March 28, 2015
|
UW-Parkside-Petretti FH - Kenosha, WI
|
200m (Flat)

Boys' 4 x 800 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME SC
1 Muskego Evan Seghers, Dan Matusinec, Alex Erickson, Ethan Kern 6:59.58 8:25.51 8:45.73 10
2 Waterford Alex Fischer, Josh Werry, Antonio Murphy, Trent Rudebeck 10:31.65 8:46.37 6:50.57 8
3 Stoughton Ryan Sperle, Collin Kraus, Garrett Model, John McCune 9:29.67 8:47.47 10:43.52 6
4 Oak Creek Michael Sippy, Josiah Wolf, Noah Gill, Nate Cramer 9:50.82 8:52.27 10:28.08 5
5 Franklin Zach Lee, Hudson Miller, Ting Lee, AJ Catarozoli 6:30.26 9:02.02 9:07.44 4
6 Racine Case Westin Knigge, Justin Norris, Aric Whipple, Alex Villalobos 9:53.79 9:14.94 9:26.04 3
7 Racine Park Sam Adamek, Jared Smith, Efrain Maldonado, Juan Ortega 8:53.63 9:15.86 10:17.01 2
8 Racine St. Catherine's Jerod Alderson, Christian Hovan, Tyler Beyer, Josh Gregory 8:50.73 9:18.66 8:17.21 1
9 Kenosha Tremper Andrew Werve, Martin Haugstaad, Brian Falcone, Tyler Ralph 7:21.38 9:18.70 10:25.75 -
10 Greenfield Dakota Kumbera, Dylan Kumbera, Nate Schoroeter, Ethan Schaefer 9:53.04 9:19.47 7:38.77 -
11 Kenosha Bradford Jake Stanek, Nathan Leipzig, Emanuel Defaut, Zakry Schwartz 10:49.49 9:19.90 10:55.09 -
12 Racine Horlick Tyler Buckley-Hunter, Nathan Perez, Mack Lyons, Mike Streckenbach 11:36.61 9:21.78 8:42.46 -
13 Kenosha Indian Trail Holden Schultz, Justine Tolosa, Evan Infante, Michael Steplyk 8:45.04 9:24.56 11:28.77 -
14 Union Grove Ryan Krause, Zach Wasielewski, Noah Lorey, Nick Gursky 9:23.88 9:47.37 11:33.10 -
15 Kenosha St. Joseph Jake Cairo, Charlie Grosz, Nico Bilotti, Jack Bolog 11:34.25 10:42.82 7:42.83 -
Boys' 4 x 800 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Muskego Seghers, Matusinec, Erickson, Kern 10:21.78 8:25.51 9:46.40 6:09.03 8:05.29 10:16.73 10
2 Waterford Fischer, Werry, Murphy, Rudebeck 7:43.21 8:46.37 8:14.79 11:19.02 8:56.90 6:40.05 8
3 Stoughton Sperle, Kraus, Model, McCune 9:03.30 8:47.47 6:30.33 8:42.20 7:12.53 11:15.17 6
4 Oak Creek Sippy, Wolf, Gill, Cramer 9:18.89 8:52.27 8:36.31 8:46.95 7:32.43 8:09.69 5
5 Franklin Lee, Miller, Lee, Catarozoli 11:01.27 9:02.02 8:29.50 10:45.01 10:39.59 10:23.33 4
7 Racine Park Adamek, Smith, Maldonado, Ortega 9:21.42 9:15.86 10:17.01 7:19.13 9:43.66 9:21.42 2
10 Greenfield Kumbera, Kumbera, Schoroeter, Schaefer 11:56.13 9:19.47 10:15.42 9:53.04 9:53.04 8:01.15 -
12 Racine Horlick Buckley-Hunter, Perez, Lyons, Streckenbach 9:33.02 9:21.78 6:50.10 6:55.72 7:57.52 10:23.58 -
Boys' 4 x 800 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME SC
6 Racine Case Knigge, Norris, Whipple, Villalobos 10:04.89 9:14.94 9:14.94 3
8 Racine St. Catherine's Alderson, Hovan, Beyer, Gregory 10:20.12 9:18.66 10:03.36 1
9 Kenosha Tremper Werve, Haugstaad, Falcone, Ralph 6:59.03 9:18.70 11:32.79 -
11 Kenosha Bradford Stanek, Leipzig, Defaut, Schwartz 11:39.88 9:19.90 10:38.29 -
13 Kenosha Indian Trail Schultz, Tolosa, Infante, Steplyk 12:02.64 9:24.56 10:21.02 -
14 Union Grove Krause, Wasielewski, Lorey, Gursky 6:57.04 9:47.37 10:28.49 -
15 Kenosha St. Joseph Cairo, Grosz, Bilotti, Bolog 9:57.83 10:42.82 9:32.11 -