May 4- 5, 2018
|
UNF-Hodges Stadium - Jacksonville, FL

Girls 4 x 800m Relay 1A Varsity

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Oak Hall Emma Rembert, Sydney Miller, Gabby Aulisio, Grace Blair 12:27.71 11:24.44 8:20.39 9:35.16 7:40.13 10
2 Citrus Park Christian Grace Phillips, Brooke Santiesteban, Lydia Friedman, Jacqueline Abanses 8:59.15 12:33.65 7:49.59 9:39.73 9:22.34 8
3 Benjamin School Carolyn Rose, Caorline Small, Maggie Regnery, Emily Horgen 11:31.10 12:34.98 7:09.76 9:40.75 10:09.79 6
4 Maclay Jainey Coates, Ella Porcher, Avery Smith, Anna Lewis 9:22.78 8:04.95 7:05.08 9:58.70 12:16.41 5
5 Providence Rylee Forster, Audrey Woods, Isabella Dunn, Halle Grzebin 10:41.73 10:23.73 7:29.81 9:59.74 10:17.74 4
6 John Carroll Lauren Macon, Smarlensly Altenor, Gabrielle Levesque, Alivia Bienz 9:07.85 9:13.87 9:31.93 10:02.03 11:20.30 3
7 Father Lopez Caroline Lydecker, Claire McDonnell, Gabby Watson, Zosia Yurkewicz 10:33.22 9:44.97 7:08.18 10:03.06 8:14.51 2
8 Circle Christian Archike Parker, Kelly Gregory, Caroline Spivey, Elysse Carrillo 11:18.66 8:16.87 13:01.67 10:05.94 7:28.40 1
9 Baker Gabriela Espinosa, Mackenzie Lawson, Abigail Mainor, Maya Espinosa 12:56.68 8:47.90 7:29.02 10:06.78 12:20.28 -
10 First Academy (Orlando) Asia Newsome, Mia Carlson, Isabel Crist, Caroline Crist 8:03.13 8:47.05 7:56.86 10:27.44 8:09.41 -
11 Northside Christian Dabney Dennis, Jasmine Hernandez, Annika Lameyer, Lindsey Leadbetter 12:12.67 10:56.88 8:12.66 10:31.61 9:47.40 -
12 Chiefland Lauren Jones, Banner Hodge, Aubrey Hudson, Jaycie Anderson 12:58.14 9:59.55 13:10.90 10:37.82 13:10.90 -
13 First Baptist Emilie Josephson, Amanda Lines, Alexis Baker, Katelyn Beam 10:51.50 10:06.79 7:39.88 10:38.72 7:59.04 -
14 Admiral Farragut Kathryn Greene, Jolie Caya, Sydni Bostick, Sara Oi 9:22.51 10:52.00 9:28.90 10:39.21 8:56.94 -
15 Palmer Trinity Gaby Dorta, Carmen Gonzalez DelVal, Julia Irvin, Sena Irvin 8:50.95 7:59.77 8:44.55 10:39.69 8:57.34 -
16 Canterbury (FM) Michelle Barnes, Elle Eisele, Kayla Graczyk, Julia Richardson 10:15.01 12:48.76 7:54.07 10:40.63 9:42.98 -
17 Tampa Bay HEAT Amber Turner, Rachel Knazavich, Emma McLaughlin, Micayla Dougherty 10:10.55 12:25.51 7:36.31 10:42.68 10:23.40 -
18 FAU High Hannah Herbst, Chloe Dohler, Lucia Giangaspero, Nora El Abbar 8:53.45 10:29.85 11:59.83 10:42.70 8:08.46 -
19 Bell Savana Thomas, Melonie Piechocki, Hailee Hayward, Scharma Hendrix 8:49.07 8:49.07 9:14.88 10:45.20 8:42.62 -
20 South Florida HEAT Margaret Nork, Hayley Simonson, Paige Saville, Gracie Allison 11:04.19 12:28.84 12:09.30 10:51.16 10:38.14 -
21 Lakeland Christian Mary Caswell, Kennedy Lewis, Sarah Bayes, Gretchen Caswell 7:44.21 9:09.20 11:13.43 10:53.81 12:38.42 -
22 Geneva School Lily Hendrix, Alexa Long, Lily Murray, Raquel Smith 12:10.95 9:19.74 12:10.95 10:58.51 12:04.37 -
23 King's Academy Avery Fronrath, Jessica Boyanich, Sofia Rodriguez, Mia Rodriguez 11:55.99 11:02.95 10:56.32 11:02.95 10:23.18 -
24 Pensacola Christian Jessica Chappell, Hannah Birx, Madison Clarke, Brianna Sheppard 10:22.48 14:26.05 14:12.52 11:16.60 13:11.63 -
Girls 4 x 800m Relay 1A Varsity Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME SC
12 Chiefland Jones, Hodge, Hudson, Anderson 10:37.82 12:39.01 11:22.47 -
13 First Baptist Josephson, Lines, Baker, Beam 10:38.72 11:23.43 9:41.24 -
15 Palmer Trinity Dorta, Gonzalez DelVal, Irvin, Irvin 10:39.69 11:11.68 12:02.85 -
16 Canterbury (FM) Barnes, Eisele, Graczyk, Richardson 10:40.63 11:25.48 9:30.16 -
17 Tampa Bay HEAT Turner, Knazavich, McLaughlin, Dougherty 10:42.68 11:01.96 13:29.78 -
18 FAU High Herbst, Dohler, Giangaspero, El Abbar 10:42.70 11:14.84 8:59.87 -
19 Bell Thomas, Piechocki, Hayward, Hendrix 10:45.20 7:31.64 11:17.46 -
20 South Florida HEAT Nork, Simonson, Saville, Allison 10:51.16 13:33.95 8:27.91 -
21 Lakeland Christian Caswell, Lewis, Bayes, Caswell 10:53.81 9:15.74 8:10.36 -
23 King's Academy Fronrath, Boyanich, Rodriguez, Rodriguez 11:02.95 14:15.21 7:50.70 -
24 Pensacola Christian Chappell, Birx, Clarke, Sheppard 11:16.60 13:11.63 11:09.84 -
Girls 4 x 800m Relay 1A Varsity Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Oak Hall Rembert, Miller, Aulisio, Blair 9:46.67 9:35.16 8:49.15 8:49.15 9:12.16 8:31.90 10
2 Citrus Park Christian Phillips, Santiesteban, Friedman, Abanses 9:39.73 9:39.73 7:43.79 10:49.30 11:41.48 8:24.37 8
3 Benjamin School Rose, Small, Regnery, Horgen 12:23.36 9:40.75 9:29.14 10:50.44 8:07.83 7:50.41 6
4 Maclay Coates, Porcher, Smith, Lewis 11:34.50 9:58.70 9:46.73 6:59.09 7:41.00 9:22.78 5
5 Providence Forster, Woods, Dunn, Grzebin 8:59.77 9:59.74 11:41.70 9:47.75 9:53.75 9:47.75 4
6 John Carroll Macon, Altenor, Levesque, Bienz 10:44.18 10:02.03 10:38.16 9:56.01 8:01.63 11:38.36 3
7 Father Lopez Lydecker, McDonnell, Watson, Yurkewicz 10:33.22 10:03.06 10:57.34 12:27.80 9:57.03 8:32.60 2
8 Circle Christian Parker, Gregory, Spivey, Carrillo 10:05.94 10:05.94 7:04.16 11:42.89 10:54.42 11:42.89 1
9 Baker Espinosa, Lawson, Mainor, Espinosa 11:25.67 10:06.78 9:36.44 11:19.60 10:31.06 7:22.95 -
10 First Academy (Orlando) Newsome, Carlson, Crist, Crist 8:53.33 10:27.44 8:09.41 10:21.17 9:12.15 8:40.78 -
11 Northside Christian Dennis, Hernandez, Lameyer, Leadbetter 11:03.19 10:31.61 7:22.13 7:22.13 10:56.88 12:18.99 -
14 Admiral Farragut Greene, Caya, Bostick, Oi 11:23.96 10:39.21 8:18.59 10:20.04 12:53.45 11:30.35 -
22 Geneva School Hendrix, Long, Murray, Smith 9:59.25 10:58.51 13:36.56 14:02.90 14:16.07 11:31.44 -