March 20, 2015
|
Carthage-Tarble Athletic Center - Kenosha, WI
|
200m (Flat)

Boys' 4 x 800 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Warren Township Jeff Abbott, Nate Campbell, Alex Delgado, Will Kelerhalls 9:13.88 8:23.52 10:39.47 9:18.91 6:07.57 10
2 Lindblom Walmer Saavedra, Eduardo Rodriguez, Nick Triplett, Joel Delgado 7:44.21 8:24.57 7:13.93 8:59.89 6:03.29 8
3 St. Viator Jacob Bonanotte, Sam Brey, John Duffy, Brian Peters 9:38.27 8:31.74 10:29.44 10:44.80 8:21.51 6
4 Mundelein Uly Hagedorn, Joseph Clow, Bryce Richards, Jorge Mendoza 8:58.19 8:32.56 6:14.17 8:06.94 7:15.68 5
5 Brookfield East Peter Raymonds, Sam McTaggart, Alex McTaggart, Mark Stack 9:29.94 8:33.46 8:38.60 8:43.73 7:16.45 4
6 McHenry Dan Tonyan, Jack Miller, Maki Mohr, Matt Shefner 6:06.37 8:36.01 10:39.86 8:05.05 6:32.17 3
7 Crystal Lake South Ryan Foster, Miles Foydl, Alex Foydl, Doug Hall 9:11.68 8:40.45 9:48.11 7:43.20 10:08.93 2
8 Vernon Hills Trevor Moyers, Nikolay Kravtsev, Kenny Dantes, Caleb Ju 7:55.87 8:42.93 10:22.29 8:06.33 7:14.04 1
9 Lakes Jake Hubbard, Ibraheem Reffat, Jeff Meverden, Jeremy Wallace 7:58.06 8:51.17 8:29.93 9:44.29 11:25.21 -
10 Mukwonago Caleb Chastain, Sean Stokhaug, Mike Waller, Dylan Scherff 6:12.96 8:52.79 9:40.75 6:34.27 6:28.94 -
11 Libertyville Max Roberts, Tom Doherty, Rob Seneczko, Alex Zoellick 11:16.67 8:52.81 10:02.08 10:50.03 9:35.44 -
12 Jones Zac Benes, David Ruiz, Eric Wong, Ruben Coronel 10:07.42 8:52.82 6:28.96 6:44.95 10:02.09 -
13 Menomonee Falls Jayce Kolinski, Brandon Schinker, Dominic Carini, Tyler Smalley 11:04.67 9:04.81 8:43.02 9:48.40 7:59.44 -
14 Zion-Benton Kenneth Caples, Desmond Washington, John Cruz, David Duarte 8:56.55 9:07.50 7:28.95 11:24.38 11:46.28 -
15 Racine Horlick Devahjae Cokley, Brandon Finley, Jon Zimmerman, Mack Lyons 10:48.98 9:09.98 8:53.48 11:05.48 11:54.98 -
16 Grant Omid Navidzadeh, Trevon Jones, Cody Zajak, Payton Rehling 9:12.55 9:12.55 9:07.03 6:59.94 10:07.81 -
17 Antioch Max Barton, Andrew Hare, Joe Sculuca, Jack Chudzik 9:53.81 9:20.19 8:07.37 9:37.00 8:46.58 -
18 New Berlin Eisenhower Matt Kizaric, Austin Stuckart, Erik Diedrich, Andrew Schrom 10:07.02 9:22.05 7:07.16 10:57.60 9:33.29 -
19 Carmel John Caffarelli, Michael Cusack, Patrick Hogan, Jacob Demarco 8:46.67 9:26.31 8:58.00 10:39.93 11:42.23 -
20 Grayslake North Brandon Lebaron, Danny Wilson, Lucas Lazzarotto, Adrian Suarez 11:27.37 9:28.07 9:33.75 11:04.65 7:17.42 -
21 Kenosha Bradford Jake Stanek, Nathan Glinski, Nathan Leipzig, Zakry Schwartz 8:55.96 9:30.17 9:01.67 10:32.89 11:12.80 -
Boys' 4 x 800 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME SC
1 Warren Township Abbott, Campbell, Delgado, Kelerhalls 8:23.52 7:28.14 10
2 Lindblom Saavedra, Rodriguez, Triplett, Delgado 8:24.57 10:45.85 8
4 Mundelein Hagedorn, Clow, Richards, Mendoza 8:32.56 7:36.18 5
5 Brookfield East Raymonds, McTaggart, McTaggart, Stack 8:33.46 10:31.56 4
6 McHenry Tonyan, Miller, Mohr, Shefner 8:36.01 6:37.33 3
8 Vernon Hills Moyers, Kravtsev, Dantes, Ju 8:42.93 9:56.14 1
11 Libertyville Roberts, Doherty, Seneczko, Zoellick 8:52.81 9:24.78 -
12 Jones Benes, Ruiz, Wong, Coronel 8:52.82 6:18.31 -
14 Zion-Benton Caples, Washington, Cruz, Duarte 9:07.50 10:29.63 -
18 New Berlin Eisenhower Kizaric, Stuckart, Diedrich, Schrom 9:22.05 11:36.95 -
19 Carmel Caffarelli, Cusack, Hogan, Demarco 9:26.31 9:03.66 -
Boys' 4 x 800 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME SC
3 St. Viator Bonanotte, Brey, Duffy, Peters 8:31.74 6
7 Crystal Lake South Foster, Foydl, Foydl, Hall 8:40.45 2
9 Lakes Hubbard, Reffat, Meverden, Wallace 8:51.17 -
10 Mukwonago Chastain, Stokhaug, Waller, Scherff 8:52.79 -
13 Menomonee Falls Kolinski, Schinker, Carini, Smalley 9:04.81 -
15 Racine Horlick Cokley, Finley, Zimmerman, Lyons 9:09.98 -
16 Grant Navidzadeh, Jones, Zajak, Rehling 9:12.55 -
17 Antioch Barton, Hare, Sculuca, Chudzik 9:20.19 -
20 Grayslake North Lebaron, Wilson, Lazzarotto, Suarez 9:28.07 -
21 Kenosha Bradford Stanek, Glinski, Leipzig, Schwartz 9:30.17 -