEAT 3:00.48 2:48.67 2:31.81 -
34 Alia Peets SO George Jenkins 2:23.65 2:49.00 2:42.24 -
35 Jessica Thompson SO Lakewood Ranch 3:31.63 2:49.30 2:23.91 -
36 Cecilia Martinez-Castillo JR Plant City 3:24.88 2:49.32 2:49.32 -
37 Claire Darrin JR Harmony 2:02.38 2:49.96 2:19.37 -
38 Anya Spragg SO Lake Brantley 2:24.67 2:50.19 3:03.81 -
39 Katie Dunn SR Newsome 3:36.16 2:50.20 3:05.52 -
40 Lidia Leon SO Plant City 2:59.14 2:50.61 2:30.14 -
41 Angela Bruno SR Vanguard (Ocala) 3:01.12 2:50.86 2:06.44 -
42 Adriana Kanarek SR Newsome 3:15.54 2:51.52 2:51.52 -
43 Sarah Anderson JR Alonso 2:22.76 2:51.99 2:10.72 -
44 Ifeoma Ajufo FR Vanguard (Ocala) 2:50.49 2:52.21 3:14.60 -
45 LaDale Eaves JR George Jenkins 2:14.41 2:52.32 3:06.11 -
46 Elise Dunn FR Lakewood Ranch 2:32.62 2:53.43 3:12.51 -
47 Jo'Kierra Kelly SO Kathleen 3:12.67 2:53.57 2:22.33 -
48 Sage Koury SO George Jenkins 3:42.29 2:56.42 2:59.95 -
49 Catherine Bricker SO Sarasota 3:07.70 2:57.07 3:21.86 -
50 Gabrielle Haines JR Ridge Community 3:00.86 2:57.31 3:13.27 -
51 Morgan Brake 8 Geneva Classical Academy 3:18.66 2:57.37 2:04.16 -
52 Sade' Ivey FR Ridge Community 3:06.34 2:57.46 2:48.59 -
53 Aria Mcdaniels SR Haines City 3:08.99 2:58.29 3:37.52 -
54 Mia Andreae 8 IMG Academy 3:00.76 2:58.97 3:09.71 -
55 Roccio Cordon SO Riverview 2:20.44 3:00.05 3:01.85 -
56 Melanie Berrios Morales SO Ridge Community 3:52.82 3:00.48 2:33.41 -
57 Wileishka Rodriguez Pabon JR Ridge Community 3:49.58 3:00.77 3:49.58 -
58 Alexandra Park SO Lake Brantley 2:26.47 3:00.82 3:27.95 -
59 Emma Miller JR Lake Brantley 3:44.46 3:01.01 3:10.06 -
60 Caitlin Maguire SR George Jenkins 2:56.39 3:01.84 3:50.94 -
61 Tania Pagan Ortiz FR Ridge Community 3:42.59 3:02.45 3:49.89 -
62 Alexa Dew SO Tampa Prep 2:13.45 3:02.80 3:02.80 -
63 Krystalyn Sanchez SO Lake Region 2:10.31 3:03.53 2:13.98 -
64 Gianna Ennis SO Ridge Community 3:48.28 3:05.59 2:58.17 -
65 Valentina Cortes FR Alonso 3:47.12 3:06.16 2:25.21 -
66 Gladys Cortez JR Lake Region 2:39.19 3:07.28 3:33.50 -
67 Victoria Park FR Lake Brantley 2:54.56 3:07.69 3:39.60 -
68 Samixha Karki SR George Jenkins 2:44.01 3:08.51 3:17.94 -
69 Jateria Parker JR Winter Haven 2:59.30 3:08.73 2:19.66 -
70 Chiara Herrera-Hernandez FR Ridge Community 3:57.88 3:08.79 3:40.89 -
71 Cynthia Studebaker FR Newsome 2:51.00 3:10.00 2:33.90 -
72 Marietta Long JR Lake Brantley 4:05.75 3:10.50 2:36.21 -
73 Lauren Ippolito FR Sarasota 3:56.25 3:10.52 2:26.70 -
74 Abigail Montidoro SO Sarasota 3:10.78 3:10.78 3:27.95 -
75 Taya Cook 7 Tampa Bay HEAT 3:01.29 3:10.83 2:36.48 -
76 Renn Lewis JR Sarasota 2:57.97 3:13.44 3:25.05 -
77 Arely Cruz SO Ridge Community 3:10.00 3:13.87 4:10.10 -
78 Rachel Brutus SR Lake Region 2:38.99 3:13.89 2:17.67 -
79 Charlotte Morgan FR Tampa Prep 3:10.67 3:14.56 4:03.20 -
80 Jadyn Grotjan SO Ridge Community 2:20.98 3:15.80 2:58.18 -
81 Antigone Pesack SR Lake Region 2:29.85 3:17.16 3:44.77 -
82 Lindsay Ise JR Tampa Prep 3:58.70 3:17.27 3:09.38 -
83 Taniah Dickey SO Winter Haven 3:17.52 3:17.52 2:43.95 -
84 Audri Anderson FR Lakeland Christian 2:51.42 3:19.32 3:27.30 -
85 Alexandra Ussery SO Lake Brantley 2:47.09 3:21.31 3:03.20 -
86 Alexis Grayson FR Winter Haven 4:22.42 3:21.86 3:50.12 -
87 Stella Hogan FR Vanguard (LW) 3:42.99 3:24.57 2:43.66 -
88 Annalise Grimmer SO Sarasota 2:45.57 3:26.96 4:16.63 -
89 Kyle Demorse SO Lake Brantley 3:35.41 3:33.27 4:22.33 -
90 Katherine Miller FR Lakeland Christian 3:29.08 3:33.34 4:24.55 -
91 Rachel Johnson SR Alonso 3:48.52 3:35.58 3:59.30 -
92 Harmony Dillard FR Lake Brantley 3:21.72 3:41.67 4:01.62 -
93 Rachal Segovia FR Lake Brantley 4:39.86 3:55.17 3:19.90 -
94 Samantha Lebrun JR Haines City 3:30.59 3:59.30 3:16.23 -
95 Mariah Taylor FR Winter Haven 3:17.75 4:42.49 5:07.92 -
  Mysha Graham JR Lake Wales DNF DNF DNF   
  Mikaeyla Dacres FR IMG Academy DNS DNS DNS   
  Almarelis Garcia SO Mulberry DNS DNS DNS   
  Riniya Johnson JR Auburndale DNS DNS DNS   
  Amelia Skoumal SO Lakewood Ranch DNS DNS DNS   
  Hope Marchelletta SR McKeel DNS DNS DNS   
  Destiny Hamilton FR Winter Haven DNS DNS DNS   
  Nyashia Williams-Matthews SO Winter Haven DNS DNS DNS   
  Haley Harris JR Tampa Prep DNS DNS DNS   
  Janel Mitchell FR Sarasota DNS DNS DNS   
  Isabelle Jester SR Sarasota DNS DNS DNS   
  Abigail Lake SR Rockledge DNS DNS DNS   
  Gracie Hill FR Lakeland Christian DNS DNS DNS   
  Wislande Pierre-Louis SR Lake Region DNS DNS DNS   
  Aisjah Hunter SO Lake Region DNS DNS DNS   
  Geonna Panek SR Lake Brantley DNS DNS DNS   
Girls' 800 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
20 Jasmine Valle FR Alonso 3:02.54 2:40.12 2:51.33 2:41.73 -
22 Camryn Wigglesworth JR Sarasota 2:08.70 2:42.91 3:18.75 1:55.67 -
33 Rebekah Haddad FR Tampa Bay HEAT 2:50.36 2:48.67 3:22.41 3:12.29 -
53 Aria Mcdaniels SR Haines City 2:45.81 2:58.29 2:26.20 2:42.25 -
58 Alexandra Park SO Lake Brantley 3:17.10 3:00.82 2:19.24 2:42.74 -
63 Krystalyn Sanchez SO Lake Region 3:14.55 3:03.53 3:25.56 2:17.65 -
67 Victoria Park FR Lake Brantley 2:35.79 3:07.69 3:11.45 3:24.59 -
71 Cynthia Studebaker FR Newsome 2:35.80 3:10.00 2:49.10 3:13.80 -
72 Marietta Long JR Lake Brantley 2:15.26 3:10.50 3:29.55 4:05.75 -
73 Lauren Ippolito FR Sarasota 3:54.34 3:10.52 3:42.91 2:26.70 -
74 Abigail Montidoro SO Sarasota 2:19.27 3:10.78 3:56.57 3:06.97 -
79 Charlotte Morgan FR Tampa Prep 2:31.76 3:14.56 3:57.37 2:47.33 -
82 Lindsay Ise JR Tampa Prep 3:15.30 3:17.27 2:53.60 3:05.44 -
85 Alexandra Ussery SO Lake Brantley 2:43.07 3:21.31 2:24.95 3:19.30 -
88 Annalise Grimmer SO Sarasota 2:39.36 3:26.96 4:14.56 3:47.66 -
91 Rachel Johnson SR Alonso 2:39.53 3:35.58 4:20.86 2:50.31 -
93 Rachal Segovia FR Lake Brantley 4:42.21 3:55.17 4:21.04 3:48.12 -
95 Mariah Taylor FR Winter Haven 4:48.14 4:42.49 3:57.30 3:48.82 -
  Hope Marchelletta SR McKeel DNS DNS DNS DNS   
  Aisjah Hunter SO Lake Region DNS DNS DNS DNS   
  Haley Harris JR Tampa Prep DNS DNS DNS DNS   
  Destiny Hamilton FR Winter Haven DNS DNS DNS DNS   
Girls' 800 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
49 Catherine Bricker SO Sarasota 2:18.12 3:18.32 2:14.58 2:57.07 -
55 Roccio Cordon SO Riverview 3:19.86 2:07.84 3:28.86 3:00.05 -
57 Wileishka Rodriguez Pabon JR Ridge Community 3:27.89 3:38.74 3:53.20 3:00.77 -
61 Tania Pagan Ortiz FR Ridge Community 3:29.82 2:22.32 2:13.19 3:02.45 -
62 Alexa Dew SO Tampa Prep 3:41.19 3:35.71 3:30.22 3:02.80 -
65 Valentina Cortes FR Alonso 2:53.13 3:47.12 3:13.61 3:06.16 -
66 Gladys Cortez JR Lake Region 2:41.06 3:39.12 3:57.85 3:07.28 -
69 Jateria Parker JR Winter Haven 2:19.66 3:57.80 2:49.86 3:08.73 -
70 Chiara Herrera-Hernandez FR Ridge Community 2:19.71 3:18.23 2:36.70 3:08.79 -
75 Taya Cook 7 Tampa Bay HEAT 3:29.92 2:17.40 3:20.38 3:10.83 -
76 Renn Lewis JR Sarasota 4:03.74 3:03.77 2:17.35 3:13.44 -
77 Arely Cruz SO Ridge Community 3:46.83 3:21.63 4:06.22 3:13.87 -
78 Rachel Brutus SR Lake Region 2:19.60 3:31.34 2:35.12 3:13.89 -
80 Jadyn Grotjan SO Ridge Community 3:45.17 4:10.63 4:04.75 3:15.80 -
81 Antigone Pesack SR Lake Region 3:50.68 2:47.59 3:34.91 3:17.16 -
83 Taniah Dickey SO Winter Haven 4:16.78 2:22.22 3:21.47 3:17.52 -
84 Audri Anderson FR Lakeland Christian 2:39.46 2:25.51 3:01.39 3:19.32 -
86 Alexis Grayson FR Winter Haven 2:57.64 3:31.96 3:01.68 3:21.86 -
89 Kyle Demorse SO Lake Brantley 3:05.55 2:52.75 3:26.88 3:33.27 -
90 Katherine Miller FR Lakeland Christian 2:50.68 4:33.08 4:03.21 3:33.34 -
92 Harmony Dillard FR Lake Brantley 2:57.34 4:37.09 3:37.24 3:41.67 -
94 Samantha Lebrun JR Haines City 3:11.44 4:08.88 3:09.05 3:59.30 -
  Gracie Hill FR Lakeland Christian DNS DNS DNS DNS   
  Almarelis Garcia SO Mulberry DNS DNS DNS DNS   
Girls' 800 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
24 Kathryn McLellan JR Newsome 2:45.01 -
26 Rachel Knazavich JR Tampa Bay HEAT 2:45.22 -
29 Brynn Jacobson SO Newsome 2:47.11 -
31 Adrian Carter SO Vanguard (Ocala) 2:48.56 -
32 Megan Miller FR McKeel 2:48.57 -
34 Alia Peets SO George Jenkins 2:49.00 -
35 Jessica Thompson SO Lakewood Ranch 2:49.30 -
36 Cecilia Martinez-Castillo JR Plant City 2:49.32 -
43 Sarah Anderson JR Alonso 2:51.99 -
45 LaDale Eaves JR George Jenkins 2:52.32 -
47 Jo'Kierra Kelly SO Kathleen 2:53.57 -
48 Sage Koury SO George Jenkins 2:56.42 -
50 Gabrielle Haines JR Ridge Community 2:57.31 -
51 Morgan Brake 8 Geneva Classical Academy 2:57.37 -
52 Sade' Ivey FR Ridge Community 2:57.46 -
54 Mia Andreae 8 IMG Academy 2:58.97 -
56 Melanie Berrios Morales SO Ridge Community 3:00.48 -
60 Caitlin Maguire SR George Jenkins 3:01.84 -
64 Gianna Ennis SO Ridge Community 3:05.59 -
68 Samixha Karki SR George Jenkins 3:08.51 -
87 Stella Hogan FR Vanguard (LW) 3:24.57 -
  Mysha Graham JR Lake Wales DNF   
  Nyashia Williams-Matthews SO Winter Haven DNS   
  Mikaeyla Dacres FR IMG Academy DNS   
  Amelia Skoumal SO Lakewood Ranch DNS   
Girls' 800 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
7 Carolina Titus JR Sarasota 1:59.42 2:23.61 2:26.63 2:31.16 2:40.23 2:28.14 3:15.00 2
8 Alexa Newbold JR Newsome 2:31.43 2:39.01 2:55.66 2:31.43 2:37.49 2:31.43 2:58.69 1
9 Julia Charske SO Vanguard (Ocala) 2:49.39 2:28.03 2:46.34 2:32.60 2:17.34 1:46.82 2:52.44 -
11 Krista Huss FR Newsome 2:47.50 2:39.82 3:04.41 2:33.67 2:53.65 2:01.40 2:25.99 -
12 Lillian Cowley JR Newsome 2:31.61 1:57.58 1:51.39 2:34.70 2:16.14 3:11.83 2:40.89 -
13 Marissa Kempf SO Sarasota 2:45.98 3:03.05 3:03.05 2:35.12 2:01.00 2:59.94 2:35.12 -
15 Kaitlin Braswell SR Rockledge 3:12.56 3:15.69 2:38.12 2:36.55 2:22.46 3:01.60 2:39.69 -
17 Kasumi Wade SO Sarasota 3:02.82 1:53.48 2:20.27 2:37.60 2:40.76 3:17.00 2:06.08 -
18 Vanessa Bolen SR Harmony 2:59.17 2:59.17 2:25.87 2:38.55 2:35.38 2:40.14 3:02.34 -
19 April James SR Lake Region 3:11.31 3:14.50 3:06.53 2:39.42 3:08.12 2:10.73 2:12.32 -
23 Isabell Miller FR George Jenkins 3:00.51 2:44.10 2:42.46 2:44.10 1:56.52 3:25.13 2:19.49 -
27 Kathryn Forsyth JR Newsome 2:51.85 3:21.60 3:29.86 2:45.24 3:05.07 3:29.86 1:58.98 -
30 Kathy Macedo Pineda SR Auburndale 2:39.96 2:14.70 3:01.84 2:48.37 2:11.33 2:13.02 2:14.70 -
37 Claire Darrin JR Harmony 2:00.68 2:53.36 2:24.47 2:49.96 3:08.66 3:22.26 2:21.07 -
39 Katie Dunn SR Newsome 2:17.87 3:03.82 1:59.14 2:50.20 2:07.65 3:41.26 2:43.40 -
40 Lidia Leon SO Plant City 2:35.26 2:31.85 2:59.14 2:50.61 3:41.80 2:52.32 2:02.84 -
41 Angela Bruno SR Vanguard (Ocala) 3:42.12 1:59.61 2:01.31 2:50.86 2:30.36 2:11.57 2:28.65 -
42 Adriana Kanarek SR Newsome 2:06.93 2:46.38 2:36.09 2:51.52 2:54.95 3:22.40 3:25.83 -
44 Ifeoma Ajufo FR Vanguard (Ocala) 2:07.44 2:48.77 3:31.82 2:52.21 2:02.27 2:59.10 3:30.10 -
46 Elise Dunn FR Lakewood Ranch 2:37.83 2:41.29 2:11.81 2:53.43 3:03.84 2:44.76 3:35.06 -
59 Emma Miller JR Lake Brantley 3:46.27 2:53.77 2:35.67 3:01.01 2:32.05 2:28.43 2:50.15 -
  Janel Mitchell FR Sarasota DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Isabelle Jester SR Sarasota DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Geonna Panek SR Lake Brantley DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 800 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Alicia Ruiz SO George Jenkins 2:09.26 2:18.98 2:41.22 10
2 Ashley Klingenberg JR Lake Brantley 2:39.35 2:22.27 2:05.20 8
3 Jordan Stevens SR Lake Brantley 3:05.52 2:23.81 3:02.64 6
4 Margaret Ward SR Rockledge 2:28.40 2:28.40 2:15.05 5
5 Jillian Kay SO Vanguard (Ocala) 2:54.15 2:28.84 2:54.15 4
6 Loreine Marrero Aquino SR Mulberry 2:47.21 2:30.64 2:48.72 3
10 Mykenzee Marshall SR Vanguard (Ocala) 1:51.77 2:33.10 2:40.76 -
14 Brooke Mullins SO Harmony 2:26.42 2:35.76 3:14.70 -
16 Riley Bradshaw SO Lakewood Ranch 2:08.54 2:36.75 3:14.37 -
21 Tabitha Suggs SO Alonso 3:26.38 2:42.50 2:49.00 -
25 Hannah Hoffman SR Newsome 2:48.45 2:45.14 2:12.12 -
28 Lauren Musselman SR George Jenkins 3:13.60 2:45.47 2:25.62 -
38 Anya Spragg SO Lake Brantley 3:14.02 2:50.19 2:07.65 -
  Riniya Johnson JR Auburndale DNS DNS DNS   
  Abigail Lake SR Rockledge DNS DNS DNS   
  Wislande Pierre-Louis SR Lake Region DNS DNS DNS   

Girls' 1600 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Alyssa Hendrix JR Riverview 5:37.27 5:37.27 4:28.56 5:12.28 6:27.23 10
2 Margaret Ward SR Rockledge 4:40.08 5:47.57 4:19.83 5:37.44 6:48.31 8
3 Mykenzee Marshall SR Vanguard (Ocala) 7:08.06 7:18.26 5:19.35 5:39.73 5:22.75 6
4 Emma Solis JR Newsome 6:51.18 4:26.06 5:48.99 5:45.53 5:04.07 5
5 Riley Bradshaw SO Lakewood Ranch 7:33.04 5:51.98 4:35.31 5:48.49 7:19.10 4
6 Emma Kate Petersen SO Vanguard (Ocala) 7:19.20 4:04.00 6:47.83 5:48.57 5:06.75 3
7 Kaleigh Malick FR George Jenkins 5:45.75 4:14.95 6:38.14 5:49.24 5:03.84 2
8 Lillian Cowley JR Newsome 7:09.86 6:13.95 7:16.85 5:49.48 6:45.40 1
9 Mariela Cruz-Pagan SO Vanguard (Ocala) 4:43.78 5:22.32 5:18.81 5:50.34 6:32.38 -
10 Sarah Bayes 8 Lakeland Christian 4:30.10 5:15.70 5:05.17 5:50.77 7:32.50 -
11 Krista Huss FR Newsome 5:54.51 7:11.73 7:15.24 5:51.00 5:36.96 -
12 Emma Paliotta SO Lakewood Ranch 7:22.33 5:47.54 4:44.35 5:51.05 6:19.14 -
13 Allison Hicks SR Harmony 5:37.45 4:20.12 4:37.70 5:51.51 6:51.27 -
14 Ashleigh Primacio JR Newsome 6:37.84 7:20.09 6:16.72 5:52.07 7:23.61 -
15 Ellison Wietecha JR Lakewood Ranch 4:57.39 6:36.52 7:22.54 5:54.03 6:57.76 -
16 Emma McLaughlin SR Tampa Bay HEAT 4:14.98 5:50.60 5:04.56 5:54.14 6:04.77 -
17 Mason Ingallinera JR Lakewood Ranch 5:37.98 4:09.04 5:27.30 5:55.76 7:38.93 -
18 Aurora Melzer FR Lakewood Ranch 7:39.09 5:09.62 7:14.18 5:55.88 5:34.53 -
19 Julia Charske SO Vanguard (Ocala) 5:57.12 6:07.84 7:29.98 5:57.12 4:56.41 -
20 Vanessa Bolen SR Harmony 5:47.02 7:41.50 6:15.64 5:57.75 7:34.35 -
21 Viktorya Manno JR George Jenkins 4:36.33 5:19.39 4:32.74 5:58.86 5:12.21 -
22 Loreine Marrero Aquino SR Mulberry 4:43.18 6:39.35 6:03.04 6:03.04 4:35.91 -
23 Madisson Hunley JR Newsome 6:46.95 5:18.96 5:15.30 6:06.62 4:56.97 -
24 Vel'Lance Wells SR Kathleen 6:46.42 5:51.00 5:47.31 6:09.47 4:59.27 -
25 Rachel Knazavich JR Tampa Bay HEAT 6:21.26 7:05.68 7:20.48 6:10.15 4:33.92 -
26 Kathryn McLellan JR Newsome 5:54.18 5:16.90 6:24.01 6:12.82 4:54.53 -
27 Lauren Bayes 6 Lakeland Christian 5:58.51 7:01.99 7:58.01 6:13.44 4:40.08 -
28 Emma Powell JR Lake Brantley 5:26.52 5:22.77 5:15.26 6:15.31 4:30.23 -
29 Brynn Jacobson SO Newsome 4:45.33 6:37.96 6:56.73 6:15.43 6:41.71 -
30 Gabriela Lugopardo JR St. Cloud 6:57.14 7:23.45 8:08.54 6:15.80 5:04.40 -
31 Jillian Kay SO Vanguard (Ocala) 5:52.05 6:37.47 4:24.98 6:18.54 4:43.91 -
32 Emelia Huebner FR Seffner Christian 4:53.40 7:52.48 5:50.55 6:21.03 6:09.60 -
33 Elise Dunn FR Lakewood Ranch 6:26.26 6:49.20 5:17.42 6:22.43 8:09.51 -
34 Katie Dunn SR Newsome 7:05.25 5:40.96 7:47.39 6:23.10 4:35.84 -
35 Bella Blind FR Winter Haven 6:34.81 4:32.15 7:28.48 6:23.31 4:35.99 -
36 Mansi Lorenzen JR Riverview 4:55.92 6:01.25 5:30.50 6:24.30 4:32.86 -
37 Chloe Hacker SO McKeel 6:37.97 6:03.19 7:55.24 6:26.37 8:22.29 -
38 Rebekah Haddad FR Tampa Bay HEAT 8:20.30 6:08.44 6:58.86 6:27.83 7:10.50 -
39 Kya Cadieu JR Auburndale 8:20.00 8:20.00 7:17.01 6:33.70 5:18.90 -
40 Madison Burkhalter FR Harmony 7:19.89 6:55.90 7:43.89 6:39.90 7:03.90 -
41 Emma Miller JR Lake Brantley 6:37.91 4:57.43 5:21.55 6:41.93 6:49.97 -
42 Alexandra Park SO Lake Brantley 8:19.86 7:51.64 4:54.27 6:43.11 6:22.96 -
43 Tori Stone SR Tampa Prep 7:23.49 6:43.17 6:43.17 6:43.17 7:03.33 -
44 Angela Bruno SR Vanguard (Ocala) 5:44.01 8:13.75 7:33.28 6:44.71 5:31.87 -
45 Katie Sexton SR Alonso 8:46.82 8:22.50 8:18.45 6:45.24 4:55.83 -
46 Morgan Brake 8 Geneva Classical Academy 5:17.14 8:36.37 6:26.26 6:46.59 5:00.88 -
47 Emily Mason SO Riverview 4:53.49 6:27.24 6:27.24 6:47.62 5:22.02 -
48 Sonia Santibanez SR Kathleen 6:19.70 5:18.46 5:51.12 6:48.28 4:58.05 -
49 Emma Lammens SO Vanguard (Ocala) 8:07.77 7:18.59 7:22.69 6:49.89 6:58.09 -
50 Kristina Brown JR Plant City 8:22.29 6:10.54 8:26.41 6:51.71 5:04.67 -
51 Maria Manosalva JR Auburndale 5:04.95 6:56.21 6:02.64 6:52.09 7:49.79 -
52 Abigail Guarnieri FR Geneva Classical Academy 7:45.78 8:39.36 8:31.12 6:52.19 7:54.02 -
53 Nathaly Abastida JR St. Cloud 6:11.74 5:51.09 8:44.56 6:53.04 7:59.13 -
54 Gianna Ennis SO Ridge Community 5:35.26 6:37.35 8:53.94 6:53.90 7:14.60 -
55 Melanie Berrios Morales SO Ridge Community 5:42.43 5:59.13 7:31.00 6:57.59 5:38.25 -
56 Ruby Eller JR Haines City 5:13.81 6:33.31 5:22.18 6:58.41 8:01.18 -
57 Logan Roberts SO Vanguard (Ocala) 6:47.17 8:27.91 6:26.18 6:59.76 5:35.81 -
58 Catherine Bricker SO Sarasota 6:01.94 6:48.23 7:34.52 7:00.85 7:05.06 -
59 Cynthia Studebaker FR Newsome 6:52.69 4:58.99 7:47.44 7:01.11 9:03.24 -
60 Gladys Cortez JR Lake Region 6:30.40 7:38.29 5:14.02 7:04.34 8:03.75 -
61 Antigone Pesack SR Lake Region 7:00.86 7:13.74 8:52.51 7:09.44 5:22.08 -
62 Hannia Guerrero Hernandez JR Auburndale 5:41.15 8:46.84 8:59.79 7:11.83 8:07.97 -
63 Brooke Brewer SR Alonso 8:04.18 7:25.27 6:20.43 7:12.30 9:17.67 -
64 Victoria Park FR Lake Brantley 7:43.97 8:49.01 8:44.67 7:13.61 7:48.30 -
65 Samantha Garcia FR Ridge Community 6:39.73 5:38.90 6:31.04 7:14.48 6:18.00 -
66 Abigail Alejo JR Plant City 8:59.49 5:43.71 7:45.53 7:15.07 9:16.89 -
67 Wileishka Rodriguez Pabon JR Ridge Community 6:23.39 7:28.74 5:57.25 7:15.67 9:00.23 -
68 Abigail Montidoro SO Sarasota 8:17.77 8:26.51 7:25.38 7:16.64 7:38.48 -
69 Charlotte Morgan FR Tampa Prep 8:13.87 7:56.39 7:52.02 7:17.05 9:15.06 -
70 Marietta Long JR Lake Brantley 5:19.39 8:10.03 8:18.78 7:17.52 5:58.77 -
71 Elizabeth Solomon JR McKeel 9:13.55 5:29.49 6:22.21 7:19.32 5:51.46 -
72 Samixha Karki SR George Jenkins 8:03.95 5:29.97 9:23.14 7:19.95 7:15.55 -
73 Tania Pagan Ortiz FR Ridge Community 7:31.74 6:07.59 7:14.03 7:22.88 8:29.32 -
74 Arely Cruz SO Ridge Community 7:30.34 8:10.47 7:21.43 7:25.88 6:23.46 -
75 Erica Tateishi FR George Jenkins 6:19.14 6:59.28 6:54.82 7:26.04 5:21.15 -
76 Lydia Cline JR George Jenkins 9:45.94 8:11.29 8:33.82 7:30.72 9:05.38 -
77 Lilliana Ramos JR George Jenkins 7:22.59 9:38.08 7:22.59 7:31.62 9:24.53 -
78 Darlene Salgado JR Plant City 8:51.45 8:51.45 6:53.35 7:34.23 5:58.85 -
79 Alexandra Ussery SO Lake Brantley 9:10.02 5:57.52 5:43.77 7:38.35 5:25.43 -
80 Sydney Slagel JR Winter Haven 5:36.94 8:27.71 7:13.86 7:41.55 6:36.94 -
81 Renn Lewis JR Sarasota 8:06.45 9:25.97 9:49.36 7:47.74 9:49.36 -
82 Jenny Uriebe SO Lake Region 7:22.23 5:32.86 6:34.68 7:55.51 9:16.35 -
83 Jadyn Grotjan SO Ridge Community 6:41.68 9:21.39 9:11.71 8:03.95 5:43.61 -
84 Asia Williams FR Auburndale 6:37.85 9:42.22 7:36.07 8:05.18 7:21.52 -
85 Tykeria Gant FR Plant City 8:58.65 9:37.83 6:07.26 8:09.68 6:07.26 -
86 Sydney Ivey SR Mulberry 7:18.36 6:43.49 8:03.19 8:18.13 5:53.68 -
87 Annalise Grimmer SO Sarasota 8:52.42 7:50.99 10:04.09 8:31.94 6:23.96 -
88 Kyle Demorse SO Lake Brantley 9:57.33 9:04.93 9:36.37 8:43.97 6:38.22 -
89 Harmony Dillard FR Lake Brantley 9:54.22 11:29.72 6:59.14 8:50.55 11:19.11 -
  Luz Vazquez- Hernandez SO Mulberry DNS DNS DNS DNS DNS   
  Edith Salazar FR Mulberry DNS DNS DNS DNS DNS   
  Almarelis Garcia SO Mulberry DNS DNS DNS DNS DNS   
  Kathy Macedo Pineda SR Auburndale DNS DNS DNS DNS DNS   
  Samantha Marciano SR Auburndale DNS DNS DNS DNS DNS   
  Danielle Delgado SR Plant City DNS DNS DNS DNS DNS   
  Natalie Rohm FR Riverview DNS DNS DNS DNS DNS   
  Sophia McGarity FR Riverview DNS DNS DNS DNS DNS   
  Gabrielle Haines JR Ridge Community DNS DNS DNS DNS DNS   
  Chiara Herrera-Hernandez FR Ridge Community DNS DNS DNS DNS DNS   
  Mariah Brown-Tullis FR Winter Haven DNS DNS DNS DNS DNS   
  Adrian Carter SO Vanguard (Ocala) DNS DNS DNS DNS DNS   
  Haley Harris JR Tampa Prep DNS DNS DNS DNS DNS   
  Brenna Bush SO St. Cloud DNS DNS DNS DNS DNS   
  Lauren Ippolito FR Sarasota DNS DNS DNS DNS DNS   
  Camryn Wigglesworth JR Sarasota DNS DNS DNS DNS DNS   
  Gracie Hill FR Lakeland Christian DNS DNS DNS DNS DNS   
  Krystalyn Sanchez SO Lake Region DNS DNS DNS DNS DNS   
  Geonna Panek SR Lake Brantley DNS DNS DNS DNS DNS   
  Rachal Segovia FR Lake Brantley DNS DNS DNS DNS DNS   
  Meghna Bhakta JR Kathleen DNS DNS DNS DNS DNS   
  Emma Coyne SO Alonso DNS DNS DNS DNS DNS   
  Tabitha Suggs SO Alonso DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 1600 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
24 Vel'Lance Wells SR Kathleen 6:02.08 4:29.72 6:09.47 -
42 Alexandra Park SO Lake Brantley 7:19.39 5:06.37 6:43.11 -
45 Katie Sexton SR Alonso 7:05.51 7:21.72 6:45.24 -
59 Cynthia Studebaker FR Newsome 5:32.68 7:39.01 7:01.11 -
64 Victoria Park FR Lake Brantley 8:57.68 8:31.66 7:13.61 -
69 Charlotte Morgan FR Tampa Prep 8:22.61 8:13.87 7:17.05 -
71 Elizabeth Solomon JR McKeel 5:11.92 9:09.15 7:19.32 -
78 Darlene Salgado JR Plant City 7:25.15 5:22.51 7:34.23 -
79 Alexandra Ussery SO Lake Brantley 7:24.60 5:34.60 7:38.35 -
82 Jenny Uriebe SO Lake Region 7:41.25 7:03.21 7:55.51 -
84 Asia Williams FR Auburndale 8:14.89 8:05.18 8:05.18 -
  Edith Salazar FR Mulberry DNS DNS DNS   
  Natalie Rohm FR Riverview DNS DNS DNS   
  Camryn Wigglesworth JR Sarasota DNS DNS DNS   
  Krystalyn Sanchez SO Lake Region DNS DNS DNS   
  Rachal Segovia FR Lake Brantley DNS DNS DNS   
Girls' 1600 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
22 Loreine Marrero Aquino SR Mulberry 6:03.04 7:15.65 -
30 Gabriela Lugopardo JR St. Cloud 6:15.80 7:27.21 -
35 Bella Blind FR Winter Haven 6:23.31 5:48.82 -
38 Rebekah Haddad FR Tampa Bay HEAT 6:27.83 4:43.12 -
47 Emily Mason SO Riverview 6:47.62 6:19.09 -
50 Kristina Brown JR Plant City 6:51.71 5:58.19 -
51 Maria Manosalva JR Auburndale 6:52.09 7:00.34 -
58 Catherine Bricker SO Sarasota 7:00.85 5:36.68 -
63 Brooke Brewer SR Alonso 7:12.30 8:04.18 -
68 Abigail Montidoro SO Sarasota 7:16.64 8:48.34 -
81 Renn Lewis JR Sarasota 7:47.74 9:25.97 -
85 Tykeria Gant FR Plant City 8:09.68 8:58.65 -
86 Sydney Ivey SR Mulberry 8:18.13 5:58.66 -
87 Annalise Grimmer SO Sarasota 8:31.94 9:07.78 -
88 Kyle Demorse SO Lake Brantley 8:43.97 6:32.98 -
89 Harmony Dillard FR Lake Brantley 8:50.55 6:16.69 -
  Danielle Delgado SR Plant City DNS DNS   
  Sophia McGarity FR Riverview DNS DNS   
  Mariah Brown-Tullis FR Winter Haven DNS DNS   
  Haley Harris JR Tampa Prep DNS DNS   
  Samantha Marciano SR Auburndale DNS DNS   
  Lauren Ippolito FR Sarasota DNS DNS   
  Almarelis Garcia SO Mulberry DNS DNS   
  Meghna Bhakta JR Kathleen DNS DNS   
Girls' 1600 Meters Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
40 Madison Burkhalter FR Harmony 6:39.90 6:07.91 4:43.93 8:39.87 -
46 Morgan Brake 8 Geneva Classical Academy 6:46.59 7:43.52 8:11.98 8:44.51 -
48 Sonia Santibanez SR Kathleen 6:48.28 8:50.77 8:18.11 5:18.46 -
52 Abigail Guarnieri FR Geneva Classical Academy 6:52.19 6:43.95 5:42.12 7:37.53 -
53 Nathaly Abastida JR St. Cloud 6:53.04 8:23.91 8:40.43 4:49.13 -
57 Logan Roberts SO Vanguard (Ocala) 6:59.76 8:32.11 7:20.75 6:17.79 -
60 Gladys Cortez JR Lake Region 7:04.34 9:11.65 5:30.99 5:43.72 -
61 Antigone Pesack SR Lake Region 7:09.44 5:43.56 5:43.56 8:13.86 -
65 Samantha Garcia FR Ridge Community 7:14.48 6:52.76 8:37.04 8:28.35 -
66 Abigail Alejo JR Plant City 7:15.07 8:42.09 6:35.92 7:49.88 -
67 Wileishka Rodriguez Pabon JR Ridge Community 7:15.67 7:50.53 6:45.18 8:03.60 -
70 Marietta Long JR Lake Brantley 7:17.52 8:10.03 8:36.28 5:23.77 -
73 Tania Pagan Ortiz FR Ridge Community 7:22.88 9:09.18 9:00.32 7:58.31 -
74 Arely Cruz SO Ridge Community 7:25.88 5:56.71 8:01.55 5:21.04 -
75 Erica Tateishi FR George Jenkins 7:26.04 5:56.84 6:54.82 7:03.74 -
76 Lydia Cline JR George Jenkins 7:30.72 5:47.06 8:15.80 9:09.88 -
77 Lilliana Ramos JR George Jenkins 7:31.62 7:58.72 8:34.85 6:28.40 -
80 Sydney Slagel JR Winter Haven 7:41.55 7:23.09 5:55.40 5:36.94 -
83 Jadyn Grotjan SO Ridge Community 8:03.95 9:06.87 6:12.65 6:51.36 -
  Emma Coyne SO Alonso DNS DNS DNS DNS   
  Gracie Hill FR Lakeland Christian DNS DNS DNS DNS   
  Adrian Carter SO Vanguard (Ocala) DNS DNS DNS DNS   
  Chiara Herrera-Hernandez FR Ridge Community DNS DNS DNS DNS   
  Luz Vazquez- Hernandez SO Mulberry DNS DNS DNS DNS   
Girls' 1600 Meters Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
6 Emma Kate Petersen SO Vanguard (Ocala) 5:48.57 4:24.92 3
9 Mariela Cruz-Pagan SO Vanguard (Ocala) 5:50.34 5:08.30 -
23 Madisson Hunley JR Newsome 6:06.62 6:39.62 -
25 Rachel Knazavich JR Tampa Bay HEAT 6:10.15 4:26.51 -
26 Kathryn McLellan JR Newsome 6:12.82 7:49.76 -
27 Lauren Bayes 6 Lakeland Christian 6:13.44 7:20.66 -
29 Brynn Jacobson SO Newsome 6:15.43 8:04.31 -
31 Jillian Kay SO Vanguard (Ocala) 6:18.54 4:40.12 -
33 Elise Dunn FR Lakewood Ranch 6:22.43 7:12.15 -
34 Katie Dunn SR Newsome 6:23.10 7:24.40 -
36 Mansi Lorenzen JR Riverview 6:24.30 6:39.68 -
37 Chloe Hacker SO McKeel 6:26.37 5:20.69 -
39 Kya Cadieu JR Auburndale 6:33.70 7:32.76 -
41 Emma Miller JR Lake Brantley 6:41.93 6:29.88 -
43 Tori Stone SR Tampa Prep 6:43.17 7:59.78 -
44 Angela Bruno SR Vanguard (Ocala) 6:44.71 7:25.19 -
49 Emma Lammens SO Vanguard (Ocala) 6:49.89 5:23.82 -
54 Gianna Ennis SO Ridge Community 6:53.90 5:14.57 -
55 Melanie Berrios Morales SO Ridge Community 6:57.59 6:36.71 -
62 Hannia Guerrero Hernandez JR Auburndale 7:11.83 9:12.75 -
72 Samixha Karki SR George Jenkins 7:19.95 6:18.36 -
  Gabrielle Haines JR Ridge Community DNS DNS   
  Brenna Bush SO St. Cloud DNS DNS   
  Geonna Panek SR Lake Brantley DNS DNS   
Girls' 1600 Meters Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Alyssa Hendrix JR Riverview 5:12.28 6:05.37 5:12.28 10
2 Margaret Ward SR Rockledge 7:18.68 5:20.57 5:37.44 8
3 Mykenzee Marshall SR Vanguard (Ocala) 5:15.95 5:43.13 5:39.73 6
4 Emma Solis JR Newsome 5:04.07 5:24.80 5:45.53 5
5 Riley Bradshaw SO Lakewood Ranch 5:38.04 6:44.25 5:48.49 4
7 Kaleigh Malick FR George Jenkins 5:52.74 4:04.47 5:49.24 2
8 Lillian Cowley JR Newsome 7:09.86 4:32.60 5:49.48 1
10 Sarah Bayes 8 Lakeland Christian 7:04.44 7:25.48 5:50.77 -
11 Krista Huss FR Newsome 4:30.27 6:01.53 5:51.00 -
12 Emma Paliotta SO Lakewood Ranch 6:08.61 7:18.82 5:51.05 -
13 Allison Hicks SR Harmony 4:16.61 6:16.12 5:51.51 -
14 Ashleigh Primacio JR Newsome 7:30.65 4:41.66 5:52.07 -
15 Ellison Wietecha JR Lakewood Ranch 5:39.87 7:22.54 5:54.03 -
16 Emma McLaughlin SR Tampa Bay HEAT 7:04.97 4:50.40 5:54.14 -
17 Mason Ingallinera JR Lakewood Ranch 7:35.38 5:27.30 5:55.76 -
18 Aurora Melzer FR Lakewood Ranch 7:39.09 7:07.06 5:55.88 -
19 Julia Charske SO Vanguard (Ocala) 5:24.98 4:42.13 5:57.12 -
20 Vanessa Bolen SR Harmony 5:00.51 6:26.37 5:57.75 -
21 Viktorya Manno JR George Jenkins 5:08.62 5:12.21 5:58.86 -
28 Emma Powell JR Lake Brantley 6:04.05 6:41.59 6:15.31 -
32 Emelia Huebner FR Seffner Christian 4:26.72 5:08.64 6:21.03 -
56 Ruby Eller JR Haines City 5:18.00 6:45.86 6:58.41 -
  Tabitha Suggs SO Alonso DNS DNS DNS   
  Kathy Macedo Pineda SR Auburndale DNS DNS DNS   

Girls' 3200 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Alyssa Hendrix JR Riverview 11:22.18 8:18.52 10:55.94 14:12.73 10:10.03 10
2 Keleigh Scallon SO Newsome 14:46.15 9:12.14 11:21.65 8:58.51 10:06.67 8
3 Chloe Hyde SR Lake Brantley 13:19.55 11:42.22 11:35.26 8:20.59 13:40.41 6
4 Anna Sentner JR George Jenkins 9:09.70 9:23.62 11:35.82 13:20.20 12:38.45 5
5 Sarah Bayes 8 Lakeland Christian 10:07.11 8:46.65 12:11.45 12:55.34 13:46.54 4
6 Alexa Newbold JR Newsome 10:22.41 14:02.08 12:12.24 13:47.44 12:41.53 3
7 Emma McLaughlin SR Tampa Bay HEAT 10:54.96 14:43.10 12:15.91 13:07.43 12:15.91 2
8 Aurora Melzer FR Lakewood Ranch 10:08.77 10:38.47 12:22.40 11:00.74 14:43.46 1
9 Emma Kate Petersen SO Vanguard (Ocala) 10:11.59 14:10.26 12:25.84 12:33.30 13:03.14 -
10 Hannah Hoffman SR Newsome 12:11.54 13:48.59 12:26.47 10:12.11 15:33.09 -
11 Emma Paliotta SO Lakewood Ranch 15:12.48 12:57.85 12:27.93 10:20.79 13:57.69 -
12 Ashleigh Primacio JR Newsome 14:13.88 8:44.31 12:29.01 9:59.21 10:21.68 -
13 Emma Nales-Torchio 8 McKeel 13:46.25 12:23.62 12:31.13 14:01.27 11:38.55 -
14 Emma Powell JR Lake Brantley 14:57.62 9:55.90 12:34.30 11:26.42 13:04.48 -
15 Mariela Cruz-Pagan SO Vanguard (Ocala) 10:00.64 14:11.54 12:40.30 9:30.23 11:16.67 -
16 Isabell Miller FR George Jenkins 10:00.87 10:23.69 12:40.59 9:45.66 14:57.50 -
17 Josephine Garba SR Tampa Prep 13:20.14 15:37.30 12:42.03 10:47.73 13:27.76 -
18 Mason Ingallinera JR Lakewood Ranch 10:55.85 13:51.25 12:42.61 9:24.34 12:42.61 -
19 Gabbi Santeiro JR Alonso 13:27.10 12:09.49 12:56.05 14:36.94 11:30.69 -
20 Madisson Hunley JR Newsome 13:12.68 13:12.68 12:57.13 9:58.39 15:24.79 -
21 Hayley Barrett SR Rockledge 13:31.45 10:55.41 13:00.24 9:37.38 16:15.30 -
22 Ellison Wietecha JR Lakewood Ranch 14:54.80 16:13.29 13:04.91 17:00.39 16:21.14 -
23 Ariana Ramos Mercado SO Harmony 11:56.26 16:08.58 13:33.93 15:36.02 12:28.82 -
24 Hazel Rodriguez SR St. Cloud 15:12.47 9:46.59 13:34.70 16:01.35 16:33.94 -
25 Sage Koury SO George Jenkins 12:18.59 14:13.48 13:40.65 17:38.64 17:22.23 -
26 Bella Blind FR Winter Haven 10:08.26 10:57.58 13:41.97 10:08.26 17:07.47 -
27 Ruby Eller JR Haines City 13:03.93 13:20.44 13:45.19 13:20.44 14:51.21 -
28 McKenna Hartigan SO Riverview 14:10.15 10:19.04 13:45.38 9:46.02 15:24.43 -
29 Mia Andreae 8 IMG Academy 14:19.65 14:36.67 14:11.13 16:52.85 15:10.71 -
30 Katie Sexton SR Alonso 17:46.18 12:30.59 14:12.94 10:39.71 17:46.18 -
31 Madison Burkhalter FR Harmony 18:39.96 16:03.68 14:28.18 15:11.59 10:59.82 -
32 Emma Lammens SO Vanguard (Ocala) 18:36.58 11:13.49 14:46.17 19:03.16 18:18.85 -
33 Caitlin Maguire SR George Jenkins 17:42.47 13:19.12 15:08.09 13:19.12 18:27.87 -
34 Logan Roberts SO Vanguard (Ocala) 16:42.06 18:23.19 15:19.32 10:52.72 15:28.52 -
35 Sydney Ivey SR Mulberry 17:42.36 19:15.55 15:31.89 14:35.98 19:15.55 -
36 Samantha Garcia FR Ridge Community 11:15.61 20:01.08 15:38.34 15:28.96 17:40.33 -
37 Elizabeth Solomon JR McKeel 11:44.28 17:12.94 15:39.03 17:03.55 11:44.28 -
38 Brooke Brewer SR Alonso 11:53.90 17:03.88 15:39.34 15:11.16 11:44.51 -
39 Hannia Guerrero Hernandez JR Auburndale 13:36.05 21:08.32 16:23.19 13:36.05 12:56.72 -
40 Sydney Slagel JR Winter Haven 13:41.80 16:00.42 16:30.12 17:39.43 21:27.16 -
41 Aiden Kortuem SO Harmony 14:23.58 17:42.11 16:32.62 14:13.66 11:44.76 -
42 Alyssa Roberts SR Alonso 20:05.48 18:06.01 18:06.01 13:45.37 13:56.23 -
  Samantha Marciano SR Auburndale DNF DNF DNF DNF DNF   
  Meghna Bhakta JR Kathleen DNS DNS DNS DNS DNS   
  Edith Salazar FR Mulberry DNS DNS DNS DNS DNS   
  Emma Coyne SO Alonso DNS DNS DNS DNS DNS   
  Juliet Villeme SO Alonso DNS DNS DNS DNS DNS   
  Luz Vazquez- Hernandez SO Mulberry DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 3200 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Alyssa Hendrix JR Riverview 10:55.94 10:55.94 10:03.47 9:04.43 11:22.18 10
2 Keleigh Scallon SO Newsome 11:21.65 12:23.00 13:10.72 10:47.57 8:03.98 8
3 Chloe Hyde SR Lake Brantley 11:35.26 14:15.17 11:42.22 10:18.79 12:51.74 6
4 Anna Sentner JR George Jenkins 11:35.82 14:01.95 9:30.58 9:16.66 12:38.45 5
5 Sarah Bayes 8 Lakeland Christian 12:11.45 10:58.31 11:12.94 14:37.74 10:50.99 4
6 Alexa Newbold JR Newsome 12:12.24 15:07.98 11:57.60 15:37.27 12:56.18 3
7 Emma McLaughlin SR Tampa Bay HEAT 12:15.91 15:05.17 9:11.94 15:41.97 12:37.99 2
8 Aurora Melzer FR Lakewood Ranch 12:22.40 9:09.38 10:31.04 15:28.00 10:45.89 1
9 Emma Kate Petersen SO Vanguard (Ocala) 12:25.84 14:02.80 15:09.93 13:10.59 9:19.38 -
10 Hannah Hoffman SR Newsome 12:26.47 14:03.52 14:10.98 15:48.02 12:48.87 -
11 Emma Paliotta SO Lakewood Ranch 12:27.93 11:35.58 11:50.54 11:20.62 12:35.41 -
12 Ashleigh Primacio JR Newsome 12:29.01 10:06.70 8:59.29 13:28.93 13:06.46 -
14 Emma Powell JR Lake Brantley 12:34.30 9:18.19 10:33.62 9:03.10 10:26.07 -
15 Mariela Cruz-Pagan SO Vanguard (Ocala) 12:40.30 9:30.23 11:31.88 10:15.85 9:30.23 -
16 Isabell Miller FR George Jenkins 12:40.59 10:46.51 11:24.54 16:05.95 10:46.51 -
17 Josephine Garba SR Tampa Prep 12:42.03 16:15.40 14:28.72 16:07.78 14:21.10 -
18 Mason Ingallinera JR Lakewood Ranch 12:42.61 10:10.09 11:03.47 15:53.27 13:51.25 -
19 Gabbi Santeiro JR Alonso 12:56.05 11:38.45 16:02.31 15:39.02 9:18.76 -
20 Madisson Hunley JR Newsome 12:57.13 15:01.47 10:52.79 11:39.42 10:52.79 -
21 Hayley Barrett SR Rockledge 13:00.24 14:02.66 11:26.62 13:15.85 16:30.91 -
22 Ellison Wietecha JR Lakewood Ranch 13:04.91 15:34.05 9:56.54 13:52.01 12:25.67 -
23 Ariana Ramos Mercado SO Harmony 13:33.93 17:13.70 10:26.73 16:41.14 11:31.84 -
27 Ruby Eller JR Haines City 13:45.19 12:47.43 10:35.40 13:53.45 12:30.93 -
40 Sydney Slagel JR Winter Haven 16:30.12 11:52.89 17:29.53 19:18.44 13:02.20 -
Girls' 3200 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
13 Emma Nales-Torchio 8 McKeel 16:08.96 12:01.09 12:23.62 13:08.69 12:31.13 11:08.51 8:53.31 -
24 Hazel Rodriguez SR St. Cloud 13:26.56 12:21.38 14:31.73 17:30.97 13:34.70 9:54.74 10:11.03 -
25 Sage Koury SO George Jenkins 13:16.03 17:30.44 16:41.20 17:05.82 13:40.65 14:29.89 17:22.23 -
26 Bella Blind FR Winter Haven 9:35.38 14:14.85 14:06.63 14:31.29 13:41.97 11:55.12 12:36.22 -
28 McKenna Hartigan SO Riverview 13:20.62 16:55.22 11:58.08 15:07.92 13:45.38 16:13.95 10:10.79 -
29 Mia Andreae 8 IMG Academy 18:17.96 14:02.62 14:53.69 15:19.22 14:11.13 17:09.87 14:11.13 -
30 Katie Sexton SR Alonso 12:30.59 14:21.47 16:12.36 16:20.89 14:12.94 12:56.18 12:56.18 -
31 Madison Burkhalter FR Harmony 17:56.55 10:51.14 16:38.41 18:22.59 14:28.18 10:59.82 15:20.27 -
32 Emma Lammens SO Vanguard (Ocala) 18:18.85 13:53.00 11:22.35 17:52.27 14:46.17 13:08.70 18:18.85 -
33 Caitlin Maguire SR George Jenkins 13:28.20 14:49.93 14:59.01 16:11.66 15:08.09 11:30.15 16:02.58 -
34 Logan Roberts SO Vanguard (Ocala) 15:10.13 17:00.45 17:46.42 15:56.10 15:19.32 18:13.99 12:24.65 -
35 Sydney Ivey SR Mulberry 16:18.49 16:46.45 17:42.36 12:16.20 15:31.89 13:30.75 13:30.75 -
36 Samantha Garcia FR Ridge Community 19:42.31 20:10.46 12:40.06 15:10.19 15:38.34 13:45.74 17:02.79 -
37 Elizabeth Solomon JR McKeel 19:15.01 11:53.67 12:03.06 13:36.96 15:39.03 19:33.79 16:35.38 -
38 Brooke Brewer SR Alonso 19:24.79 11:25.72 13:46.62 14:52.38 15:39.34 13:46.62 16:45.10 -
39 Hannia Guerrero Hernandez JR Auburndale 18:01.51 20:48.66 15:24.20 17:32.02 16:23.19 15:34.03 17:02.52 -
41 Aiden Kortuem SO Harmony 16:42.55 19:51.15 21:00.63 14:03.73 16:32.62 14:43.44 16:32.62 -
42 Alyssa Roberts SR Alonso 13:12.79 12:40.21 18:49.45 17:22.57 18:06.01 16:39.13 13:12.79 -
  Samantha Marciano SR Auburndale DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF   
  Meghna Bhakta JR Kathleen DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Emma Coyne SO Alonso DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Juliet Villeme SO Alonso DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Edith Salazar FR Mulberry DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   
  Luz Vazquez- Hernandez SO Mulberry DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   

Girls' 100 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Jade King JR Rockledge 15.35 13.20 10
2 Britain Musick JR Lakeland Christian 15.79 15.64 8
3 Mia Raffaele SR Alonso 16.18 16.67 6
4 Simone Giggetts SO St. Cloud 16.29 19.55 5
5 Brianna Bell JR Vanguard (Ocala) 17.00 16.66 4
6 Jordan Bulter SR Lake Brantley 17.20 17.38 3
7 Janazha Lyons JR Rockledge 17.38 12.17 2
8 Caroline Mason JR George Jenkins 17.56 21.95 1
9 Sydney Granack SO Lakewood Ranch 17.86 15.72 -
10 Elimarys Gonzalez Gotay SR Harmony 17.96 18.14 -
11 Lauren Oxley SO Lakewood Ranch 18.02 20.37 -
12 Jessica Brown 8 Tampa Bay HEAT 18.16 12.90 -
13 Tatiana Perea JR Lake Brantley 18.25 22.82 -
14 Amber Trejo SR Plant City 18.68 19.80 -
15 Heaven Barr SR George Jenkins 18.71 15.91 -
16 Paige Rodriguez FR Tampa Prep 18.76 19.89 -
17 Hallie Gooding JR George Jenkins 18.97 24.10 -
18 Chalisa Budhai FR Harmony 19.15 22.03 -
19 Samantha Van der Sommen JR Lakewood Ranch 19.43 22.93 -
20 Olivia Oliver SO Sarasota 19.60 24.50 -
21 Gianna Johnson FR Newsome 19.60 14.31 -
22 Jamie Murray SO Lakeland Christian 19.65 23.39 -
23 Carolyn Bradford SO Newsome 20.06 22.47 -
24 Alerie Parker SO Lake Brantley 20.32 21.34 -
25 Jadyn Byrne FR Newsome 20.57 18.11 -
26 Ashley Bess SO Sarasota 20.78 23.69 -
27 Katherine Ruppert SR Plant City 20.94 15.29 -
28 Morgan Earp FR St. Cloud 20.95 16.14 -
29 Alyvia Amaro FR Plant City 21.20 23.54 -
30 Felicia Hope SR Vanguard (Ocala) 21.28 15.75 -
31 Ebubechi Nwaubani SO Vanguard (Ocala) 23.81 28.58 -
  Katherine Miller FR Lakeland Christian DNS DNS   
  Cathrina Morris SR Auburndale DNS DNS   
Girls' 100 Hurdles Section 1
W: -2.0
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Jade King JR Rockledge 11.36 11.52 16.58 15.35 12.28 10
2 Britain Musick JR Lakeland Christian 20.37 14.85 16.11 15.79 12.16 8
4 Simone Giggetts SO St. Cloud 20.53 11.73 17.92 16.29 11.57 5
5 Brianna Bell JR Vanguard (Ocala) 16.66 20.23 19.55 17.00 15.64 4
6 Jordan Bulter SR Lake Brantley 19.96 13.94 22.02 17.20 18.75 3
10 Elimarys Gonzalez Gotay SR Harmony 14.55 12.76 12.58 17.96 14.73 -
15 Heaven Barr SR George Jenkins 18.34 21.71 15.16 18.71 14.04 -
  Cathrina Morris SR Auburndale DNS DNS DNS DNS DNS   
Girls' 100 Hurdles Section 2
W: -1.8
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
3 Mia Raffaele SR Alonso 16.18 6
7 Janazha Lyons JR Rockledge 17.38 2
8 Caroline Mason JR George Jenkins 17.56 1
11 Lauren Oxley SO Lakewood Ranch 18.02 -
13 Tatiana Perea JR Lake Brantley 18.25 -
14 Amber Trejo SR Plant City 18.68 -
19 Samantha Van der Sommen JR Lakewood Ranch 19.43 -
22 Jamie Murray SO Lakeland Christian 19.65 -
Girls' 100 Hurdles Section 3
W: -0.7
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
12 Jessica Brown 8 Tampa Bay HEAT 18.89 14.71 22.52 18.16 -
17 Hallie Gooding JR George Jenkins 14.80 24.29 22.01 18.97 -
18 Chalisa Budhai FR Harmony 16.28 19.15 16.47 19.15 -
20 Olivia Oliver SO Sarasota 20.58 23.92 23.52 19.60 -
21 Gianna Johnson FR Newsome 23.33 22.74 22.15 19.60 -
23 Carolyn Bradford SO Newsome 22.67 26.08 23.47 20.06 -
26 Ashley Bess SO Sarasota 27.02 24.11 14.55 20.78 -
30 Felicia Hope SR Vanguard (Ocala) 25.75 24.48 17.88 21.28 -
Girls' 100 Hurdles Section 4
W: -0.8
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
16 Paige Rodriguez FR Tampa Prep 22.52 17.08 18.76 -
25 Jadyn Byrne FR Newsome 25.51 20.78 20.57 -
28 Morgan Earp FR St. Cloud 16.76 22.84 20.95 -
29 Alyvia Amaro FR Plant City 17.39 19.93 21.20 -
31 Ebubechi Nwaubani SO Vanguard (Ocala) 29.29 16.91 23.81 -
  Katherine Miller FR Lakeland Christian DNS DNS DNS   
Girls' 100 Hurdles Section 5
W: -0.1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
9 Sydney Granack SO Lakewood Ranch 14.83 16.79 15.36 19.11 15.36 17.86 -
24 Alerie Parker SO Lake Brantley 18.09 25.81 26.01 22.76 22.15 20.32 -
27 Katherine Ruppert SR Plant City 19.27 17.38 21.78 19.06 19.69 20.94 -

Girls' 300 Hurdles

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Cathrina Morris SR Auburndale 45.60 10
2 Ava Klein JR Lakewood Ranch 46.21 8
3 Britain Musick JR Lakeland Christian 46.68 6
4 Tyra Thomas SO Auburndale 47.42 5
5 Sydney Granack SO Lakewood Ranch 50.12 4
6 Aliyah Torres SR Alonso 50.41 3
7 Jade King JR Rockledge 50.78 2
8 Elimarys Gonzalez Gotay SR Harmony 50.79 1
9 Simone Giggetts SO St. Cloud 50.90 -
10 Janazha Lyons JR Rockledge 50.92 -
11 Caroline Mason JR George Jenkins 51.22 -
12 Carolina Titus JR Sarasota 52.57 -
13 Summer Haura 8 Tampa Prep 52.58 -
14 Olivia Alexander SO McKeel 52.86 -
15 Ashley Gonzalez JR George Jenkins 53.11 -
16 Mackenzie Wiggins JR Plant City 53.26 -
17 Tatiana Perea JR Lake Brantley 53.49 -
18 Jaylynn Hogg SR Kathleen 53.68 -
19 Lauryn Tyler SO Plant City 53.73 -
20 Maren Schwied SO Sarasota 53.79 -
21 Amber Trejo SR Plant City 53.86 -
22 Alexis Foster SO George Jenkins 53.88 -
23 Paige Rodriguez FR Tampa Prep 53.94 -
24 Ashley Bess SO Sarasota 54.27 -
25 Carolyn Bradford SO Newsome 54.50 -
26 Rese Clark SR Rockledge 54.68 -
27 Lina Ceelen JR Riverview 54.79 -
28 Blake Palmer JR McKeel 56.01 -
29 Jessica Brown 8 Tampa Bay HEAT 56.04 -
30 Jamie Murray SO Lakeland Christian 56.42 -
31 Zoria Pitts FR Lake Region 57.36 -
32 Haudi Whitston JR St. Cloud 57.48 -
33 Michaele White JR Auburndale 58.11 -
34 Gianna Johnson FR Newsome 58.31 -
35 Samantha Van der Sommen JR Lakewood Ranch 59.09 -
36 Grace Aqui SO Lakeland Christian 59.24 -
37 Chalisa Budhai FR Harmony 59.49 -
38 Alerie Parker SO Lake Brantley 1:02.10 -
39 Emma Miller JR Lake Brantley 1:02.32 -
40 Destiny Hamilton FR Winter Haven 1:02.66 -
41 Jayden Capella JR Tampa Prep 1:03.74 -
42 Hazel Rodriguez SR St. Cloud 1:03.83 -
43 Jadyn Byrne FR Newsome 1:03.95 -
44 Stephanie Bautista SR Lake Region 1:06.86 -
45 Ebubechi Nwaubani SO Vanguard (Ocala) 1:10.06 -
  Nyashia Williams-Matthews SO Winter Haven DNS   
  Felicia Hope SR Vanguard (Ocala) DNS   
  Brianna Bell JR Vanguard (Ocala) DNS   
Girls' 300 Hurdles Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
1 Cathrina Morris SR Auburndale 46.97 45.60 10
3 Britain Musick JR Lakeland Christian 1:00.69 46.68 6
4 Tyra Thomas SO Auburndale 46.48 47.42 5
6 Aliyah Torres SR Alonso 1:05.03 50.41 3
7 Jade King JR Rockledge 51.80 50.78 2
8 Elimarys Gonzalez Gotay SR Harmony 58.92 50.79 1
10 Janazha Lyons JR Rockledge 1:03.65 50.92 -
20 Maren Schwied SO Sarasota 54.33 53.79 -
Girls' 300 Hurdles Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME SC
9 Simone Giggetts SO St. Cloud 53.45 50.90 -
11 Caroline Mason JR George Jenkins 1:00.44 51.22 -
15 Ashley Gonzalez JR George Jenkins 1:08.52 53.11 -
17 Tatiana Perea JR Lake Brantley 1:04.19 53.49 -
23 Paige Rodriguez FR Tampa Prep 58.26 53.94 -
24 Ashley Bess SO Sarasota 41.25 54.27 -
  Nyashia Williams-Matthews SO Winter Haven DNS DNS   
  Brianna Bell JR Vanguard (Ocala) DNS DNS   
Girls' 300 Hurdles Section 3
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
12 Carolina Titus JR Sarasota 38.38 54.15 52.57 -
16 Mackenzie Wiggins JR Plant City 50.60 1:08.18 53.26 -
21 Amber Trejo SR Plant City 51.71 1:01.94 53.86 -
22 Alexis Foster SO George Jenkins 48.50 52.27 53.88 -
25 Carolyn Bradford SO Newsome 39.79 39.79 54.50 -
29 Jessica Brown 8 Tampa Bay HEAT 1:08.37 1:06.13 56.04 -
30 Jamie Murray SO Lakeland Christian 47.40 43.45 56.42 -
39 Emma Miller JR Lake Brantley 1:02.95 1:07.93 1:02.32 -
Girls' 300 Hurdles Section 4
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
14 Olivia Alexander SO McKeel 1:01.85 53.92 52.86 -
18 Jaylynn Hogg SR Kathleen 45.10 1:03.35 53.68 -
19 Lauryn Tyler SO Plant City 49.97 47.29 53.73 -
27 Lina Ceelen JR Riverview 1:11.23 42.74 54.79 -
28 Blake Palmer JR McKeel 53.21 1:06.10 56.01 -
34 Gianna Johnson FR Newsome 52.48 57.15 58.31 -
37 Chalisa Budhai FR Harmony 1:08.42 53.55 59.49 -
43 Jadyn Byrne FR Newsome 1:14.83 46.05 1:03.95 -
Girls' 300 Hurdles Section 5
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
5 Sydney Granack SO Lakewood Ranch 50.12 4
13 Summer Haura 8 Tampa Prep 52.58 -
26 Rese Clark SR Rockledge 54.68 -
31 Zoria Pitts FR Lake Region 57.36 -
35 Samantha Van der Sommen JR Lakewood Ranch 59.09 -
38 Alerie Parker SO Lake Brantley 1:02.10 -
40 Destiny Hamilton FR Winter Haven 1:02.66 -
45 Ebubechi Nwaubani SO Vanguard (Ocala) 1:10.06 -
Girls' 300 Hurdles Section 6
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME SC
2 Ava Klein JR Lakewood Ranch 45.75 1:00.08 46.21 1:00.08 8
32 Haudi Whitston JR St. Cloud 53.46 1:06.68 57.48 56.91 -
33 Michaele White JR Auburndale 48.82 56.37 58.11 54.05 -
36 Grace Aqui SO Lakeland Christian 1:00.43 44.43 59.24 1:12.87 -
41 Jayden Capella JR Tampa Prep 1:00.56 1:15.85 1:03.74 58.64 -
42 Hazel Rodriguez SR St. Cloud 1:04.47 55.54 1:03.83 48.51 -
44 Stephanie Bautista SR Lake Region 1:05.53 1:10.21 1:06.86 57.50 -
  Felicia Hope SR Vanguard (Ocala) DNS DNS DNS DNS   

Girls' 4 x 400 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Auburndale Riniya Johnson, Tyra Thomas, Cathrina Morris, Saniyah Tillman 4:50.50 3:45.39 3:22.85 4:10.43 3:45.39 5:23.06 3:55.41 10
2 Rockledge Tamara Buckmaster, Tykira Glasco, Alyssa Mallari, Victoria Joyce 3:59.50 4:12.10 3:06.56 4:12.10 3:29.25 4:19.67 4:02.02 8
3 Lake Brantley Jordan Stevens, Anya Spragg, Chloe Hyde, Ashley Klingenberg 3:14.58 4:43.02 3:52.48 4:12.69 4:30.38 5:23.45 2:56.89 6
4 Lakewood Ranch Emma Donato, Ava Klein, Sydney Granack, Madeline McNinch 4:04.77 4:27.71 4:58.31 4:14.96 4:32.81 4:09.86 5:21.25 5
5 Alonso Shaniyah Benjamin, Aliyah Torres, Stephanie Sandborn, Sarai Caruso 3:26.53 3:06.13 3:59.68 4:14.97 3:18.88 3:06.13 5:13.62 4
6 George Jenkins Sydney Spaulding, Dalyah Vilsaint, Lauren Musselman, Alicia Ruiz 4:10.15 5:31.83 3:01.23 4:15.25 5:21.62 3:16.55 3:11.44 3
7 Harmony Julie Hicks, Vanielis Ramos, Alanie Rivera, Regina Younassoghiou 4:28.64 3:05.18 3:26.04 4:20.81 3:05.18 4:31.25 4:54.72 2
8 Winter Haven Victoria Augustin, Ashanti King, JoaQuilya Jackson, Ralia Wester 5:40.42 4:21.86 4:42.81 4:21.86 3:11.16 5:11.62 5:16.85 1
9 Lake Region April James, Wislande Pierre-Louis, Aisjah Hunter, Karina Sanchez 5:33.75 4:31.34 3:20.80 4:31.34 5:31.04 5:31.04 5:17.47 -
10 Sarasota Isabelle Jester, Marissa Kempf, Kasumi Wade, Carolina Titus 4:33.21 5:25.65 4:44.25 4:35.97 5:47.73 5:03.57 4:41.49 -
11 Lakeland Christian Britain Musick, Jamie Murray, Grace Aqui, Emily Branham 3:45.72 3:31.79 3:45.72 4:38.66 3:42.93 4:44.24 4:52.60 -
12 Tampa Prep Paige Rodriguez, Samantha Rutskin, Morgan Blanton, Summer Haura 4:43.67 4:35.25 5:42.65 4:40.86 4:15.59 4:12.78 4:29.63 -
13 Plant City Alycesa Rose, Juliette Crispin, Gracie Dyer, Lauryn Tyler 6:00.29 4:32.35 5:14.90 4:43.69 4:01.14 4:49.37 4:40.86 -
14 Riverview Natalie Rohm, Marleah Perkins , Abigail Bernard, Madison Jones 3:58.48 5:47.66 4:50.20 4:47.32 3:44.11 4:58.82 5:13.18 -
15 Vanguard (Ocala) Ifeoma Ajufo, Jaliyah Buchanan, Felicia Hope, Zaniyah Williams 3:40.29 4:16.01 5:48.29 4:57.68 6:09.13 4:48.75 4:57.68 -
16 Lake Wales Mysha Graham, Jayla Greene, Amber Huffman, Uquasha Pride 4:47.31 6:08.12 6:11.11 4:59.28 6:05.13 5:32.20 5:11.26 -
17 Ridge Community Keia Strother, Sade' Ivey, Antonia Jean Baptiste, Jakira Leatherwood 4:31.80 4:01.26 5:42.04 5:05.39 4:50.12 6:18.69 4:01.26 -
  IMG Academy Olivia Albee, Mikayla Bolles, Yu Jie Qin, Brianna Rawlings DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS   

Girls' High Jump

Top↑
PL NAME YEAR TEAM MARK CONV SC
1 Samantha Van der Sommen JR Lakewood Ranch 1.57m 5' 1.75" 10
  • 1.27
    P
  • 1.32
    P
  • 1.37
    O
  • 1.42
    O
  • 1.47
    O
  • 1.52
    XO
  • 1.57
    XXO
  • 1.62
    XXX
2 Victoria Augustin JR Winter Haven 1.57m 5' 1.75" 8
  • 1.27
    O
  • 1.32
    O
  • 1.37
    O
  • 1.42
    O
  • 1.47
    XO
  • 1.52
    XO
  • 1.57
    XXO
  • 1.62
    XXX
3 Sierra Wilkerson JR Vanguard (Ocala) 1.47m 4' 9.75" 5.5
  • 1.27
    O
  • 1.32
    O
  • 1.37
    O
  • 1.42
    O
  • 1.47
    O
  • 1.52
    XXX
3 Amilyah Robinson SO Lake Brantley 1.47m 4' 9.75" 5.5
  • 1.27
    P
  • 1.32
    P
  • 1.37
    P
  • 1.42
    O
  • 1.47
    O
  • 1.52
    XXX
5 Aquila Kerr SO Haines City 1.47m 4' 9.75" 4
  • 1.27
    O
  • 1.32
    O
  • 1.37
    O
  • 1.42
    O
  • 1.47
    XO
  • 1.52
    XXX
6 Victoria Morris SO Auburndale 1.47m 4' 9.75" 3
  • 1.27
    P
  • 1.32
    P
  • 1.37
    O
  • 1.42
    XO
  • 1.47
    XO
  • 1.52
    XXX
7 Mysha Graham JR Lake Wales 1.47m 4' 9.75" 1.5
  • 1.27
    O
  • 1.32
    O
  • 1.37
    O
  • 1.42
    O
  • 1.47
    XXO
  • 1.52
    XXX
7 Cylee Wilson SO Lakeland Christian 1.47m 4' 9.75" 1.5
  • 1.27
    P
  • 1.32
    P
  • 1.37
    O
  • 1.42
    O
  • 1.47
    XXO
  • 1.52
    XXX
9 Maya Ashley SR Alonso 1.47m 4' 9.75" -
  • 1.27
    P
  • 1.32
    P
  • 1.37
    XO
  • 1.42
    O
  • 1.47
    XXO
  • 1.52
    XXX
9 Cathrina Morris SR Auburndale 1.47m 4' 9.75" -
  • 1.27
    P
  • 1.32
    P
  • 1.37
    O
  • 1.42
    XO
  • 1.47
    XXO
  • 1.52
    XXX
11 Felicia Hope SR Vanguard (Ocala) 1.42m 4' 7.75" -
  • 1.27
    P
  • 1.32
    P
  • 1.37
    O
  • 1.42
    O
  • 1.47
    XXX
11 Stephanie Sandborn JR Alonso 1.42m 4' 7.75" -
  • 1.27
    O
  • 1.32
    O
  • 1.37
    O
  • 1.42
    O
  • 1.47
    XXX
13 Alejandra Delgado JR St. Cloud 1.42m 4' 7.75" -
  • 1.27
    XO
  • 1.32
    O
  • 1.37
    XO
  • 1.42
    O
  • 1.47
    XXX
14 Lauren Buck JR Lakewood Ranch 1.42m 4' 7.75" -
  • 1.27
    P
  • 1.32
    O
  • 1.37
    XO
  • 1.42
    XXO
  • 1.47
    XXX
15 Makayla Keng SO Lakewood Ranch 1.42m 4' 7.75" -
  • 1.27
    XO
  • 1.32
    O
  • 1.37
    XXO
  • 1.42
    XXO
  • 1.47
    XXX
16 Alyssa Mallari SO Rockledge 1.37m 4' 6" -
  • 1.27
    O
  • 1.32
    XO
  • 1.37
    O
  • 1.42
    XXX
17 Kayla Blackwood SR St. Cloud 1.37m 4' 6" -
  • 1.27
    O
  • 1.32
    O
  • 1.37
    XXO
  • 1.42
    XXX
18 Alerie Parker SO Lake Brantley 1.37m 4' 6" -
  • 1.27
    XO
  • 1.32
    O
  • 1.37
    XXO
  • 1.42
    XXX
19 Mattilynn Hill SO Plant City 1.32m 4' 4" -
  • 1.27
    XO
  • 1.32
    O
  • 1.37
    XXX
20 Janazha Lyons JR Rockledge 1.32m 4' 4" -
  • 1.27
    XO
  • 1.32
    XO
  • 1.37
    XXX
21 Simone Giggetts SO St. Cloud 1.32m 4' 4" -
  • 1.27
    O
  • 1.32
    XXO
  • 1.37
    XXX
22 Tamia McFarlane SR George Jenkins 1.27m 4' 2" -
  • 1.27
    O
  • 1.32
    XXX
22 Ashley Bess SO Sarasota 1.27m 4' 2" -
  • 1.27
    O
  • 1.32
    XXX
24