February 7, 2015
|
Anderson U.-Wellness Center - Anderson, IN
|
200m (Flat)

Men's 3000 Meters

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
1 Ryan Smith SO-2 Goshen 8:38.49 10
2 Tanner Dye SO-2 Taylor 8:59.62 8
3 Adam Sandidge FR-1 Campbellsville 9:02.37 6
4 Joey Hartlage JR-3 Campbellsville 9:09.33 4
5 Zach Warner SR-4 Taylor 9:10.17 2
6 Connor Bresnahan SO-2 Manchester 9:15.53 1
7 Jordan Annis SO-2 Bethel (Ind.) 9:18.58 -
8 Clayton Orender JR-3 Taylor 9:18.90 -
9 Joe Mahank FR-1 Anderson (Ind.) 9:19.96 -
10 Calen Bruner FR-1 Anderson (Ind.) 9:21.81 -
11 Alex Rodriguez SR-4 Goshen 9:26.07 -
12 Stephen Cho FR-1 Taylor 9:28.84 -
13 Mitch Clinton JR-3 Albion 9:29.81 -
14 Matthew Klein FR-1 St. Francis (Ind.) 9:30.12 -
15 AJ Fraser SR-4 Bethel (Ind.) 9:30.25 -
16 Collin Wiersma FR-1 Bethel (Ind.) 9:30.29 -
17 Dylan Ford JR-3 Campbellsville 9:31.91 -
18 Jacob Sweet JR-3 Manchester 9:34.22 -
19 Aaron Crull JR-3 Taylor 9:34.67 -
20 Jarrett Walbott FR-1 Bethel (Ind.) 9:41.76 -
21 Ross Allen FR-1 Campbellsville 9:43.51 -
22 Wade Harris JR-3 Campbellsville 9:47.34 -
23 Kyle Sprague SO-2 Transylvania 9:48.03 -
24 Drew Snider SO-2 Albion 9:51.44 -
25 Alex Oberlin FR-1 Goshen 9:57.89 -
26 Dustin Moore JR-3 St. Francis (Ind.) 10:11.38 -
27 Alex Trippel JR-3 St. Francis (Ind.) 10:42.82 -
28 Travis Jordan FR-1 Bethel (Ind.) 11:10.71 -
Men's 3000 Meters Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME SC
9 Joe Mahank FR-1 Anderson (Ind.) 9:19.96 -
14 Matthew Klein FR-1 St. Francis (Ind.) 9:30.12 -
15 AJ Fraser SR-4 Bethel (Ind.) 9:30.25 -
16 Collin Wiersma FR-1 Bethel (Ind.) 9:30.29 -
18 Jacob Sweet JR-3 Manchester 9:34.22 -
20 Jarrett Walbott FR-1 Bethel (Ind.) 9:41.76 -
21 Ross Allen FR-1 Campbellsville 9:43.51 -
22 Wade Harris JR-3 Campbellsville 9:47.34 -
23 Kyle Sprague SO-2 Transylvania 9:48.03 -
24 Drew Snider SO-2 Albion 9:51.44 -
25 Alex Oberlin FR-1 Goshen 9:57.89 -
26 Dustin Moore JR-3 St. Francis (Ind.) 10:11.38 -
27 Alex Trippel JR-3 St. Francis (Ind.) 10:42.82 -
28 Travis Jordan FR-1 Bethel (Ind.) 11:10.71 -
Men's 3000 Meters Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME SC
1 Ryan Smith SO-2 Goshen 8:38.49 6:18.50 7:10.35 10
2 Tanner Dye SO-2 Taylor 8:59.62 11:14.53 8:48.83 8
3 Adam Sandidge FR-1 Campbellsville 9:02.37 6:30.51 6:57.63 6
4 Joey Hartlage JR-3 Campbellsville 9:09.33 8:36.37 9:20.32 4
5 Zach Warner SR-4 Taylor 9:10.17 11:00.21 8:37.16 2
6 Connor Bresnahan SO-2 Manchester 9:15.53 8:14.43 9:59.98 1
7 Jordan Annis SO-2 Bethel (Ind.) 9:18.58 6:53.35 12:00.57 -
8 Clayton Orender JR-3 Taylor 9:18.90 10:25.97 9:35.67 -
10 Calen Bruner FR-1 Anderson (Ind.) 9:21.81 9:04.96 7:46.31 -
11 Alex Rodriguez SR-4 Goshen 9:26.07 6:36.25 10:39.66 -
12 Stephen Cho FR-1 Taylor 9:28.84 6:43.88 8:03.52 -
13 Mitch Clinton JR-3 Albion 9:29.81 12:03.66 7:58.64 -
17 Dylan Ford JR-3 Campbellsville 9:31.91 7:37.53 11:26.30 -
19 Aaron Crull JR-3 Taylor 9:34.67 8:54.45 9:28.93 -