February 8, 2013
|
Defiance-R.M. & C.M. Small Track - Defiance, OH
|
200m (Flat)

Women's Mile

Top↑
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
1 Annalisa Krug SR-4 Trine 5:27.46 5:20.91 3:52.50 5:37.29 6:03.48
2 Ali Hochstetler SO-2 Goshen 5:33.89 6:40.67 4:50.49 6:20.64 6:37.33
3 Elley Hinkel SO-2 Spring Arbor 5:36.81 4:42.92 6:40.81 4:22.72 6:30.70
4 Molly Smith SR-4 Spring Arbor 5:43.36 5:46.80 6:38.30 4:55.29 6:55.47
5 Gabbie Bates FR-1 Trine 5:46.18 7:12.73 6:55.42 5:08.10 6:58.88
6 Ericha Griep JR-3 Defiance 5:46.24 7:16.27 7:09.34 5:11.62 5:35.86
7 Tara Murphy FR-1 Bluffton 5:50.65 6:46.76 6:04.68 6:29.23 5:54.16
8 Irene Schmid FR-1 Goshen 5:51.20 5:12.57 5:54.72 6:26.32 6:43.88
9 Hannah Barg FR-1 Goshen 6:01.23 7:06.26 7:24.32 4:20.09 7:24.32
10 Alley Comden SO-2 Spring Arbor 6:01.59 4:52.89 6:55.83 6:48.60 7:39.22
11 Courtney Forsythe FR-1 Trine 6:09.34 4:29.62 7:45.37 7:08.44 5:36.10
12 Katelynn French JR-3 Spring Arbor 6:15.03 7:41.29 8:03.79 4:48.78 5:48.78
13 Danielle Marsh FR-1 Olivet 6:25.84 6:18.13 5:31.83 7:27.58 6:29.70
14 Paige Kleinschmit FR-1 Bluffton 6:36.19 7:31.66 8:27.13 8:19.20 6:20.35
15 Isabel DiFranco FR-1 Trine 6:37.34 6:45.29 6:13.50 7:13.10 6:33.37
16 Kelli Hogenkamp SO-2 Trine 7:01.01 7:05.22 4:58.92 4:54.71 5:32.60
Women's Mile Section 1
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME TIME
8 Irene Schmid FR-1 Goshen 5:02.04 4:09.36 5:51.20 6:05.25 5:33.64
9 Hannah Barg FR-1 Goshen 6:30.13 4:48.99 6:01.23 7:45.99 6:04.85
11 Courtney Forsythe FR-1 Trine 4:44.40 6:31.50 6:09.34 4:40.70 7:15.83
13 Danielle Marsh FR-1 Olivet 8:13.88 5:16.39 6:25.84 5:24.11 7:31.44
14 Paige Kleinschmit FR-1 Bluffton 6:52.04 7:47.51 6:36.19 7:19.77 4:37.34
15 Isabel DiFranco FR-1 Trine 8:24.63 5:29.80 6:37.34 4:42.12 6:21.45
16 Kelli Hogenkamp SO-2 Trine 8:16.80 8:08.38 7:01.01 7:59.96 8:54.69
Women's Mile Section 2
PL NAME YEAR TEAM TIME TIME TIME TIME
1 Annalisa Krug SR-4 Trine 4:44.89 4:15.42 5:27.46 6:42.78
2 Ali Hochstetler SO-2 Goshen 6:27.32 6:13.96 5:33.89 5:17.20
3 Elley Hinkel SO-2 Spring Arbor 4:46.29 6:07.13 5:36.81 5:03.13
4 Molly Smith SR-4 Spring Arbor 7:16.07 7:12.64 5:43.36 7:26.37
5 Gabbie Bates FR-1 Trine 4:09.25 5:32.34 5:46.18 5:28.88
6 Ericha Griep JR-3 Defiance 7:30.12 6:45.10 5:46.24 6:27.79
7 Tara Murphy FR-1 Bluffton 5:26.11 5:12.08 5:50.65 6:46.76
10 Alley Comden SO-2 Spring Arbor 5:18.20 6:52.22 6:01.59 5:47.13
12 Katelynn French JR-3 Spring Arbor 6:37.54 7:48.79 6:15.03 4:41.28